קורס Joomla - ג'ומלה

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס Joomla - ג'ומלה
רוצה לקבל מידע על קורס Joomla - ג'ומלה?
שירות אישי חינם!

לימודי ג'ומלה במכללות

קורס ג'ומלה מקנה לסטודנטים היכרות מעמיקה עם תוכנת ג'ומלה (Joomla) המאפשרת בניית אתרים באופן מלא. בניית אתר היא לא פעולה מאוד מסובכת, האתגר האמיתי הוא לשמור על הדינמיות והעדכון של האתר שהקמנו. תוכנת ג'ומלה (Joomla) מאפשרת גם בניית אתר מעוצב ומלא וגם ניהול קל ויעיל של התוכן. כמו כן, קורס זה מועבר על ידי מומחים בעלי ניסיון בשימוש במערכת בניית האתרים, המקנים לתלמידיהם את יסודות השימוש במערכת.

עד לפני מספר שנים תחום בניית האתרים היה מורכב ולא נגיש לכל אחד. היום דרך פלטפורומות כגון JOOMLA ניתן לבנות אתר, לנהל ולתחזק אותו בדרך קלה יחסית ונגישה לקהל הרחב. בעידן שבו לכל בית עסק יש אתר אינטרנט, לימודי ג'ומלה מסייעים בחשיפה ושיווק והקניית ארגז כלים פרקטיים לניהול האתר.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס Joomla - ג'ומלה?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס Joomla - ג'ומלה?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס Joomla - ג'ומלה

הלקוחות מעוניינים באתרים דינמיים ומגוונים שאפשר לעדכן את התוכן בהם באופן שוטף, לשלב בהם מרכיבים של אודיו ווידיאו, מערכת לניהול פרסומות ובאנרים, מערכת לרישום הגולשים, מערכת לביצוע סקרים ועוד. 

קורס ג'ומלה מאפשר לסטודנטים להכיר את תוכנת Joomla, ללמוד כיצד בונים תבנית לעיצוב האתר, להתאים את האתר לשפה העברית, להוסיף סרטונים, תמונות, הגדרת הרשאות למנהלי התוכן באתר ועוד. כפי שתיווכחו לדעת אתרי אינטרנט היום חייבים להיות ידידותיים לשימוש ובעלי ממשק נוח. לימודי ג'ומלה פתחו פלטפורמה חדשה לעיצוב אתרים באופן דינמי וקל. 

מה לומדים בקורס Joomla - ג'ומלה?

קורס ג'ומלה מקיף את נושאי לימודי רבים ומגוונים ביניהם תמצאו מושגי יסוד בעולם האינטרנט הדינמי, סקירה על ג'ומלה כמערכת ניהול תוכן, מבנה האתר, היכרות עם רכיבים ומודולים מובנים במערכת ועם רכיבים ומודולים חיצוניים ועוד.

כמו כן הלימודים מתמקדים בניהול תוכן, ניהול דף בית, הוספה ועריכת מאמרים, שימוש בתבנית, מאפייני עיצוב ושינויים במראה האתר באמצעות מודולים, בניית תבנית בעזרת Dreamweaver, מידור מידע, התקנת תבניות, הגדרות מתקדמות ומאפיינים ועוד.

למי מיועד קורס Joomla - ג'ומלה?

ישנם קורסי Joomla בסיסיים המיועדים למי שאין לו ידע קודם בתכנות או בבניית אתרים, וישנם לימודי ג'ומלה מתקדמים המיועדים לבוני אתרים מנוסים. 

במה עוסקים בוגרי קורס Joomla - ג'ומלה?

בוגרי הקורס יכולים להתשלב במגוון מסגרות עבודה הדורשים בוני אתרים ומנהלים כגון משרדי פרסום, מגוון ארגונים המשווקים ביאנטרנט ועוד. כמו כן ניתן לעבוד באופן עצמאי. 

מה הם לימודי ההמשך לבוגרי קורס Joomla - ג'ומלה?

בוגרי הקורס יכולים להמשיך ללימודי עריכת תוכן, כתיבה שיווקית או ללמוד בקורס מנהל מדיה חברתית.
מודעה
מחפש קורס Joomla - ג'ומלה?
מחפש קורס Joomla - ג'ומלה?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חיפה קמפוס הנמל - ליד תחנת הרכבת
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה