ClickCease

קורס DBA מנהלי בסיסי נתונים

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי מנהלי בסיס נתונים DBA

לימודי מנהלי בסיסי נתונים DBA הינם לימודים מבוקשים, מעשירים ומעניינים אשר באים במטרה להכשיר את בוגריהם כאנשי מקצוע איכותיים ומיומנים העוסקים בתחום ניהול בסיסי הנתונים בסביבות SQL Server 2008 ו-SQL Server 2005.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים שלל כלים ומיומנויות לצורך עיצוב, יישום, תחזוקה ותירון של בסיסי נתונים שונים. מרבית הקורסים בתחום ה-DBA מציעים הכנה להכשרות היוקרתיות מטעם חברת Microsoft העולמית. עם זאת, ישנם קורסים המציעים הכנה לבחינות מטעם החברות Oracle ו-SQL.  
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס DBA מנהלי בסיסי נתונים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס DBA מנהלי בסיסי נתונים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס מנהלי בסיס נתונים DBA

מנהל בסיסי הנתונים בארגון הינו בעל המקצוע האחראי על פיתוח ועיצוב האסטרטגיות לניהול בסיסי הנתונים, וכן לשיפור שוטף של ביצועי מערכות הארגון השונות. כמו כן, מנהל ה-DBA עוסק בהתקנת העדכונים השונים במערכות הארגון.

על מנהלי בסיסי נתונים DBA להחזיק בידע מקיף בענף התכנות, לנהל נתונים רבים, לבצע אנליזות וטכניקות שונות ועוד. הלימודים פונים בעיקר לבעלי ידע קודם במערכות מידע, אנשי תשתיות, מומחי בדיקות תוכנה ופיתוח תוכנה, מנהלי רשתות, מתכנתים ועוד.
קורס DBA מנהלי בסיסי נתונים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס מנהל בסיסי נתונים DBA

לימודי קורס מנהל בסיסי נתונים DBA פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים במיוחד למועמדים בעלי כישורים טכניים מפותחים וזיקה לענפי המחשבים וההייטק, כאשר ישנם קורסים הפונים לחסרי כל רקע בתחום וישנם כאלו המיועדים למנהלי בסיסי נתונים, אנשי תשתיות ו-IT, מומחי פיתוח תוכנה ובדיקות תוכנה וכדומה.

תנאי הקבלה לקורס מנהל בסיסי נתונים DBA

תנאי הקבלה לקורס מנהל בסיסי נתונים DBA משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל נדרשים המועמדים להיות בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה, בעלי ידע בסיסי ביישומי מחשב ולשליטה בשפה האנגלית, בדגש על אנגלית טכנית. ישנם קורסים הדורשים כי יהיו המועמדים בעלי רקע קודם בתחומי התכנות, התקשורת, מערכות המידע וכדומה.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס DBA מנהלי בסיסי נתונים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי מנהל בסיסי נתונים DBA

משך לימודי מנהל בסיסי נתונים DBA משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים בין 200 ל-570 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן של בין חודשיים לשנה וחצי.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס מנהל בסיסי נתונים DBA

במהלך לימודי הקורס בנושא מנהל בסיסי נתונים DBA מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו היכרות עם יסודות הפיתוח באמצעות SQL, אבטחת מידע, התמודדות עם סיכונים ברשת, יסודות עריכת גיבויים למערכות, שחזור ואחזור מידע, תחזוקת טבלאות של בסיסי נתונים, פתיחת הרשאות למשתמשי קצה, היכרות עם בינה עסקית, תכנון ועיצוב של מאגרי נתונים, עבודה על שרתי SQL, כתיבת שאילתות, מערכת ההפעלה Linux, התקנת רשתות ועוד.  

תעודת גמר לאחר קורס מנהל בסיסי נתונים DBA

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם. לאחר שיעברו את הבחינות החיצוניות בהצלחה תוענק להם הסמכה יוקרתית מטעם חברות הייטק מובילות כמו Microsoft, Cisco או Oracle.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי מנהל בסיסי נתונים DBA

עם סיום לימודי מנהל בסיסי נתונים DBA יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל תפקידים ומקומות ביניהם חברות וארגונים אשר מתחזקים מערכות בסיסי נתונים במחלקות ה-IT שלהם. כמו כן, יכולים הבוגרים לפנות לדרך עצמאית במסגרתה יציעו את שירותיהם באופן פרטי לכל המעוניינים בכך.

לימודי המשך לאחר קורס מנהל בסיסי נתונים DBA

בוגרי קורס מנהל בסיסי נתונים DBA המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס ניתוח מסד נתונים SQL שיכשיר אותם לשימוש בשפת מחשב המשמשת לעיבוד מידע בבסיסי נתונים יחסיים.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס PHP בו ילמדו אודות שפת תסריטים המשמשת בעיקרה לתכנות אתרי אינטרנט.
מודעה
מחפש קורס DBA מנהלי בסיסי נתונים?
מחפש קורס DBA מנהלי בסיסי נתונים?
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה