קורס נאמני בטיחות אש

נמצאו עבורך 2 מוסדות לימודים:

לימודי נאמני בטיחות אש

אם אתם עוסקים בתחום התפעול, התחזוקה או ניהול הצוותים, ושואפים להעמיק את הכשרתכם ולקבל הסמכה איכותית בתחום מבוקש ומלא סיפוק, או שכבר צברתם ניסיון מעשי בתחום הבטיחות ואתם מעוניינים להשתלב במגוון תפקידים מאתגרים - קורס נאמני בטיחות אש נועד עבורכם.

בשנים האחרונות, חלה עלייה משמעותית במודעות לשמירה על בטיחות באש במקום העבודה, וחברות וארגונים רבים ממנים נאמן בטיחות אש מטעמם, האמון על השמירה על נהלי הבטיחות באש, מניעת התקלחות שריפות, גילוי מוקדם וכיבוי ראשוני. הלימודים בקורס נאמני בטיחות אש יקנו לכם את מירב הכלים והמיומנויות לחילוץ לכודים, טיפול ראשוני בנפגעי שאיפת עשן ומזעור נזקי שריפה במידת הצורך.

בעמוד זה תוכלו לקרוא את כל הפרטים אודות לימודי נאמני בטיחות אש במכללות המובילות בישראל, ולגלות כיצד תוכלו גם אתם להשתלב בתחום רווחי ובעל חשיבות עליונה, ובמקרים מסוימים - אף להציל חיים.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס נאמני בטיחות אש?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס נאמני בטיחות אש?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס נאמני בטיחות אש

היכולת למנוע מצבי שריפה או התקלחות אש פתאומית, ולסייע בכיבויה במידת הצורך, עשויה להוות הצלה של ממש ולמנוע אסונות כבדים. שריפה במקום עבודה עלולה לגרום לנזק כבד בנפש וברכוש, לכן הצורך במענה מקצועי בסיטואציות מאתגרות אלו הוא רב. לימודי נאמני בטיחות אש במכללות המובילות, מעניקים למשתתפים בהם ידע נרחב להתמודדות עם מצבי שריפה, וחושפים בפניהם את הנהלים והעקרונות לטיפול ומניעה של התפרצויות אש.    חלק מן המכללות אף מציעות קורסי לימוד המוכרים על ידי משרד הכלכלה (התמ"ת לשעבר), כך שבוגרי הלימודים זוכים גם לתעודה ממשלתית, ונהנים מהכשרה מקיפה בתחום תוך זמן קצר יחסית.
קורס נאמני בטיחות אש
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מי קהל היעד לקורס נאמני בטיחות אש?

הלימודים בקורס נאמן בטיחות אש מתאימים למנהלי אחזקה, מנהלי צוותים ומנהלי תפעול, כמו גם לממוני ונאמני בטיחות בעבודה, המעוניינים להתמקצע בתחום הבטיחות באש, ולהשתלב בתפקיד בארגון בו הם עובדים.

מה משך הלימודים לקורס נאמני בטיחות אש?

לרוב, הכשרת נאמני בטיחות אש הינה קצרה יחסית, ורוב המכללות מציעות קורסי לימוד שאורכם נע בין 7 ל- 10 שבועות, ואף מתקיימים במתכונת חד שבועית המתאימה גם לאנשים עובדים.
קורס נאמני בטיחות אש
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה נושאי הלימוד לקורס נאמני בטיחות אש?

תכנית הלימודים בקורס נאמני בטיחות אש הינה מקיפה ומפתחת, וכוללת מגוון עשיר של תכנים עיוניים וביניהם: שיטות לכיבוי אש, שימוש במטף אבקה, דרכי חילוץ לכודים, ניתוח אירועי שריפה, תקנות בטיחות באש, שימוש בחליפות תקיפה לכיבוי אש ומנ"פים ועוד.

בנוסף לתכני הלימוד התיאורטיים, ייהנו הסטודנטים בקורס נאמני בטיחות אש גם מתרגולי כניסה לחדר אפוף עשן, סימולציות של תחקיר אירוע ותרגולי חילוץ לכודים, כך שבסיום הלימודים יאחזו הבוגרים במלוא הידע הדרוש להשתלבות קלה ומהירה בתחום מאתגר זה.

איזו תעודה מקבל בוגר קורס נאמני בטיחות אש?

למסיימי הקורס שיעמדו בכל הדרישות, תוענק תעודת גמר מטעם המוסד בו למדו. בחלק מן המכללות, יזכו הבוגרים גם להכרה בקורס כימי עיון מטעם משרד הכלכלה.
מודעה
מחפש קורס נאמני בטיחות אש?
מחפש קורס נאמני בטיחות אש?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב, חיפה ובאר שבע
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חיפה
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה