קורס שפת C

נמצאו עבורך 2 מוסדות לימודים:

לימודי תכנות בשפת C

קורס שפת C הכרחי לכל מי שמתכוון לעסוק בתכנות. הקורס מעניק שליטה מלאה בכל אלמנטים של השפה, הוראות, פקודות ואופני עבודה איתה. המשתתפים בקורס זוכים לבסיס מאוד חזק בתכנות שכן מדובר בשפה ותיקה בתחום אך עדיין מאוד חיונית. 

לימודי שפת C יכולים להילמד באופן עצמאי או כחלק מתואר ראשון במדעי המחשב. השפה אינה קלה אך בהחלט ניתנת ללימוד עבור הקהל הרחב. כל מי שמעוניין לעבוד בתחום התכנות, אבטחת מידע ובדיקות תוכנה, חייב להכיר את השפה ואת היסודות שלה. עם סיום הקורס, מקבלים הסטודנטים תעודות סיום המסייעות בהשתלבות עתידית בעבודה. משך הלימודים משתנה ותלוי כמובן בהיקף הקורס ובמוסד הלימוד. רוב הקורסים בשפת C, אורכים בדרך כלל בין חודשיים לשלושה חודשים, אולם יש גם קורסים קצרים יותר, או קורסים הנלמדים במסגרת מסלול אחר. בנוסף, החשיבות של קורס זה טמונה בכך שברוב קורסי ההסבה לתכנות, המיועדים לאקדמאים, לומדים שפה זו.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס שפת C?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס שפת C?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס תכנות בשפת C

שפת C היא אחת משפות התכנות החשובות ביותר והיא מהווה בסיס לשפות תכנות נוספות, מתקדמות יותר. החשיבות של שפת C נובעת מכך שהיא מאפשרת ניצול מירבי של יכולות המחשב. כל המבקש לעסוק בתכנות ימצא כי שפת C מאפיינת רבים מקורסי תכנות ועל כן היא לוקחת חלק נכבד מאוד במבנה תוכנית לימודים בענף המחשבים. קורס שפת C הוא רק חלק מתוכנות תיכנות רבות אחרות ומתקדמות יותר כגון HTML, JOOMLA ועוד. 
קורס שפת C
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה לומדים בקורס תכנות בשפת C?

בלימודי שפת C לומדים מגוון רחב של תכנים עיוניים ומעשיים כגון מבוא ללוגיקה, תרשימי זרימה, קלט-פלט בסיסי, מבנה תוכנית בשפת C, משתנים, לולאות, תנאים ועוד. כמו כן, המשתתפים לומדים הכל אודות  ניפוי שגיאות, מערכים, מחרוזות, פונקציות, מצביעים, רקורסיה, רשומות, אינדקסים, קבצים, מבני נתונים דינמיים ועוד.

מה הם תנאי הקבלה לקורס תכנות בשפת C?

קורס בשפת C יכולים להתאים לכל אחד שמעונין להשתלב בענף התכנות והייטק. כמו כן השפה במיוחד תתאים למהנדסים, הנדסאים ועוד. על מנת להתקבל לקורס אין צורך ברקע מקדים בתיכנות יחד עם זאת יש דרישה להכרה בסיסית של מחשב והשפה האנגלית. 
קורס שפת C
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

במה עוסקים בוגרי קורס תכנות בשפת C?

בוגרי קורס בשפת C משתלבים בתחום היי טק, תיכנות, הנדסה, אפיון ממשקים, מחלקות מיחשוב בחברות וארגונים במגוון תחומים, אבטחת מידע ועוד. 

מה הם לימודי ההמשך לבוגרי קורס תכנות בשפת C?

בוגרי קורס בשפת C יכולים להמשיך ללימודי שפת C++, ללימודי תואר בהנדסת תוכנה או לכל תעודה אשר תתרום לקידום אישי ומקצועי.  
מודעה
מחפש קורס שפת C?
מחפש קורס  שפת C?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת גן, חיפה, באר שבע וירושלים
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה