ClickCease

קורס Joomla

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס Joomla
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס Joomla?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס Joomla?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי Joomla

  לימודי Joomla במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים ייחודיים, מעשירים ומרתקים אשר עוסקים בענף המחשבים וההייטק ומטרתם הינה הכשרת הבוגרים לבניית אתרים באמצעות מערכת CMS, אחת ממערכות התוכן הנפוצות בעולם.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים כלים ומיומנויות לבניית אתרים, ניהולם ותחזוקתם באמצעות מערכת תוכן נוחה יחסית לשימוש, הנמצאת בשימוש רב בעולם המחשבים. בעידן בו אנו חיים, בו לכל ארגון או עסק יש אתר אינטרנט, לימודי התחום מסייעים רבות בחשיפה לצורך השתלבות בתחום.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס Joomla?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס Joomla?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס Joomla

במהלך לימודי Joomla יכירו הסטודנטים את התוכנה, ילמדו כיצד לבנות תבניות לעיצוב האתר, להתאים את שפת התוכנה, להוסיף מולטימדיה כמו סרטים, קטעי אודיו ותמונות, להגדיר הרשאות למנהלי תוכן באתר, לשלב קטעי וידאו בתוך הטקסט, לנהל פרסומות ובאנרים, להקים מערכות לרישום גולשים, כמו גם מערכות לביצוע סקרים וכדומה.

הלימודים מתאימים במיוחד לבעלי עסקים ומנהלים המעוניינים בבניית אתרי אינטרנט וניהולם בכוחות עצמם, כמו גם למתעתדים לעסוק בתחום בניית האתרים וניהול מערכות תוכן.

קהל היעד לקורס Joomla

לימודי קורס Joomla פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים במיוחד למועמדים בעלי כישורים טכניים מפותחים וזיקה לענפי המחשבים, כאשר ישנם קורסים הפונים לחסרי כל ידע וניסיון בתחום וישנם כאלו המקבלים לשורותיהם מועמדים בעלי רקע בתכנות או בבניית אתרים.

תנאי הקבלה לקורס Joomla

תנאי הקבלה לקורס Joomla משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל נדרשים המועמדים להיות בעלי ידע בסיסי ביישומי מחשב ולשליטה בשפה האנגלית, בדגש על אנגלית טכנית. ישנם קורסים הדורשים כי יהיו המועמדים בעלי רקע קודם בשפת HTML, ידע וניסיון בבניית אתרים.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.

משך לימודי Joomla

משך לימודי Joomla משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, נפרשים הלימודים על פני תקופת זמן של בין חודש לבין שנה אקדמית אחת.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס Joomla

במהלך לימודי הקורס בנושא Joomla מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו ניהול תוכן, מבנה האתר, היכרות עם רכיבים ומודולים מובנים במערכת וכן מודולים חיצוניים, ניהול דף בית, הוספה ועריכה של מאמרים, שימוש בתבניות, מאפייני עיצוב, בניית תבנית בעזרת Dreamweaver, מידור מידע, התקנת תבניות, הגדרת מתקדמות ומאפיינים ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס Joomla

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי Joomla

עם סיום לימודי Joomla יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל תפקידים ומקומות וביניהם משרדי פרסום, חברות וארגונים המבצעים שיווק באינטרנט ועוד. כמו כן, יכולים הבוגרים לפנות לדרך עצמאית במסגרתה יציעו את שירותיהם באופן פרטי לכל המעוניינים בכך.

לימודי המשך לאחר קורס Joomla

בוגרי קורס Joomla המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס Dreamweaver בו ילמדו כיצד לבנות ולעצב אתרים באמצעות תוכנה נוחה ויעילה זו.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס MCTS אשר מכשיר את בוגריו לפיתוח בתחום ה-Web בהתאם לדרישות חברת Microsoft.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎