קורס חוקרי אירוע ירי

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש
קורס חוקרי אירוע ירי
יועצת לימודים
לימודים

ייעוץ לימודים חינם

רוצה פרטים אודות קורס חוקרי אירוע ירי?

שירות אישי חינם!

רוצה לקבל מידע על קורס חוקרי אירוע ירי?

מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש

לימודי חוקר אירוע ירי

אם תחומי הביטחון והחקירות מושכים את ליבכם וכבר הספקתם לצבור ניסיון מעשי רב כמדריכי ירי מקצועיים – וכעת ברצונכם להרחיב את הסמכתכם ולפתוח לעצמכם אפשרויות תעסוקה חדשות – כדאי לכם להכיר את קורס חוקרי אירועי ירי, אשר יכשירו אתכם בכל הידע, המיומנויות והכלים הדרושים לחוקר אירועי ירי מקצועי, היכול לתרום למניעת הישנותן של אירועים דומים בעתיד. אז אם גם אתם אינכם נרתעים מאתגרים וברצונכם להשתלב בלימודים ייחודיים ומרתקים אלו – הגעתם למקום הנכון: בעמוד זה תוכלו לקרוא מידע רב אודות הלימודים בקורס חוקרי אירועי ירי, המוצע לכם על ידי המכללות המובילות בתחום. אז בואו ליהנות מלימודים מרתקים אלו – שיכולים להוות עבורכם את יריית הפתיחה לקריירה מזהירה בתחום.
יועצת לימודים
לימודים

ייעוץ לימודים חינם

רוצה פרטים אודות קורס חוקרי אירוע ירי?

שירות אישי חינם!

רוצה לקבל מידע על קורס חוקרי אירוע ירי?

מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש

קהל יעד

הלימודים בקורס חוקרי ירי מתאימים במיוחד למדריכי ירי מנוסים, המעוניינים להתפתח מקצועית ולפתוח לעצמם אפשרויות תעסוקה מרתקות חדשות. חוקרים פרטיים ושוטרים המעוניינים להתמחות בתחום ייתרמו גם הם רבות מלימודים אלו.

אם אתם מתעניינים בלימודי חוקרי אירועי ירי אולי תגלו עניין גם בקורס מדריכי ירי, קורס ניהול חקירות וביטחון, קורס קב"טים, קורס חוקרים פרטיים, קורס פרופילאות וקורסים נוספים מתחומי הביטחון והחקירות.

תנאי קבלה

על מנת להתקבל ללימודים בקורס חוקרי אירועי ירי יהיה עליכם לענות על דרישות הקבלה הבאות: סיום שירות צבאי מלא, הסמכה כמדריך ירי וניסיון של 7 שנים לפחות בעבודה בתחום ומעבר מוצלח של ראיונות וועדת קבלה, הבודקת את מידת התאמת המועמד ללימודי התחום ולעיסוק בו.

חלק מהמכללות אף דורשות מהמועמדים להציג תעודת יושר מהמשטרה, המעידה כי הם בעלי עבר פלילי נקי.

משך לימודים

קורס חוקרי אירועי ירי הוא קורס מקצועי, מקיף ומעמיק – ועל כן גם אינו קצר כלל וכלל, ובדרך כלל כוללים לימודי חוקרי ירי כ-620 שעות לימוד לערך, והם נמשכים בסביבות השנה.

אם אתם מעוניינים להשתלב בקורס מרתק וחשוב זה, אך חושבים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם לעשות כן – יש לנו חדשות טובות עבורכם: חלק מהמכללות בתחום מציעות לכם אפשרות ללימודים בשעות הערב ואחר הצהריים ובימי שישי בבוקר – כך שגם אם אתם עובדים במשרה מלאה (או עסוקים מכל סיבה אחרת) תוכלו להשתלב בלימודים בנוחות, בשעות והזמנים המתאימים לכם ביותר.

נושאי לימודים

לימודי הכשרת חוקרי אירועי ירי כוללים מגוון נרחב של נושאי לימוד מרתקים, המקנים לבוגרים את מיטב הידע, המיומנויות והכלים הדרושים לחוקר אירועי ירי מקצועי ואיכותי. בחלק מהמכללות ומוסדות הלימודים בתחום אף נהנים התלמידים מהשתתפות בסיורים מקצועיים מרתקים ותרגולים מעשיים, כמו גם מהשתתפות בהכנתו של פרויקט גמר.

הלימודים בקורס חוקרי אירועי ירי כוללים, לעיתים קרובות, את התכנים והנושאים הבאים: מבוא לעולם החקירות, שיטות חקירה, תחקור ותשאול, חקירות ביטוח, תאונות, חוקים ותקנות, עקרונות המשפט הפלילי והאזרחי, דיני ראיות, תיעוד זירת האירוע והממצאים, הכנת חוות דעת מומחה, בליסטיקה, מנגנונים ומכאניקה של רובים ואקדחים, מז"פ, מיפוי וזיהוי תהליכים, זיהוי נקודות כשל, הכנת תיק חקיה, פסיכולוגיה של החקירה, מקורות מידע ועוד מגוון עשיר של נושאי לימוד חשובים ומרתקים.

תעודה

בוגרי קורס חוקרי אירועי ירי, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים (השתתפות בשיעורים, מעבר מבחנים והשלמת פרויקט גמר), יהיו זכאים לתעודת הסמכה מטעם המכללה בה השלימו את לימודיהם.

אפשרויות תעסוקה

לאחר סיום הלימודים בקורס חוקרי אירועי ירי יוכלו הבוגרים להשתלב בעבודות בתחום – הם יוכלו לסייע לעורכי דין ולשמש כעדים מומחים, לסייע לחברות ביטוח הנזקקות לשירותי חקירה בתחום ואף להשתלב בעבודות במשטרה ובשירותי הביטחון.
מודעה

מחפש קורס חוקרי אירוע ירי?

מחפש קורס חוקרי אירוע ירי?
כל הארץ
אזור הצפון
אזור המרכז
אזור הדרום
אזור השרון
אזור חיפה
אזור ירושלים
מוסדות לימוד בישראל
לימודים

השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!

התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת

מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש
מודעה