קורס Cubase קיובייס

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס Cubase קיובייס
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס Cubase קיובייס?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס Cubase קיובייס?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי Cubase במכללות

כל מי שמרכז חייו הוא המוסיקה - יוצרים,  מפיקים, מעבדים או אנשי סאונד והגברה - יכול להיתרם רבות מהיכרות ויכולת עבודה עם תוכנת קיובייס – תוכנה אשר הופכת כל אולפן ביתי למקצועי למדי. למעשה, אומנים מפורסמים רבים, כמו גם מפיקים מוזיקליים, מעדיפים לפעמים לעבוד עם תוכנה זו, במקום באולפנים מקצועיים.

אם גם אתם יוצרים מוסיקה, או עוסקים בעיבוד והפקה מוזיקלית – היכרות עם תוכנה זו היא בגדר הכרח, ואף יכולה לחסוך לכם כסף, שכן מחירי שעות האולפן נמצאים בעליה מתמדת. על מנת להכיר לעומק תוכנה זו על שלל כליה, כל שדרוש הוא להירשם לקורס Cubase. בואו לקרוא מידע נוסף אודות הלימודים בקורס.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס Cubase קיובייס?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס Cubase קיובייס?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מי קהל היעד לקורס Cubase קיובייס?

הלימודים בקורס קיובייס מיועדים לכל מי שהמוסיקה זורמת בעורקיו, ובפרט ליוצרי מוסיקה אלקטרונית – חובבים ומקצועיים- מכל הז'אנרים הקיימים (טכנו, האוס, דאבסטפ, טראנס וכו'), טכנאי קול, אנשי סאונד והגברה, מפיקי מוזיקה ומעבדים, והנדסאי סאונד וקול.

אם אתם מתעניינים בלימודים בקורס קיובייס, ייתכן כי תגלו עניין גם בלימודים בקורס פרוטולס (Pro Tools), קורס מיקס ומאסטרינג, קורס תקליטנים (DJ), קורס בקרת קול, לימודי הנדסאי סאונד, קורס הפקת מוסיקה באולפן הביתי וכיו"ב.

מה תנאי הקבלה לקורס Cubase קיובייס?

מכללות אחדות אינן מציבות כל תנאי קבלה – והלימודים בהן פתוחים בפני כל המעוניין, ואילו מכללות אחרות עורכות שלל מבחנים, במטרה לבחור את המועמדים הטובים ביותר. המבחנים עוסקים, בדרך כלל, בנושאי יכולות מוזיקליות (שמיעה וקצב), כמו גם ביכולות העבודה עם המחשב.

כן עורכות חלק מהמכללות ראיונות קבלה אישיים, במטרה לבדוק את מידת התאמת המועמד ללימודים. כמו כן, בחלק ממוסדות הלימודים הקבלה היא לבני 16 ומעלה בלבד, ולעיתים אף נדרשים המועמדים להציג תיק עבודות מוזיקלי.

מה משך הלימודים ומתכונתם לקורס Cubase קיובייס?

מרבית הקורסים ללימודי תוכנת Cubase כוללים בין 30 ל-150 שעות לימוד אקדמיות, ונמשכים חודשים אחדים - בדרך כלל בין שלושה חודשים לחצי שנה, בהתאם למספר שעות הלימודים הכולל, מספר המפגשים השבועיים ואורכו של כל מפגש. קורסים אלו מקנים לבוגריהם ידע רב, כמו גם שלל כלים ומיומנויות לעבודה עם התוכנה המובילה, כך שהם יכולים להתחיל להפיק מוסיקה בעזרתה באולפן הביתי, כמו גם באולפנים מקצועיים.

אם אתם מעוניינים ללמוד בקורס קיובייס, אך חוששים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם לפנות די זמן ללימודים – יש לנו חדשות שוודאי תשמחו לשמוע! מכללות רבות מציעות אפשרות בחירה בין לימודים בשעות הבוקר לבין לימודי ערב, כך שגם אנשים עובדים וסטודנטים יכולים להירשם ללימודים בשעות והזמנים הנוחים והמתאימים להם ביותר.

כמו כן, מוסדות לימודים אחדים אף מציעים את לימודי תוכנת הקיובייס באופן פרטני – כך שיש לכם גמישות מרבית בקביעת מערכת השעות ללימודים, המותאמת בדיוק לצרכיכם האישיים.

מה נושאי הלימודים לקורס Cubase קיובייס?

תכנית הלימודים בקורס קיובייס היא עשירה למדי, והתלמידים נהנים הן מהקניית ידע עיוני ותיאורטי רב על התוכנה ובתחומים רלוונטיים נוספים (חשמל, אלקטרוניקה, הפקה מוסיקלית וכד'), הן משלל תרגולים והתנסויות מעשיות – לרבות הפקה של פרויקט סיום (בחלק ממוסדות הלימודים). לעיתים אף כוללים הלימודים סדנאות אומן עם יוצרים ומפיקים מוזיקליים מובילים.

במרבית הקורסים בתחום נלמדים, בין היתר, הנושאים הבאים: שפת midi, היכרות עם ציוד האולפן הביתי – חומרה ותוכנה, הכלים העיקריים והבסיסיים בתוכנת קיובייס, VST, אודיו דיגיטלי, עריכת אודיו מתקדמת, מיקסר, ניהול קבצים, אוטומציה, טכניקות עיבוד אודיו, שימוש באפקטים, יסודות הסאונד, עקרונות בהפקה מוסיקלית, קומפרסורים ומעבדים דינמיים, קיובייס כסיקוונסר מידי, שלבים בהפקה מוזיקלית, סאונד, סינתזה, סימפול, עריכת טראק, הפיכת רעיון ליצירה, אקוסטיקה, בטיחות בחשמל ועוד.

איזו תעודה מקבל בוגר קורס Cubase קיובייס?

בוגרי הלימודים, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הקורס, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם. חלק ממוסדות הלימוד אף מזכים את הבוגרים בתעודה בינלאומית יוקרתית מטעם חברת Steinberg, יצרנית התוכנה – תעודת "Certification Training Steinberg".

מה אפשרויות התעסוקה לקורס Cubase קיובייס?

בסיום הלימודים יוכלו הבוגרים להתחיל ליצור ולהפיק מוסיקה מקורית באולפן הביתי, או לעבוד באולפנים מקצועיים ולעזור לתהליכי ההפקה והעיבוד של אמנים אחרים.

סיכום קורס Cubase קיובייס

לסיכום, אם אתם חיים ונושמים מוזיקה, וודאי כבר התוודעתם לקיומה של תוכנת הקיובייס - אחת מתוכנות המוזיקה המובילות והנפוצות בעולם. היכרות מעמיקה ויכולת עבודה מקצועית עם תוכנה זו, תעזור לכם ליצור מוסיקה בקלות ובנוחות מהאולפן הביתי.

אז אם גם אתם מעוניינים ליצור מוסיקה אשר תשמע כאילו הופקה באולפנים מקצועיים מובילים – כל שעליכם לעשות הוא להירשם לקורס קיובייס, המוצע לכם על ידי מכללות עתירות מוניטין בכל רחבי הארץ. אז בואו ליהנות מלימודים שנשמעים מצוין – בואו ללמוד בקורס Cubase.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎