ClickCease

קורס JAVA

נמצאו עבורך 3 מוסדות לימודים:

לימודי JAVA

לימודי JAVA במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מרתקים, מאתגרים וייחודיים אשר עוסקים באחת משפות התכנות הנפוצות והמבוקשות ביותר בענף המחשבים וההייטק. מטרת הלימודים הינה הכשרת הבוגרים לביצוע תכנות מונחה עצמים, יצירת אובייקטים ומחלקות, ביצוע פונקציות מורכבות וכן לעבודה יעילה עם התוכנה.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים את יסודות השפה ועל ידי כך ירכשו אלו יכולות פיתוח בסיסיות גם בשפות תכנות נוספות, כך שילמדו כיצד לבצע פיתוח בסיסי ופיתוח מתקדם של אפליקציות ומודולים מבוססי JAVA.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס JAVA?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס JAVA?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס JAVA

JAVA היא שפת תכנות מונחית עצמים שפותחה בשנות ה-90 של המאה ה-20, ומאז ועד היום זוכה זו לפופולריות רבה עקב נוחות השימוש בה והתאמתה המיטבית לפיתוח אפליקציות. התפיסה העומדת מאחורי פיתוח השפה הינה כתיבה יחידה של התוכנית והרצתה על מערכות הפעלה ומעבדים שונים, דבר המהווה חידוש מהותי ביחס לשפות ותיקות יותר.

בין יתרונותיה של השפה ניתן למצוא את נוחיותה הרבה לפיתוח והרצה של התוכנית בכל מערכת הפעלה ועל מספר רב של מחשבים ומעבדים בו זמנית, וכן התחברות למערכות חיצוניות באופן נוח וגיבוי של הספריות בקהילת הקוד הפתוח.
קורס JAVA
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס JAVA

לימודי קורס JAVA פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים במיוחד למועמדים בעלי כישורים טכניים מפותחים וזיקה לענף המחשבים וההייטק, וכן למתכנתים מנוסים בעלי רקע בשפות תכנות אחרות, אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם.

תנאי הקבלה לקורס JAVA

תנאי הקבלה לקורס JAVA משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל נדרשים המועמדים לידע בסיסי ביישומי מחשב ולשליטה בשפה האנגלית, בדגש על אנגלית טכנית. ישנם קורסים בתחום אשר דורשים מן המועמדים להכיר שפת תכנות אחת לפחות.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס JAVA
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי JAVA

משך לימודי JAVA משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים כ-300 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן של בין חודש לשמונה חודשים.  

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס JAVA

במהלך לימודי הקורס בנושא JAVA מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו תכנון ופיתוח קוד מונחה עצמים ב-Java enterprise edition, JAVA EE, JAVA EJB, שולחן עבודה J2SE, פיתוח אפליקציות ב-JAVA Micro Edition, JavaScript, תזמון תהליכים, XHTML, מבנה נתונים, אלגוריתם, תכנות מונחה עצמים OOP, שימוש במסדי נתונים, גישה למסדי נתונים בעזרת JDBC, ממשק גרפי, תזמון תהליכים ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס JAVA

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי JAVA

עם סיום לימודי JAVA יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל תפקידים ומקומות כמו חברות הייטק ומחשבים, חברות תכנות, חברות סטארט אפ, חברות לפיתוח חומרה, משרדי אבטחת מידע, חברות אינטרנט, פיתוח אפליקציות לטלפונים סלולריים, חברות פרסום וכדומה.

לימודי המשך לאחר קורס JAVA

בוגרי קורס JAVA המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס Python בו יוכשרו לשימוש באחת משפות התכנות הפופולריות ביותר.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס MCTS אשר יכשיר את בוגריו לפיתוח בתחום ה-Web בהתאם לדרישות חברת Microsoft.
מודעה
מחפש קורס JAVA?
מחפש קורס JAVA?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: ירושלים
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה