ClickCease

קורס DreamWeaver

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס DreamWeaver
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס DreamWeaver?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס DreamWeaver?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי DreamWeaver

לימודי Dreamweaver במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מבוקשים, מיוחדים ומעניינים אשר באים במטרה להכשיר את בוגריהם לעבודה עם תוכנת דרימוויבר מבית Adobe המאפשרת בניית אתרים באמצעות שפות כמו HTML או Java.

הלימודים מתאימים במיוחד לעוסקים בתחומי העיצוב הגרפי, התקשורת החזותית, עיצוב האתרים ובניית האתרים. תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע מקיף ומעמיק בשילוב עם מיומנויות יישומיות בכל הנוגע ליצירת אתרי אינטרנט, זאת תוך מתן דגש לעריכת טקסטים, תמונות, אנימציה, טבלאות וכדומה.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס DreamWeaver?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס DreamWeaver?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס Dreamweaver

תוכנת Dreamweaver כוללת בתוכנה את המעצב והעורך הוויזואלי WYSIWYG, עובדה המאפשרת הסתרה של פרטי קודי HTML מהמשתמש, שרטוט ללא שימוש בקוד באמצעות אופציית ה-Design ועוד, דבר המהווה יתרון רב עבור המתחילים בעיצוב והקמה של אתרי אינטרנט בסיסיים.

כמו כן, מאפשרת התוכנה תכנון ובנייה של דפי אינטרנט ואתרים תוך שילוב של טקסטים חיים, קישורים, פלאש, תפריטי ניווט, תמונות, באנרים, וידאו וקול ועוד. על כן, נדרשים העוסקים בתחום לדעת כיצד לתכנן אתרים, לבנות תרשימי זרימה, לעצב את אתרי האינטרנט, לייצר קישורים וטפסים וכדומה.

קהל היעד לקורס Dreamweaver

לימודי קורס Dreamweaver פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים במיוחד למועמדים בעלי כישורים טכניים מפותחים וזיקה לענפי העיצוב הגרפי, בניית האתרים והתקשורת החזותית, אשר יש ברצונם לרכוש הכשרה באמצעותה ישתלבו בתחום רווחי ומבוקש זה.

תנאי הקבלה לקורס Dreamweaver

תנאי הקבלה לקורס Dreamweaver משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל נדרשים המועמדים להיות בוגרי 12 שנות לימוד, בעלי ידע בסיסי ביישומי מחשב ולשליטה בשפה האנגלית, בדגש על אנגלית טכנית. ישנם קורסים הדורשים כי יהיו המועמדים בעלי רקע קודם בתוכנות גרפיות שונות.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.

משך לימודי Dreamweaver

משך לימודי Dreamweaver משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים בין 18 ל-40 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן של בין חודש לשלושה חודשים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס Dreamweaver

במהלך לימודי הקורס בנושא Dreamweaver מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו היכרות עם ממשק התוכנה, יסודות שפת HTML, תכנון וניהול אתרי אינטרנט, שילוב טקסטים, עימוד, יצירת ניווט באתרים, שימוש ב-CSS לעיצוב וסגנון, שימוש בתוכנת הפוטושופ, שילוב פלאש, שילוב תוכנות גרפיות, יצירת גלריה באתר, יצירת תפריטים, העלאת אתר לרשת, אופטימיזציה לאתר, יצירת טפסים, יצירת מצגות ועוד.    

תעודת גמר לאחר קורס Dreamweaver

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי Dreamweaver

עם סיום לימודי Dreamweaver יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל תפקידים ומקומות, בכל ארגון, חברה או עסק המחזיקים אתר אינטרנט ומעוניינים בבעל מקצוע שיעצב את האתר בצורה מקצועית ויתפעל אותו באופן שוטף.

לימודי המשך לאחר קורס Dreamweaver

בוגרי קורס Dreamweaver המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס HTML5 בו יכירו שפת תכנות יעילה זו המאפשרת ביצועים טובים במיוחד.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס Joomla שיכשיר אותם לבניית אתרים, ניהולם ותחזוקתם בצורה נוחה במיוחד.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎