ClickCease

קורס Webmaster

נמצאו עבורך 4 מוסדות לימודים:

לימודי Webmaster

לימודי Webmaster במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים ייחודיים, מרתקים ומבוקשים אשר באים במטרה להכשיר את בוגריהם לפיתוח טכני והבנתו, ייעול ממשקים, עיצוב, ניהול ופיתוח של אתרים ועוד, זאת באמצעות שפות תכנות שונות ומגוונות.

Webmaster הינו בעל המקצוע האחראי על תחזוקה, תפעול, עיצוב, שיווק ופיתוח של אתרי אינטרנט. מקצוע זה דרוש כמעט בכל ארגון, חברה או עסק בעלי אתר אינטרנט אשר מציע את שירותיו או מקנה לגולשים מידע על עבודתו, ועל כן הם נחשבים למבוקשים במיוחד בשוק העבודה.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס Webmaster?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס Webmaster?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס Webmaster

רשת האינטרנט מהווה חלק בלתי נפרד מחיינו המודרניים, וכיום כמעט כל ארגון או עסק מחזיקים באתר אינטרנט המהווה כרטיס ביקור לעסק שלהם, מפרסם את מוצריהם או שירותיהם, ועליו מתבסס הרושם הראשוני על העסק פעמים רבות.

בין תפקידיו של עובד Webmaster עליו לפתח, לנהל ולתחזק אתרי אינטרנט, תוך טיפול שוטף באתר, כתיבת תכנים חדשים ועדכון תכנים ונתונים קיימים, תיקון תקלות, פיתוח האתר, אבטחת מידע, קישור עם ספקים ותשתיות, עיצוב התכנים, תכנות, אחזקה ועוד.
קורס Webmaster
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס Webmaster

לימודי קורס Webmaster פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים במיוחד למועמדים בעלי כישורים טכניים מפותחים וזיקה לענף המחשבים וההייטק אשר יש ברצונם לרכוש הכשרה מקצועית ואיכותית באמצעותה ישתלבו בתחום רווחי ומבוקש זה. בנוסף, יוכלו למצוא עניין בלימודים מנהלי אתרים, מנהלי עסקים וכדומה, המעוניינים בהעשרת ארגז הכלים המקצועי שלהם.

תנאי הקבלה לקורס Webmaster

תנאי הקבלה לקורס Webmaster משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל נדרשים המועמדים להיות בוגרי 12 שנות לימוד, בעלי ידע בסיסי ביישומי מחשב ולשליטה בשפה האנגלית, בדגש על אנגלית טכנית.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס Webmaster
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי Webmaster

משך לימודי Webmaster משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים בין 150 ל-300 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני חודשים ספורים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס Webmaster

במהלך לימודי הקורס בנושא Webmaster מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו CSS, DHTML, XML, JavaScript, שפת פיתוח C, עיצוב ממשק משתמש, תחזוקת אתרים ומסדי נתונים, אבטחת מידע, איתור תקלות, ניהול פורומים, קידום אתרים, ניהול ידע, בסיסי נתונים, פורטל ארגונים, עיצוב ממשק משתמש, ניהול אתרי תוכן ארגוניים, עיצוב ממשקים בסביבת Web ועוד.   

תעודת גמר לאחר קורס Webmaster

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי Webmaster

עם סיום לימודי Webmaster יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל תפקידים ומקומות, בכל ארגון, חברה או עסק המחזיקים אתר אינטרנט ומעוניינים בבעל מקצוע שינהל אותו באופן שוטף. כמו כן יכולים הבוגרים לפנות לדרך עצמאית בה יקימו חברה פרטית להענקת שירותי פיתוח אתרים.

לימודי המשך לאחר קורס Webmaster

בוגרי קורס Webmaster המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס בדיקת תוכנה QA בו יוכשרו לתכנון וביצוע של בדיקות תוכנה, ניתוח התוצאות, ניהול ומעקב אחריהן.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס ADF בו יכירו את תשתיות הפיתוח של חברות Oracle לעומקן.
מודעה
מחפש קורס Webmaster?
מחפש קורס Webmaster?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת גן, online
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב, אונליין
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה