ClickCease

קורס שפת C++

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס שפת C++
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס שפת C++?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס שפת C++?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי שפת C++

לימודי שפת C++ במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מרתקים, מבוקשים ומקצועיים בתחום התכנות, המחשבים, הטכנולוגיה ובדיקות התוכנה, אשר באים במטרה להכשיר את בוגריהם לעבודה עם שפת תכנות פופולרית ושימושית במיוחד המתבססת על שפת התכנות החשובה שפת C ונחשבת לפיתוח מתקדם יותר שלה.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק בשילוב עם כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך הטמעת תוכנות ואפליקציות שונות, פיתוח תוכנות ואחזקה שוטפת של אלו, עיצוב תוכנה וכדומה.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס שפת C++?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס שפת C++?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס שפת C++

על אף היותה של שפת C++ נפוצה במיוחד, היא נחשבת לשפת תכנות מאתגרת במיוחד, אשר עושה שימוש בפקודות טכניות המצריכות הפעלת היגיון ומחשבה. היא נחשבת לאחת מאבני הבסיס העיקריות עבור מתכנתים ונחשבת לשפת תכנות מונחה עצמים.

בתכנות מונחה עצמים, הנתונים והפונקציות הקשורים באובייקט ספציפי ממוקמים יחד תחת יחידה אחת, כאשר עיצובה של המערכת ניתן לשינוי בשלבים מאוחרים יותר, וכן קיימת אפשרות לתיקון כל תקלה ובעיה תוך כדי התהליך מבלי להידרש להתחיל את תהליך התכנות מחדש בכל פעם.

קהל היעד לקורס שפת C++

לימודי קורס שפת ++C פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים במיוחד למועמדים בעלי כישורים טכניים מפותחים וזיקה לענפי המחשבים וההייטק, אשר יש ברצונם לרכוש הכשרה מקצועית ואיכותית באמצעותה ישתלבו בענף התכנות המבוקש. על המועמדים להיות בעלי רקע קודם בענף התכנות ולהכיר את השימוש בשפת C.  

תנאי הקבלה לקורס שפת C++

תנאי הקבלה לקורס שפת ++C משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל נדרשים המועמדים להיות בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה, בעלי ידע בסיסי ביישומי מחשב ולשליטה בשפה האנגלית, בדגש על אנגלית טכנית. על המועמדים להיות בעלי ידע בשפת תכנות נוספת, בעיקר שפת C.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.

משך לימודי שפת C++

משך לימודי שפת ++C משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. בדרך כלל, נפרשים הלימודים על פני תקופת זמן של בין חודשיים לארבעה חודשים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס שפת C++

במהלך לימודי הקורס בנושא שפת ++C מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו מבוא ללוגיקה, ביטויים לוגיים מורכבים, מבנה תוכנית בשפת C, תרשימי זרימה, לולאות, פונקציות, מצביעים, העברת פרמטרים, קבצים, אינדקסים, ניפוי שגיאות, קבלת החלטות, קלט-פלט בסיסי, סוגי נתונים, מערכים, רשומות, מבני נתונים דינאמיים ועוד.  

תעודת גמר לאחר קורס שפת C++

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.  

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי שפת C++

עם סיום לימודי שפת C++ יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל תפקידים ומקומות במסגרת תחומי התוכנה, ההיי טק, ההנדסה, אפיון הממשקים, מחלקות המחשוב, אבטחת המידע, פיתוח תוכנה, חברות סטארט אפ, תעשיות ההנדסה וכדומה.

לימודי המשך לאחר קורס שפת C++

בוגרי קורס שפת C++ המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס Joomla בו ילמדו כיצד לבנות, לנהל ולתחזק אתרים תוך שימוש במערכת תוכן נוחה ויעילה.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס בדיקת תוכנה QA בו ילמדו כיצד לנתח ולנהל בדיקות תוכנה, לבצע מעקב אחריהן ולזהות תקלות בדרך.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎