קורס DreamWeaver

נמצאו עבורך 4 מוסדות לימודים:

לימודי DreamWeaver

אם עולם העיצוב הגרפי מושך אתכם, אם אתם מעוניינים להשתלב בעולם בניית ועיצוב האתרים, ואם אתם מעוניינים להכיר לעומק את אחת מתוכנות יצירת ועריכת דפי האינטרנט המובילות בעולם – הלימודים בקורס דרימוויבר יכולים להתאים לכם עד מאד. לימודים אלו, הנמשכים, בדרך כלל, חודשים אחדים בלבד, יקנו לכם את מיטב הידע והכלים לעבודה עם תוכנה חשובה זו – ויפתחו לכם אפשרות השתלבות במגוון עבודות מרתקות.

תוכנת Dreamweaver מבית Adobe היא בעלת יתרונות רבים (יכולת להסתיר מהמשתמש את פרטי הקוד של HTML, אופציית הDesign, המאפשרת לשרטט ללא שימוש בקוד ועוד) ועל כן היא זוכה להצלחה מסחררת בקרב מעצבים גרפיים. בואו לקרוא מידע נוסף אודות הלימודים בקורס דרימוויבר.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס DreamWeaver?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס DreamWeaver?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס DreamWeaver - דרימוויבר

Dreamweaver של אדובי היא תוכנה המאפשרת לבנות אתרים באמצעות HTML  או ג'אווה. היא מאפשרת גמישות רבה ומציעה כלים שימושיים שיוכלו לסייע לכם בבניית אתרים. תוכנת דרימוויבר מאפשרת לתכנן ולבנות אתרים ודפים המשלבים טקסט חי, קישורים, פלאש, תפריטי ניווט, תמונות, באנרים, וידאו וקול, ועל כן היא נמצאת בשימוש נרחב בקרב מעצבים גרפיים העוסקים בבניית ועיצוב אתרים.

קורס אדובי דרימוויבר יכול לספק את הכלים הבסיסיים לעבודה עם התוכנה ולתת לכם את היכולת לבנות ולתפעל אתרי אינטרנט במקצועיות רבה. הקורס יכשיר אתכם לעבוד בצורה מסודרת ומדויקת עם התוכנה, לדעת לתכנן אתר ולבנות תרשים זרימה, לעצב אתרי אינטרנט בצורה מקצועית בתוכנות גראפיות שונות כמו פוטושופ ואילוסטרייטור ולהטמיע את העיצוב בצורה מדויקת בתוכנה. בנוסף, אתם תלמדו לעצב דפי html לעבוד עם טקסטים, לייצר קישורים מסוגים שונים, לייצר טפסים ופקדים שונים, לעבוד עם תמונות וליצור גלריות מעניינות באתר ועוד.
קורס DreamWeaver
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

למי מיועד קורס DreamWeaver - דרימוויבר?

קורס דרימוויבר מתאים לכל מי שמעוניין להכיר לעומק תוכנה מובילה זו, והם מתאימים במיוחד לכל מי שעוסק (או מעוניין להתחיל לעסוק) בתחומי העיצוב הגרפי, התקשורת החזותית ובניית ועיצוב אתרי אינטרנט. אם אתם מתעניינים בלימודי דרימוויבר, אולי תגלו עניין גם בקורסים נוספים מתחומי המחשבים והעיצוב הגרפי, ובעיקר בקורסים ללימוד תוכנות גרפיות נוספות – קורס פוטושופ, קורס עיצוב אתרים, קורס פלאש וכיו"ב.

מה הם תנאי הקבלה לקורס DreamWeaver - דרימוויבר?

על מנת להתקבל ללימודים בקורס Dreamweaver יהיה עליכם להיות בעלי היכרות בסיסית (ברמת משתמש) עם יישומי המחשב ועם האינטרנט וכן יהיה עליכם לדעת אנגלית בסיסית. חלק מהמכללות בתחום מציבות תנאי קבלה נוספים – היכרות עם תוכנות גרפיות אחרות (פוטושופ, לדוגמא), הצגת תיק עבודות, עמידה בראיון קבלה ומעבר של מבחנים ייעודיים (כמבחן יצירתיות, לדוגמא).
קורס DreamWeaver
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

כמה זמן נמשך קורס DreamWeaver - דרימוויבר?

קורס דרימוויבר הוא קורס קצר יחסית, וברוב המכללות הלימודים בו כוללים בין 18 ל-40 שעות לימוד אקדמיות בלבד, והם נמשכים בין חודש לשלושה חודשים. אם אתם מעוניינים ליהנות מלימודים אלו, אך חוששים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם להשתלב בקורס – יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות רבות מציעות אפשרות ללימודים בשעות הערב ו/או בימי שישי בבוקר, כך שגם אנשים עסוקים במיוחד (עובדים במשרה מלאה, סטודנטים וכיו"ב) יכולים להשתלב בלימודים בנוחות, בשעות והזמנים המתאימים להם ביותר.

מה לומדים בקורס DreamWeaver - דרימוויבר?

הלימודים בקורס Dreamweaver ידאגו להכשירכם במיטב הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים לעבודה עם תוכנה מובילה זו. במהלך הקורס תיהנו לא רק מהרצאות עיוניות מרתקות, אלא גם מתרגולים רבים ושלל התנסויות מעשיות – לרבות ביצועו של פרויקט גמר מונחה (בחלק מהמכללות בתחום).

לימודי Dreamweaver כוללים, לעיתים קרובות את הנושאים והתכנים הבאים: היכרות עם ממשק התוכנה, יסודות שפת HTML, תכנון וניהול אתר אינטרנט, שילוב טקסטים, עימוד, יצירת ניווט באתרים, שימוש בCSS לעיצוב וסגנון, שימוש בתוכנת הפוטשופ, שילוב פלאש, שילוב תוכנות גרפיות נוספות, סאונד ותמונות באתר, יצירת גלריה באתר, יצירת תפריטים, העלאת אתר לרשת, אופטימיזציה לאתר, יצירת טפסים ועוד שלל נושאי לימוד.

איזו תעודה מקבלים בוגרי קורס DreamWeaver - דרימוויבר?

בוגרי לימודי דרימוויבר, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הקורס, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.
מודעה
מחפש קורס DreamWeaver?
מחפש קורס DreamWeaver?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: צפת
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה