ClickCease

קורס MCTS

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס MCTS
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס MCTS?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס MCTS?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי MCTS

לימודי MCTS (Microsoft Certified Technology Specialist) במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מעשירים וייחודיים אשר מהווים הכנה לבחינות ההסמכה החיצוניות מטעם חברת Microsoft העולמית. הסמכת MCTS הינה הסמכה למומחה טכנולוגיית פיתוח.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים שלל כלים ומיומנויות הנדרשים לצורך פיתוח בתחום ה-web באמצעות שימוש בטכנולוגיית .Net, לעבודה עם מבנה נתונים, הנדסת תוכנה ופיתוח מונחה עצמים. הסטודנטים ילמדו לעבוד עם שפות תכנות שונות וביניהן שפת C.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס MCTS?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס MCTS?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס MCTS

הסמכת MCTS כוללת הבנה מעמיקה בתחומי מערכות הפעלה, שרתי דואר, מסדי נתונים, מערכת Visual Studio ועוד. הלימודים מתמקדים בטכנולוגיות סביבת העבודה של חברת Microsoft המהוות ציר מרכזי וכסביבת פיתוח עיקרית, בה קיימים כלים שונים שיש באפשרותם לטפל בהיבטים השונים שמצריכים פתרונות רחבי היקף.

על אף שהסמכת MCTS נחשבת ליוקרתית במיוחד בתחום פיתוח אפליקציות, תוכנות ופיתוח web, היא פונה לחסרי כל ידע וניסיון בתחום ומכשירה את אלו כמומחים בתחום.

קהל היעד לקורס MCTS

לימודי קורס MCTS פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים במיוחד למועמדים בעלי כישורים טכניים מפותחים וזיקה לענפי המחשבים וההייטק, חסרי רקע וניסיון בתחום, אשר יש ברצונם להשתלב בלימודים המהווים הכנה למעבר בחינות ההסמכה היוקרתיות מטעם חברת מיקרוסופט, זאת על מנת להשתלב בתחום מבוקש ורווחי זה.

תנאי הקבלה לקורס MCTS

תנאי הקבלה לקורס MCTS משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל נדרשים המועמדים להיות בעלי ידע בסיסי ביישומי מחשב ולשליטה בשפה האנגלית, בדגש על אנגלית טכנית.  

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.

משך לימודי MCTS

משך לימודי MCTS משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, נפרשים הלימודים על פני תקופת זמן של מספר חודשים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס MCTS

במהלך לימודי הקורס בנושא MCTS מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו סודות פיתוח מונחה אובייקטים OOP, יסודות התכנות, פיתוח מערכות בהתבסס על עקרונות ה-OOP, תשתיות .NET, Collections and Serialization, גלובליזציה, Monitoring and Debugging, שפת XML, שפת UML, טכנולוגיות AJAX, פיתוח ואפיון תוכניות מונחות עצמים מסובכות ועוד.  

תעודת גמר לאחר קורס MCTS

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם. בוגרים שיעברו בהצלחה את בחינות ההסמכה החיצוניות יזכו בתעודה יוקרתית מטעם חברת מיקרוסופט.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי MCTS

עם סיום לימודי MCTS יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל תפקידים ומקומות במסגרת תחומי התוכנה וההייטק, חברות אינטרנט, חברות סטארט אפ ועוד. נוסף על כך, יכולים הבוגרים להשתלב בכל ארגון בו נדרשים מנהלי DBA ומפתחים.

לימודי המשך לאחר קורס MCTS

בוגרי קורס MCPD המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס Webmaster שיכשיר אותם לתחזוקה, תפעול, עיצוב, שיווק ופיתוח של אתרי אינטרנט.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס שפת C++ בו ילמדו כיצד לעבוד עם שפת תכנות מתקדמת ושימושית זו.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎