קורס Joomla

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס Joomla
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס Joomla?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס Joomla?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי Joomla

רוצים לדעת לנהל אתרי אינטרנט מבלי להסתבך בלימודי תכנות ו-HTML? מעוניינים ללמוד לבנות אתרים בדרך פשוטה ולהשתלב בעבודה בעולם המחשבים וההייטק? רוצים להכיר את אחת ממערכות התוכן (CMS) הנפוצות בעולם? אם תשובתכם לאחת משאלות אלו היא חיובית – הלימודים בקורס ג'ומלה יכולים להיות בדיוק מה שאתם מחפשים.

קורס ג'ומלה מקנה לסטודנטים היכרות מעמיקה עם תוכנת ג'ומלה (Joomla) המאפשרת
בניית אתרים באופן מלא. בניית אתר היא לא פעולה מאוד מסובכת, האתגר האמיתי הוא לשמור על הדינמיות והעדכון של האתר שהקמנו. תוכנת ג'ומלה (Joomla) מאפשרת גם בניית אתר מעוצב ומלא וגם ניהול קל ויעיל של התוכן. כמו כן, קורס זה מועבר על ידי מומחים בעלי ניסיון בשימוש במערכת בניית האתרים, המקנים לתלמידיהם את יסודות השימוש במערכת.
עד לפני מספר שנים תחום בניית האתרים היה מורכב ולא נגיש לכל אחד. היום דרך פלטפורמות כגון JOOMLA ניתן לבנות אתר, לנהל ולתחזק אותו בדרך קלה יחסית ונגישה לקהל הרחב. בעידן שבו לכל בית עסק יש אתר אינטרנט, לימודי ג'ומלה מסייעים בחשיפה ושיווק והקניית ארגז כלים פרקטיים לניהול האתר.

Joomla היא מערכת ניהול תוכן חופשית ונוחה יחסית לשימוש (היא מורכבת יותר מוורדפרס אך פשוטה יותר מדרופל), הנמצאת בשימוש רב בעולם המחשבים. קורס ג'ומלה הוא קצר למדי – ותוך שבועות ספורים הוא יכשירכם במיטב הידע והכלים לשימוש במערכת חשובה זו. אז אם גם אתם מתעניינים בלימודי ג'ומלה, הגעתם למקום הנכון: בואו לקרוא מידע נוסף על הלימודים בקורס Joomla.  
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס Joomla?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס Joomla?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס Joomla - ג'ומלה

הלקוחות מעוניינים באתרים דינמיים ומגוונים שאפשר לעדכן את התוכן בהם באופן שוטף, לשלב בהם מרכיבים של אודיו ווידיאו, מערכת לניהול פרסומות ובאנרים, מערכת לרישום הגולשים, מערכת לביצוע סקרים ועוד. 

קורס Joomla  מאפשר לסטודנטים להכיר את תוכנת Joomla, ללמוד כיצד בונים תבנית לעיצוב האתר, להתאים את האתר לשפה העברית, להוסיף סרטונים, תמונות, הגדרת הרשאות למנהלי התוכן באתר ועוד. כפי שתיווכחו לדעת אתרי אינטרנט היום חייבים להיות ידידותיים לשימוש ובעלי ממשק נוח. לימודי ג'ומלה פתחו פלטפורמה חדשה לעיצוב אתרים באופן דינמי וקל. 
הלימודים מתאימים לכל מי שרוצה להשתלב בעבודה בתחום בניית וניהול האתרים ומערכות התוכן (CMS), כמו גם למי שכבר עוסק בתחומים אלו וטרם זכה להכיר את נפלאות הג'ומלה. הלימודים מתאימים במיוחד למנהלים ובעלי עסקים (קטנים וגדולים) המעוניינים לבנות אתר אינטרנט ולנהלו בכוחות עצמם.

אם אתם מתעניינים בקורס ג'ומלה, אולי תגלו עניין גם בלימודי בניית אתרים, קורס דרופל, קורס PHP, קורס HTML, קורס הקמת וניהול עסק אינטרנטי וכיו"ב.

מה הם תנאי הקבלה לקורס ג'ומלה Joomla ?

על מנת להתקבל ללימודים בקורס Joomla יהיה עליכם לעמוד בדרישות הבאות: היכרות בסיסית (ברמת משתמש) עם המחשב ויישומיו ועם רשת האינטרנט וידיעת אנגלית. חלק מהמכללות מציבות בפני המועמדים תנאי קבלה נוספים – ידע בסיסי ב-HTML  (ניתן להשלים מכינת HTML למי שחסר ידע זה), ידע וניסיון בבניית אתרים או ניהולם ומעבר של ראיון אישי הבודק את מידת התאמת המועמד ללימודים ולעיסוק בתחום.

למי מיועד קורס Joomla - ג'ומלה?

ישנם קורסי Joomla בסיסיים המיועדים למי שאין לו ידע קודם בתכנות או בבניית אתרים, וישנם לימודי ג'ומלה מתקדמים המיועדים לבוני אתרים מנוסים. 

כמה זמן נמשך קורס ג'ומלה - Joomla?

אולי תתפלאו לשמוע זאת – אך לימודי ג'ומלה אינם ארוכים כלל וכלל – ומרבית הקורסים בתחום כוללים בין 15 ל-50 שעות לימוד אקדמיות בלבד, והלימודים בו נמשכים בין חודש לארבעה חודשים. קורס בניית אתרים מקיף, הכולל בין היתר גם לימודי ג'ומלה, הוא כמובן ארוך יותר ונמשך בין חצי שנה לשנה.

אם אתם מעוניינים ליהנות מלימודים אלו, אך חושבים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם להשתלב בקורס – יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות רבות מציעות לכם אפשרות ללימודי ערב ו/או לימודים בימי שישי בבוקר, כך שגם אנשים עובדים במשרה מלאה (או אנשים העסוקים מסיבות אחרות) יכולים להשתלב בלימודים בנוחות, בשעות ובזמנים המתאימים להם ביותר.

מה לומדים בקורס Joomla - ג'ומלה?

קורס ג'ומלה מקיף נושאי לימודי רבים ומגוונים ביניהם תמצאו מושגי יסוד בעולם האינטרנט הדינמי, סקירה על ג'ומלה כמערכת ניהול תוכן, מבנה האתר, היכרות עם רכיבים ומודולים מובנים במערכת ועם רכיבים ומודולים חיצוניים ועוד.
כמו כן, הלימודים מתמקדים בניהול תוכן, ניהול דף בית, הוספה ועריכת מאמרים, שימוש בתבנית, מאפייני עיצוב ושינויים במראה האתר באמצעות מודולים, בניית תבנית בעזרת Dreamweaver, מידור מידע, התקנת תבניות, הגדרות מתקדמות ומאפיינים ועוד.

תכנית הלימודים בקורס Joomla היא עשירה ומרתקת, והתלמידים נהנים מהכשרה עיונית ומעשית מקיפה, הכוללת שלל הרצאות תיאורטיות מקיפות בתחום, כמו גם תרגולים רבים והתנסויות מעשיות, לרבות השתתפות בפרויקט גמר מונחה, כך שבסיום הלימודים אוחזים הבוגרים במיטב הידע, המיומנויות והכלים לניהול תוכן ובניית אתרים בג'ומלה.

איזו תעודה מקבלים בוגרי קורס ג'ומלה - Joomla?

בוגרי לימודי Joomla, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הקורס, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

במה עוסקים בוגרי קורס Joomla - ג'ומלה?

בוגרי הקורס יכולים להשתלב במגוון מסגרות עבודה הדורשות בוני אתרים ומנהלים כגון משרדי פרסום, מגוון ארגונים המשווקים באינטרנט ועוד. כמו כן ניתן לעבוד באופן עצמאי. 

מה הם לימודי ההמשך לבוגרי קורס Joomla - ג'ומלה?

בוגרי הקורס יכולים להמשיך ללימודי עריכת תוכן, כתיבה שיווקית או ללמוד בקורס מנהל מדיה חברתית.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎