ClickCease

קורס בדיקת תוכנה QA

נמצאו עבורך 9 מוסדות לימודים:

לימודי QA בדיקת תוכנה

לימודי בדיקת תוכנה QA במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מאתגרים, מקצועיים ומעניינים אשר משלבים בין תחומי הנדסת התוכנה והבטחת האיכות, ובאים במטרה להכשיר את בוגריהם לתכנון וביצוע של בדיקות תוכנה המהוות חלק אינטגרלי מתהליכי הבטחת איכות והכרחיות לפיתוח של כל מוצר ומערכת תוכנה.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים כלים ומיומנויות לניתוח, ניהול ומעקב אחר הבדיקות, כמו גם זיהוי תקלות שונות שיכולות לפגום באיכות המוצר ותכונותיו על ידי ביצוע של בדיקות שונות, הן ממוכנות והן ידניות, בדיקות הרס, בדיקות ממשק-לקוח, בדיקות ביצועים ועוד.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס בדיקת תוכנה QA?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס בדיקת תוכנה QA?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס בדיקת תוכנה QA

בדיקות התוכנה מהוות חלק מרכזי במיוחד בתהליך הייצור, שכן הן מאפשרות גילוי של תקלות בזמן אמת ועל ידי כך מונעות הפסדים כלכליים מהותיים לארגון. על פיתוח תוכנה דורש בדיקות מסוג שונה, המותאמות באופן ספציפי לאותה התוכנה.

העוסקים בתחום בדיקות התוכנה הינם בעלי המקצוע האחראיים על קביעת נהלי העבודה בארגון, החל משלבי התכנון, דרך שלבי היישום ועד לשלבי הבקרה על האיכות. כמו כן, על בודקי התוכנה להתאים את הבדיקות הנדרשות לתוכנה הספציפית, לקבוע את הפרמטרים לפיהם מעריכים את התוכנה כמו תוצאת צפויות, פעולות נדרשות לביצוע, זמן הרצה וכדומה.
קורס בדיקת תוכנה QA
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס בדיקת תוכנה QA

לימודי קורס בדיקת תוכנה QA פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים במיוחד למועמדים בעלי כישורים טכניים מפותחים וזיקה לענף המחשבים וההייטק, אשר יש ברצונם לרכוש הכשרה מקצועית ואיכותית באמצעותה יזכו להשתלב בתחום מבוקש ורווחי זה.

תנאי הקבלה לקורס בדיקת תוכנה QA

תנאי הקבלה לקורס בדיקת תוכנה QA משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל נדרשים המועמדים לידע בסיסי ביישומי מחשב ולשליטה בשפה האנגלית, בדגש על אנגלית טכנית.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס בדיקת תוכנה QA
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי בדיקת תוכנה QA

משך לימודי בדיקת תוכנה QA משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים בין 100 ל-450 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן של בין ארבעה חודשים לשנה אקדמית אחת.  

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס בדיקת תוכנה QA

במהלך לימודי הקורס בנושא בדיקת תוכנה QA מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו מחזור חיים של תוכנה, שפות תוכנה, כתיבת סקריפטים, בסיסי נתונים, ניתוח מערכות, מתודולוגיות בדיקה, תכנון בדיקות ושימוש בכלי בדיקה אוטומטיים, בדיקות המבוססות על ניתוח סיכונים, תכנון ועיצוב של בדיקות על פי דרישות, אוטומציה, מבוא ל-SQL, חקר ביצועים ועוד.  

תעודת גמר לאחר קורס בדיקת תוכנה QA

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם. חלק מן המוסדות מציעים קורסים המפוקחים על ידי משרד הכלכלה ומקנים תעודה ממשלתית. כמו כן, בוגרים שיעברו בהצלחה מבחני הסמכה חיצוניים יזכו בהסמכות יוקרתיות כמו למשל הסמכת ISTQB.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי בדיקת תוכנה QA

עם סיום לימודי בדיקת תוכנה QA יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל תפקידים ומקומות כמו חברות הייטק ומחשבים, חברות סטארט אפ וכדומה, בהם יבצעו בדיקות ידניות וממוכנות, יבחנו את תקינותם של אפליקציות חדשות, משחקי מחשב, תוכנות הפעלה, אתרי אינטרנט, סמארטפונים ועוד.  

לימודי המשך לאחר קורס בדיקת תוכנה QA

בוגרי קורס בדיקת תוכנה QA המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס שפת C בו ילמדו אודות שפת תכנות שימושית זו המהווה בסיס לשפות תכנות נוספות ומתקדמות.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס DBA ניהול בסיסי נתונים בו יוכשרו לפיתוח ועיצוב האסטרטגיות לניהול בסיסי הנתונים, כמו גם לשיפור של ביצועי מערכות הארגון.
מודעה
מחפש קורס בדיקת תוכנה QA?
מחפש קורס בדיקת תוכנה QA?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב, רחובות, חיפה, ירושלים, באר שבע, נס ציונה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת גן, אונליין
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: פריסה ארצית ובאונליין
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב יפו
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב, אונליין
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת גן, online
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: באר שבע
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה