ClickCease

קורס שפת C

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי שפת C

לימודי שפת C במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מבוקשים, מעניינים ומאתגרים בתחום התכנות, אבטחת המידע, הטכנולוגיה, המחשבים ובדיקות התוכנה אשר באים במטרה להקנות לבוגריהם שליטה מלאה בכלל האלמנטים של שפת תכנות זו, כמו גם את הוראותיה, פקודותיה ואת אופני העבודה איתה.

על אף ששפת C הינה שפת תכנות ותיקה ומורכבת יחסית, היא נחשבת להכרחית במיוחד לצורך השתלבות בעולם התכנות וכן מהווה את הבסיס לשפות תכנות נוספות ומתקדמות יותר וביניהן שפת C++.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס שפת C?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס שפת C?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס שפת C

שפת C הינה שפת תכנות שימושית במיוחד אשר שימשה לכתיבת מערכות ההפעלה הנפוצות והידועות ביותר כמו Windows ו-Linux, וכן היא נחשבת ליעילה במיוחד, שכן היא מאפשרת ניצול מרבי של יכולות המחשב ועבודה מהירה במיוחד, וכן כוללת שפה זו אפשרויות מתקדמות להידור, עריכת קוד ומציאת באגים.

כמו כן, מהווה שפת C חלק מתוכנות אחרות ומתקדמות יותר לתכנות כמו תוכנת Joomla, HTML וכדומה. על כן, היא מהווה בסיס לעוסקים בתחומי המחשבים והתוכנה.
קורס שפת C
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס שפת C

לימודי קורס שפת C פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים במיוחד למועמדים בעלי כישורים טכניים מפותחים וזיקה לענפי המחשבים וההייטק, אשר יש ברצונם לרכוש הכשרה מקצועית ואיכותית באמצעותה ישתלבו בענף התכנות. כמו כן, יוכלו למצוא עניין רב בלימודים בוגרי הנדסת חשמל, בודקי תוכנה, עובדי אבטחת מידע, מדענים ומתכנתים המעוניינים בהעשרת ארגז הכלים המקצועי שלהם.

תנאי הקבלה לקורס שפת C

תנאי הקבלה לקורס שפת C משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל נדרשים המועמדים להיות בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה, בעלי ידע בסיסי ביישומי מחשב ולשליטה בשפה האנגלית, בדגש על אנגלית טכנית.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס שפת C
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי שפת C

משך לימודי שפת C משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. בדרך כלל, נפרשים הלימודים על פני תקופת זמן של בין חודש לארבעה חודשים.  

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס שפת C

במהלך לימודי הקורס בנושא שפת C מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו מבוא ללוגיקה, תרשימי זרימה, קלט-פלט בסיסי, מבנה תוכנית בשפת C, משתנים, לולאות, תנאים, ניפוי שגיאות, מערכים, מחרוזות, פונקציות, מצביעים, רקורסיה, רשומות, אינדקסים, קבצים, מבני נתונים דינאמיים, העברת פרמטרים, קבלת החלטות, ניפוי שגיאות ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס שפת C

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.  

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי שפת C

עם סיום לימודי שפת C יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל תפקידים ומקומות במסגרת תחומי התוכנה, ההיי טק, ההנדסה, אפיון הממשקים, מחלקות המחשוב, אבטחת המידע, פיתוח תוכנה, חברות סטארט אפ, תעשיות ההנדסה וכדומה.

לימודי המשך לאחר קורס שפת C

בוגרי קורס שפת C המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס שפת C++ בו ילמדו כיצד לתכנת באמצעות שפה זו וכן כיצד להטמיע תוכנות ואפליקציות שונות.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס ADF בו יוכשרו לפיתוח ויצירת מודלי web בסביבת ADF Oracle.  
מודעה
מחפש קורס שפת C?
מחפש קורס שפת C?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת גן, online
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה