ClickCease

קורס HTML 5

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי HTML 5

לימודי HTML5 במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים ייחודיים, מרתקים ומבוקשים אשר מהווים המשך ללימודי קורס HTML ומטרתם הינה הכשרת הבוגרים לשימוש בשפת תכנות פשוטה יחסית אשר נחשבת כיום לתקן מוסכם בעולם האינטרנט.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע מקיף ומעמיק בשילוב עם כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך שימוש בשפת תכנות זו, כאשר HTML5 מקנה לשפת HTML המוכרת והבסיסית יכולות חדשות ומאפשר לו לעבוד במשותף עם אפליקציות נוספות ושימושיות.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס HTML 5?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס HTML 5?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס HTML5

כיום, כל מי שמעוניין לעסוק בעיצוב אתרי אינטרנט ואפליקציות לסמארטפונים חייב להכיר לעומק את ה"לבנים" מהן בנויה הרשת ומאפשרות לסדר את האלמנטים על המסך ואלו הן HTML5 ו-CSS. בניגוד לדפדפנים אחרים הכרוכים בתוכן, ייעוד, עיצוב וכדומה, מאפשר דפדפן זה להגיע לעמודים של אתרים מבוקשים במהירות ובקלות.

העדכון של שפת HTML ל-HTML5 מאפשר עבודה עם אפליקציות כמו Java FX, Silverlight, Flash ועוד, וכן עם תוכנות כמו Canvas, Video, Workers וכדומה. במסגרת הלימודים יוכשרו הסטודנטים לבניית אפליקציות מתאימות תוך שימוש בכל אחד מאלו ועוד.
קורס HTML 5
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס HTML5

לימודי קורס HTML5 פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים במיוחד למועמדים בעלי כישורים טכניים מפותחים וזיקה לענפי המחשבים וההייטק, ולכל מי שיש ברצונם לרכוש הכשרה מקצועית ואיכותית באמצעותה יעסקו בבנייה והקמה של אתרי אינטרנט, וכן בניהול ותחזוקה של אלו.

תנאי הקבלה לקורס HTML5

תנאי הקבלה לקורס HTML5 משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל נדרשים המועמדים להיות בעלי ידע בסיסי ביישומי מחשב ולשליטה בשפה האנגלית, בדגש על אנגלית טכנית.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס HTML 5
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי HTML5

משך לימודי HTML5 משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. בדרך כלל, נפרשים הלימודים על פני מספר חודשים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס HTML5

במהלך לימודי הקורס בנושא HTML5 מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו כתיבת קוד ב-HTML, ההבדלים בין HTML4 ל-HTML5 , תגיות עיצוב, קודים בסיסיים, תגיות META, שילוב תמונות ב-HTML, שילוב מולטימדיה, קישורים ורשימות, בניית טפסים, תכונות, טבלאות, תגי טבלאות, עיצוב בעזרת טבלאות, יצירת מסגרות, HAVA, מנועי חיפוש ואינדקסים, דפדפנים ועוד.   

תעודת גמר לאחר קורס HTML5

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.  

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי HTML5

עם סיום לימודי HTML5 יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל תפקידים ומקומות במסגרת תחומי התוכנה וביניהם משרדי פרסום, משרדי בניית אתרים, חברות משחקי מחשב, חברות היי טק, חברות סטארט אפ, קידום אתרים, אפיון ממשקים, שיפור חוויית משתמש ועוד.

לימודי המשך לאחר קורס HTML5

בוגרי קורס HTML5 המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס Joomla בו ילמדו כיצד לבנות, לנהל ולתחזק אתרים תוך שימוש במערכת תוכן נוחה ויעילה.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס MCTS בו יוכשרו לפיתוח בתחום ה-web בהתאם לדרישות חברת Microsoft.
מודעה
מחפש קורס HTML 5?
מחפש קורס HTML 5?
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה