ClickCease

קורס פיתוח תוכנה

נמצאו עבורך 9 מוסדות לימודים:

לימודי פיתוח תוכנה

לימודי פיתוח תוכנה במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מרתקים, מאתגרים וייחודיים אשר משלבים בין ענפים שונים וביניהם הנדסת תוכנה, שיווק ומחקר. מטרתם העיקרית של הלימודים הינה הכשרת בוגריהם כאנשי מקצוע איכותיים ומיומנים שיש באפשרותם לתכנן ולפתח מערכות מידע ויישומי אינטרנט מורכבים, זאת באמצעות שימוש בתוכנות מתקדמות.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע מקיף ומעמיק בשילוב עם מיומנויות מעשיות הנדרשות לצורך ניתוח ופיתוח של מערכות שונות, זאת בהתאם לצרכי המשתמש או לצרכיו השיווקיים של העסק. כמו כן, יכירו המשתתפים  בקורס את שפות התכנות השונות הנדרשות לצורך עבודה בתחום.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס פיתוח תוכנה?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס פיתוח תוכנה?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס פיתוח תוכנה

בשנים האחרונות ענף פיתוח התוכנה צומח ומתפתח בקצב מהיר במיוחד, זאת בהתאם להתפתחויות התדירות של תעשיית ההייטק, המחשבים והאינטרנט. פיתוח תוכנה כיום אינו מתייחס רק למחשבים ולמוצריהם, אלא גם למוצרים שונים בשעונים, טלפונים סלולריים, מוצרי אלקטרוניקה ביתיים, מוצרי לימוד, שילוט בכבישים, מכוניות, ציוד חללי ועוד.

כל ארגון או עסק הוא בעל צרכים ייחודיים ועל כן הוא נדרש לתוכנה באמצעותה יוכל לארגן את קהל הלקוחות הפוטנציאלי, את התקשורת הפנימית והחיצונית, את העסקאות המבוצעות, פרטיהם האישיים של הלקוחות, יומן הפגישות וכדומה.
קורס פיתוח תוכנה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס פיתוח תוכנה

לימודי קורס פיתוח תוכנה פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים במיוחד לאנשים סקרנים ויצירתיים, בעלי יכולות אנליטיות מפותחות וזיקה לענף המחשבים והייטק, אשר יש ברצונם לרכוש הכשרה מקצועית ואיכותית באמצעותה ישתלבו בתחום מבוקש ורווחי זה.

תנאי הקבלה לקורס פיתוח תוכנה

תנאי הקבלה לקורס פיתוח תוכנה משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל נדרשים המועמדים לידע בסיסי ביישומי מחשב ולשליטה בשפה האנגלית, בדגש על אנגלית טכנית. בנוסף, על המועמדים להיות בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה. ישנם קורסים מעטים שאף דורשים כי יהיו המועמדים בעלי תואר ראשון באחד מתחומי ההייטק והמחשבים.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס פיתוח תוכנה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי פיתוח תוכנה

משך לימודי פיתוח תוכנה משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים בין 300 ל-700 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן של בין שלושה חודשים לשנה אחת.       

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס פיתוח תוכנה

במהלך לימודי הקורס בנושא פיתוח תוכנה מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו יסודות התכנות, שפת התכנות C, פיתוח אתרי web בטכנולוגיות מתקדמות, לוגיקה, SAP, Linux, SPSS, Java, תכנות מערכות, תכנות מונחה עצמים, פיתוח קוד, מערכות מסד נתונים, ניפוי שגיאות, הצפנה, HTML, מבנה מערכות הפעלה, פיתוח תוכנה לטלפונים סלולריים, SQL ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס פיתוח תוכנה

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם. כמו כן, בוגרים שיעברו בהצלחה מבחני הסמכה חיצוניים יזכו בהסמכה מטעם החברות המובילות בתחום כמו Microsoft למשל.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי פיתוח תוכנה

עם סיום לימודי פיתוח תוכנה יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל תפקידים ומקומות כמו חברות הייטק ומחשבים, חברות סטארט אפ וכן בתעשיות השונות.

לימודי המשך לאחר קורס פיתוח תוכנה

בוגרי קורס פיתוח תוכנה המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס פיתוח מערכות בו יוכשרו לפיתוח, יישום והטמעה של מערכות ממוחשבות מתקדמות.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס .NET אשר יקנה להם הכשרה מקיפה בכל הנוגע לבניית אפליקציות, אתרים ופיתוח של מערכות מידע באמצעות שפת תכנות זו.
מודעה
מחפש קורס פיתוח תוכנה?
מחפש קורס פיתוח תוכנה?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב, רחובות, חיפה, ירושלים, באר שבע, נס ציונה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת גן
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב יפו
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: באר שבע
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת גן, online
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים ברחבי הארץ
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה