קורס בדיקת תוכנה QA

נמצאו עבורך 10 מוסדות לימודים:

לימודי QA בדיקת תוכנה

אם אתם שואפים להשתלב במשרת מפתח בחברה או ארגון מוביל, ומחפשים הכשרה איכותית שתהווה עבורכם מקפצה למקצוע מבוקש ורווחי במיוחד, לימודי בודקי תוכנה QA יתאימו לכם עד מאוד. לימודי בדיקת תוכנה, המוכרים גם בשם קורס QA, מקנים את כל הידע הדרוש לשם תכנון וביצוע בדיקות תוכנה, ההכרחיים לפיתוח מוצר ומערכת תוכנה, כולל יכולת ניתוח, ניהול ומעקב אחרי תהליכי הבדיקות. בין היתר, לומדים המשתתפים בקורס לזהות תקלות או באגים שעלולים לפגום באיכות המוצר ותכונותיו: בדיקות ידניות או בדיקות ממוכנות, בדיקות הרס, בדיקות ממשק לקוח, בדיקת ביצועים ועוד.

כאשר חברה מפתחת מוצר מסוים הפועל בעזרת תוכנה כלשהי, שלב חשוב בפיתוח שלו הוא בדיקת התוכנה – שמוודאת כי המוצר שייצא לשוק אכן פועל כמו שצריך. כל חברה שמכבדת את עצמה ואת הפיתוח שלה (בעיקר בתחום ההיי טק) – מעסיקה בודקי תוכנה, האמונים על הבדיקה החשובה הזאת. תחום בדיקות התכנה משיק לתחומי הנדסת תוכנה והבטחת איכות תוכנה, וקיימות דרגות הסמכה שונות לעוסקים במלאכה זו. בין היתר, לומדים המשתתפים בקורס לזהות תקלות או באגים שעלולים לפגום באיכות המוצר ותכונותיו: בדיקות ידניות או בדיקות ממוכנות, בדיקות הרס, בדיקות ממשק לקוח, בדיקת ביצועים ועוד.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס בדיקת תוכנה QA?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס בדיקת תוכנה QA?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס QA בדיקת תוכנה

לימודי בדיקות תוכנה QA מהווים חלק אינטגרלי מתהליכי הבטחת איכות, שהינו שם כולל למכלול פעולות המיועדות להבטיח את איכות המוצר בכל שלבי הייצור החל מתהליך התכנון ועד לביצוע הסופי. הקורס מכשיר בודקי תוכנה בעלי ידע בשיטות בדיקה מסורתיות ומתקדמות והבקיאים בכל החידושים בתחום הבטחת האיכות. לבדיקת תוכנה חשיבות רבה בתהליך הייצור, בהיותה מאפשרת גילוי תקלות בזמן אמת ומונעת הפסדים כלכליים לארגון. במהלך הלימודים יכירו הסטודנטים שיטות רבות לבדיקות התוכנה המתאימות למגוון סוגי מערכות, בהן אפליקציות, תוכנות הפעלה ועוד. 
 
קורס בדיקת תוכנה QA
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה הם תנאי הקבלה לקורס QA בדיקת תוכנה?

על מנת להתקבל לקורס בודקי תוכנה על המועמדים לעבור ראיון אישי, בנוסף לידע בסיסי באנגלית ובתפעול מחשב. אין צורך ברקע קודם בתכנות אלא אם כן אתם מבקשים להתקבל ללימודי בדיקת תוכנה מתקדמים.

כמה זמן נמשך קורס QA בדיקת תוכנה?

משך הלימודים בקורס QA משתנה בהתאם לסוג ההכשרה המוצעת ולתעודה המוענקת בתום הלימודים. במרבית המכללות, אורכים קורסים בסיסיים לבדיקות תוכנה כחצי שנה, ואילו המסלולים המעמיקים יותר נמשכים שנת לימוד אקדמית. אם סדר יומכם עמוס במיוחד, ואתם חוששים שתתקשו להשתלב בלימודים מעשירים אלו, הסירו דאגה מליבכם. ברוב המכללות תוכלו למצוא קורסי בודקי תוכנה QA במתכונת לימודי ערב, המותאמים לאנשים עובדים.
קורס בדיקת תוכנה QA
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה לומדים בקורס QA בדיקת תוכנה?

לימודי בדיקות תוכנה הינם מעמיקים ומקיפים ובמהלכם ילמדו הסטודנטים מגוון רחב של נושאים מקצועיים, כגון: מחזור חיים של תוכנה, שפות תוכנה, כתיבת סקריפטים, בסיסי נתונים, ניתוח מערכות, מתודולוגיות בדיקה, תכנון בדיקות ושימוש בכלי בדיקה אוטומטיים, בדיקות מבוססות על ניתוח סיכונים, תכנון ועיצוב בדיקות על פי דרישות ועוד.

איזו תעודה מקבלים בוגרי קורס QA בדיקת תוכנה?

למסיימי התכנית שיעמדו בכל הדרישות, לרבות נוכחות בשיעורים והגשת מטלות, תוענק תעודת גמר מטעם המכללה בה השלימו את לימודיהם. חלק מן המכללות מציעות קורסי בדיקות תוכנה QA המאושרים ומפוקחים על ידי משרד הכלכלה, כך שבסיומם זכאים הבוגרים גם לתעודה ממשלתית.

במה עוסקים בוגרי קורס QA בדיקת תוכנה?

בוגרי קורס בדיקות תוכנה משתלבים בעבודת בדיקת תוכנה במגוון מסגרות בהן חבורת היי טק, חברות עתירות טכנולוגיה, חברות מחשבים, חברות סטארט אפ. ככלל, בודקי תוכנה עובדים על תקינות אפליצקיות חדשות שיוצאות לשוק, משחקי מחשב, תוכנות הפעלה, אתרי אינטרנט, סמארטפונים חדשים ועוד.
מודעה
מחפש קורס בדיקת תוכנה QA?
מחפש קורס בדיקת תוכנה QA?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: אשקלון
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב, פתח תקווה, רחובות, באר שבע, נתניה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת גן, חיפה, באר שבע וירושלים
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב, רחובות, חיפה, ירושלים
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חיפה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: באר שבע
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה