קורס חוקרי ביטוח

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי חוקרי ביטוח

אם אתם מחפשים תפקיד מרתק, מגוון ומאתגר, המשלב בין עולמות הביטוח לעולם החקירות – כדאי לכם להכיר את קורס חוקרי ביטוח, אשר יקנה לכם את כל הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים לחוקר המקצועי והאיכותי בתחום – המייצג את חברות הביטוח עת חקירת הונאות ביטוח ועת חקירת התנהגות המבוטחים וזכאותם לפיצוי. תפקידו של חוקר הביטוח הוא מורכב, מעניין ומאתגר והוא עוסק בכל תחומי הביטוח, ועל כן עליו להיות בעל היכרות מעמיקה הן עם תחומי הביטוח השונים והן בעל כישורי חקירה מעולים. אז אם גם אתם רוצים ליהנות מלימודים מרתקים אלו – הגעתם למקום הנכון: בואו לקרוא מידע רב על הלימודים בקורס חוקרי ביטוח, המוצע לכם על ידי המכללות המובילות בתחום.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס חוקרי ביטוח?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס חוקרי ביטוח?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

למי מתאים ללמוד קורס חוקרי ביטוח?

הלימודים בקורס חוקרי ביטוח מיועדים לכל המעוניינים לקבל הכשרה איכותית לעבודה מרתקת זו, והם מתאימים במיוחד לעובדים בתחומי הביטוח, המעוניינים להתפתח ולהתקדם מקצועית, כמו גם לעובדים בתחומי החקירות, המעוניינים להתמקצע בעולם חקירות הביטוח.

אם אתם מתעניינים בלימודים אלו אולי תגלו עניין בקורסים נוספים מעולם הביטוח או בלימודים מתחומי החקירות והביטחון – קורס חוקרי ומשחזרי תאונות דרכים, קורס חוקרי אירועי ירי וכיו"ב.
קורס חוקרי ביטוח
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה הם תנאי הקבלה לקורס חוקרי ביטוח?

על מנת להתקבל ללימודי הכשרת חוקרי ביטוח יהיה עליכם להיות בעלי תעודת יושר מהמשטרה – המעידה כי אין לכם עבר פלילי, וכן יהיה עליכם להיות בוגרי 12 שנות לימוד לפחות (חלק מהמכללות בתחום אף דורשות מהמועמדים להיות בעלי תעודת בגרות מלאה). כמו כן יהיה עליכם לעמוד בהצלחה בריאיון אישי, הבודק את מידת התאמתכם ללימודים ולעיסוק בתחום.

חלק מהמכללות ומוסדות הלימוד מציבים בפני המועמדים תנאי קבלה נוספים – כגון דרישה לרקע או ניסיון מעשי קודם בתחומי החקירות או הביטוח.

מה משך קורס חוקרי ביטוח?

לימודי חוקרי ביטוח כוללים, בדרך כלל, בין 50 ל-200 שעות לימוד אקדמיות, בהתאם לרמת ההכשרה ההתחלתית של התלמידים והיכרותם עם התחום, ובכפוף למטרת הלימודים (כלומר, האם מדובר בקורס מבוא בסיסי לתחום או בקורס מעמיק ומקיף להכשרה מקצועית בו).

אם אתם רוצים להשתלב בלימודים מרתקים אלו, אך חושבים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם לעשות כן – יש לנו חדשות שוודאי תשמחו לשמוע: מכללות רבות בתחום מציעות לכם אפשרות ללימודים בשעות הערב ואחר הצהריים ו/או ימי שישי בבוקר, כך שגם אם אתם עובדים במשרה מלאה (או עסוקים מכל סיבה אחרת) תוכלו להשתלב בלימודים בקלות, בשעות והזמנים המתאימים לכם ביותר.
קורס חוקרי ביטוח
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה לומדים בקורס חוקרי ביטוח?

לימודי חוקרי ביטוח כוללים הן הרצאות עיוניות ותיאורטיות מרתקות והן שלל התנסויות מעשיות מפתחות, כך שהכשרת הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה, ובסיום הלימודים הם אוחזים במיטב הידע, המיומנויות והכלים הדרושים לחוקר ביטוח מקצועי ואיכותי.

לעיתים קרובות כוללים הלימודים בקורס חקירות ביטוח את הנושאים והתכנים הבאים: סוגי פוליסות ביטוח, ביטוחים אישיים, ביטוחי רכב, ביטוח חברות, הונאות ביטוח, "ניפוח" נזק, דיני בטיחות - חוקי תכנון ובניה, תקנים וכללי בטיחות, בטיחות ברשות הרבים, חוקי בטיחות בעבודה, נזיקין - אחריות מוחלטת, פקודת הנזיקין, אחריות עפ"י אשם, פיצוי ושיפוי, חוק אחריות למוצרים פגומים, שמאות נזקי גוף- מרכיבי הנזק הכללי, מרכיבי הנזק המיוחד, תביעת עיזבון, סמלים וקיצורים בטרמינולוגיה הרפואית, סוגי פגיעות שכיחות, שימוש במילונים רפואיים ועוד.

איזו תעודה מקבלים בוגרי קורס חוקרי ביטוח?

בוגרי קורס חוקרי ביטוח, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המכללה בה השלימו את לימודיהם.

במה עוסקים בוגרי קורס חוקרי ביטוח?

לאחר סיום הלימודים בקורס חוקרי ביטוח יוכלו הבוגרים להשתלב בעבודה בחברות ביטוח ובמשרדי חקירות המתמחים בתחום. כן יוכלו הבוגרים לעסוק בתחום חקירות הביטוח כעצמאיים.
מודעה
מחפש קורס חוקרי ביטוח?
מחפש קורס חוקרי ביטוח?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב, חיפה ובאר שבע
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה