קורס פיתוח תוכנה

נמצאו עבורך 5 מוסדות לימודים:

לימודי פיתוח תוכנה

כשמדברים על פיתוח תוכנה, הכוונה היא לתרגום הצרכים של משתמש או של יעד שיווקי למוצר תוכנה. ברוב המקרים, פיתוח תוכנה הוא פיתוח מוצר חדש, המורכב מהנדסת תוכנה במשולב עם מחקר ולעתים גם עם שיווק. עולם התוכנה הינו עולם דינמי המשתנה תכופות.

אם אתם אוהבים חידושים וחשים בטוב בסביבה מתפתחת, תחום זה יתאים עבורכם. לימודי פיתוח תוכנה רווי ביצירתיות, בסקרנות, בחדשנות וביוזמות מרתקות. תחום זה אינו מיושם רק על מוצרי המחשב. כיום ניתן למצוא מוצרי תוכנה בכל התחומים בחיים, החל משעונים, טלפונים סלולאריים, מוצרי אלקטרוניקה ביתיים, מוצרי לימוד, שילוט בכבישים, מכוניות, ציוד חללי ועוד. בנוסף, אם אתם רוצים לתרום לשינוי בתחומים חברתיים, כלכליים, תרבותיים, מדיניים - תזדקקו רק לרעיון טוב ולשליטה בשפות הפיתוח כדי להביא בשורה חדשה לעולם. 

בתום הלימודים ניתן לעסוק בניתוח ובפיתוח מערכות ברמה גבוהה ומקצועית שכן התעודה שתקבלו תהווה כרטיס כניסה לעולם התכנות בארץ ובעולם. 
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס פיתוח תוכנה?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס פיתוח תוכנה?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות לימודי פיתוח תוכנה

בשנים האחרונות ענף ההיי-טק צומח ומתפתח בקצב מהיר מאד. רוב בעלי המשכורות הגבוהות בענף עובדים בפיתוח תוכנה. תחום פיתוח התוכנה הוא תחום דינאמי ויצירתי הכולל שינויים תכופים הנובעים מהתפתחות בלתי פוסקת של תעשיית המחשוב והאינטרנט. לכל בית עסק ישנם צרכים ייחודיים המבדילים אותו מבתי עסק אחרים. בתי העסק השונים נזקקים לתוכנה שתפרוס בפניהם את קהל הלקוחות הפוטנציאלי, את ההתקשרות שבוצעה עימם, את העסקאות שנסגרו, את פרטיהם האישיים, הערות, יומן פגישות ועוד. 
קורס פיתוח תוכנה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

למי מתאימים לימודי קורס מפתחי תוכנה?

על מנת להתקבל לקורס פיתוח תוכנה על המועמדים לעבור מבחן קבלה וראיון אישי. כמובן שתידרשו להיות בעלי היכרות עם אנגלית טכנית ותפעול מחשבים.

מה לומדים בקורס מפתחי תוכנה?

לימודי פיתוח תוכנה מקנים ידע וכלים הנחוצים לתכנון ופיתוח מערכות תוכנה מורכבות. הקורס מכשיר בתכנון ופיתוח מערכות מידע מורכבות ויישומי אינטרנט מורכבים באמצעות שימוש בתוכנות כגון Microsoft Visual Studio 2008 מבית Microsoft.net. 

הקורס מתחיל מיסודות התכנות, נושאים מתקדמים בשפת הפיתוח הפופולארית C וממשיך לעולמות הטכנולוגיה המתקדמת בדמות פיתוח אפליקציות Windows גרפיות, פיתוח אתרי Web בטכנולוגיות מתקדמות כולל Ajax ו HTML 5 ועוד. כמו כן, הקורס דן בנושאי ארכיטקטורה ותכנות מתקדמים כגון פיתוח מקבילי ועוד .
קורס פיתוח תוכנה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

במה עוסקים בוגרי קורס פיתוח תוכנה?

בשנים האחרונות, הדרישה לאנשי פיתוח תוכנה הולכת ומתחזקת. הבוגרים משתלבים במגוון חברות היי טק, סטארט אפים, מגוון תעשיות ועוד. 

מה הם לימודי ההמשך לבוגרי קורס פיתוח תוכנה?

בוגרי הקורס יכולים לפנות ללימודי אקדמיה לתואר ראשון בהנדסת תוכנה או להירשם ללימודים טכנולוגיים מתקדמים כגון בדיקות תוכנה QA או אבטחת מידע.
מודעה
מחפש קורס פיתוח תוכנה?
מחפש קורס פיתוח תוכנה?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב, רחובות, חיפה, ירושלים
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת גן, חיפה, באר שבע וירושלים
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים ברחבי הארץ
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה