קורס בטיחות וגיהות

נמצאו עבורך 7 מוסדות לימודים:

לימודי בטיחות וגיהות

בעשור האחרון הולכת וגדלה המודעות לנושא הבטיחות בארץ ואיתה הפיקוח על תחומי הבטיחות ואכיפת הבטיחות בעבודה. עובדה זו הגבירה את הביקוש לאנשי מקצוע בתחום ושמה את בטיחות העובדים בעדיפות עליונה. ממונה בטיחות בעבודה, הפעלת חומרים מסוכנים, ניהול עובדים במצבי חירום ועוד הם רק חלק מתכני הקורס.

במסגרת לימודי בטיחות וגהות תוכלו לרכוש הכשרה מקצועית מקיפה, אשר תעזור לכם להשתלב במגוון העבודות הנדרשות בתחום. אתרי בנייה, מפעלים, אזורי תעשייה, מהווים אזורים מהמסוכנים עבור העובדים ולכן בטיחות עומדת בראש סדר עדיפויות הנהלה. היו בטוחים כי בחרתם במקצוע הנכון. 
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס בטיחות וגיהות?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס בטיחות וגיהות?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות לימודי בטיחות וגהות 

כאשר מדברים על בטיחות בעבודה מתייחסים לבטיחות אישית של כל עובד ועובד ואף לגיהות - שמירה על הגיינה, נקיון ובריאות ושלמות העובדים.

כיום, כמעט כל ארגון ועסק מפעילים מערך בטיחות הכולל אנשי מקצוע מומחים לבטיחות שיתפקדו בתעשייה המתקדמת. תפקידי אנשי הבטיחות בארגונים השונים הוא קשה ומורכב והם נדרשים לידע רב תחומי עדכני.
בטיחות העובדים ומניעת סכנות מיותרות עומדות בראש מעייניהם של הדרגים הניהוליים. כמו כן קיימת אכיפה מוגברת על מנת להבטיח שהעובדים ייהנו מקמום עבודה נקי ובטוח. 

לימודי בטיחות וגהות יכולים להתאים במיוחד לאנשים העובדים בארגונים גדולים, חברות תעשייה, מפעלים, ענפי בנייה ועוד. מקומות אלו מועדים לסיכונים ומחדלים שיכולין לסכן את העובדים. 

קורס בטיחות וגיהות
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה הם תנאי הקבלה לקורסי בטיחות וגיהות?

על מנת להתקבל ללימודי בטיחות וגהות על המועמדים להיות בעלי תואר טכנאי, הנדסאי או מהנדס. מדובר במקצוע המערב ידע טכנולוגי ומקצועי ולכן קיימת דרישה למועמדים בעלי זיקה לתחום. 

מה לומדים בקורס גהות ובטיחות?

לימודי בטיחות וגיהות שואפים להכשיר מומחים מיומנים ומקצועיים, בעלי ידע עייני ומעשי רב תחומי, כלים וכישורים שיסייעו להם להשתלב במערכי בטיחות בארגונים שונים ולסייע לשמירת הבטיחות.

המשתתפים בלימודים מתמודדים עם בעיות מורכבות של הקמת וניהול מערך בטיחות מתקדם. לשם כך, כוללים הלימודים מגוון גדול של קורסים ונושאי לימוד, ביניהם ניהול מערך בטיחות, ניהול הבטיחות בתעשייה, דיני עבודה ופקודת הבטיחות, חקירת תאונות עבודה, ניהול סיכונים ועוד.

כמו כן נחשפים לקורסים בנושאי בריאות וארגונומיה כגון פיזיולוגיה של עבודה, ארגונומיה, גהות תעשייתית, מערכות אדם ומכונה. קורסים בנושא בטיחות כגון הנדסת בטיחות בתעשייה הכימית, בטיחות במערכות חשמל, עקרונות דינאמיקת אש, בטיחות אש וגורמי אנוש ועוד.

אם אתם מתעניינים בלימודי יועצי בטיחות (קורס יועץ בטיחות) - לחצו כאן.
קורס בטיחות וגיהות
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

במה עוסקים בוגרי קורסי בטיחות וגיהות?

בוגרי קורס בטיחות וגהות יכולים להשתלב בתור ממוני בטיחות בעבודה, יועצי בטיחות, מדרכי בטיחות וגהות בארגון בו הם עובדים, לקבל הכשרה נוספת לממוני בטיחות אש ועוד. 

מה הם לימודי ההמשך לקורסי בטיחות וגיהות?

בוגרי קורס בטיחות וגהות רשאים להמשיך לכל סוג לימודים נוסף שיתרום לקידום מקצועי ואישי. בין היתר ניתן ללמוד בקורס מדריכי עבודה בגובה, מגוון קורסי ניהול ועוד.
מודעה
מחפש קורס בטיחות וגיהות?
מחפש קורס בטיחות וגיהות?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: באר שבע
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב, חיפה ובאר שבע
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: עמק חפר - בין חדרה לנתניה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: שלומי
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: מכללות בפריסה ארצית
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חיפה
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה