קורס תיאטרון פלייבק

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי תיאטרון פלייבק

לימודי הכשרת מדריכים לתיאטרון פלייבק שם דגש על משחק בתיאטרון פלייבק וכן על התנסות בהנחייה. הקורס נועד לאפשר לכם התנסות חווייתית עם תיאטרון פלייבק, לחשוף אותכם לעולמות התיאטרון, דרמה, דרמה תרפיה ופסיכודרמה וכן להעניק לכם כלים לעבודה חינוכית וטיפולית באמצעות התאטרון.

אם יש בכם רצון לעזור ולטפל, ללמוד טכניקות של אלתור ולשתף אותן הלאה, אתם מוזמנים להגיע לראיון אישי ולעבור קורס הכשרת מדריכים לתיאטרון פלייבק.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס תיאטרון פלייבק?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס תיאטרון פלייבק?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס תיאטרון פלייבק

תיאטרון פלייבק הוא תיאטרון אלתורי המשתף את הקהל בהופעה. למעשה, מתנדב מהקהל מספר סיפור או רגע מחייו, בוחר בשחקנים שיגלמו את התפקידים השונים וצופה בסיפור המוצג על הבמה. השחקנים משתמשים באיכויות אישיות של משחק, יצירתיות, אלתור, באיכויות קבוצתיות של אמון, הקשבה ועבודת צוות.

הפלייבק בא להראות למספר איך הסיפור שלו משתקף דרך עיניים ואוזניים אחרות. המשחק בתיאטרון הפלייבק מאתגר את השחקנים לעבודת צוות יצירתית ולמשחק מתוך תחושה של שירות למספר ולקהל. השחקנים מחויבים להקשיב באופן לא שיפוטי ולהתייחס בכבוד ובאמפתיה לכל מספר.

קורס הכשרת מדריכים לתיאטרון פלייבק עוסק במגוון נושאים מעולמות התיאטרון, תנועה, פסיכודרמה, דרמה תרפיה, קלפים טיפוליים, תיאטרון בובות ועוד. בתהליך ההכשרה וההתפתחות של שחקני הפלייבק מושם דגש רב על פיתוח מודעות עצמית והקשבה פנימית בנוסף למיומנויות תיאטרון ואילתור.
קורס תיאטרון פלייבק
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה לומדים בקורס תיאטרון פלייבק?

תכני הלימוד כוללים טכניקות אלתור, טכניקות תיאטרון פלייבק, שיטות משחקים של בימאים ידועים, הצגות ריאליסטיות וסוריאליסטיות, דגש לעבודה עם ילדים, בני נוער ואוכלוסיות מיוחדות, סדנאות תנועה, עבודה עם חומרים, עבודה תיאטרלית באמצעות דימויים ועוד. 

בנוסף, לכל זאת אתם תתנסו בכתיבה, שירה, משחק, בימוי, שיקוף בימתי ורכישת כלים שיכשירו אותכם להיות מדריכים בתיאטרון פלייבק.

למי מתאים ללמוד קורס תיאטרון פלייבק?

קהל יעד לימודי הכשרת מדריכים לתיאטרון פלייבק מיועדים לאנשי טיפול, חינוך, יועצים ומנחי קבוצות, ללא צורך בניסיון קודם בתיאטרון. בנוסף, הקורס מיועד עבור מדריכים בחינוך הפורמלי והבלתי פורמלי, פעילי תרבות, מורים בבתי ספר העוסקים באירועי תרבות ובמה, מורים לדרמה ולספרות המבקשים להרחיב את ניסיונם בתחום המעשי של כתיבה, משחק ובימוי, אנשים שצריכים לצבור שעות בתיאטרון לצורך לימודי המשך בדרמה תרפיה או פסיכודרמה, חובבי תיאטרון שרוצים להעשיר את הידע האישי שלהם, שחקנים מקצועיים ואנשים הבאים מרקע טיפולי כגון מדריכים לדרמה ופסיכודרמה, עובדים סוציאליים ועוד.
קורס תיאטרון פלייבק
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה משך קורס תיאטרון פלייבק?

משך הלימודים משתנה ממוסד למוסד ועל כן רצוי שתוודאו זאת ישירות מול המוסד בו תבחרו ללמוד. לרוב מדובר במפגשים שבועיים בני כמה שעות, אשר נמשכים כמספר שבועות עד חודשים.

במידה ותעמדו בדרישות הקורס אשר ביניהן השתתפות, נוכחות והגשת עבודות, תהיו זכאים לקבל תעודת מדריך לתיאטרון פלייבק מטעם המוסד הרלוונטי.

אילו אפשרויות לימודים נוספות יש לבוגרי קורס תיאטרון פלייבק?

במידה ותחומי התיאטרון מעניינים אתכם, ייתכן כי תרצו לבחון את תחום זה לעומק יותר, ולהירשם לתואר ראשון בתיאטרון. הלימודים הינם כוללים מידע מלא ומקיף אודות התחום, בין אם הוא מקיף את תחומי ההיטוריה התיאטרלית, קורסי איברוביזציה ועוד. 

תחום נוסף, אשר עשוי להיות רלוונטי עבור אותם אנשים אשר סיימו כבר תואר ראשון טיפולי. התחום הינו תואר שני בפסיכודרמה. הלימודים מקיפים ביותר ועושים שימוש רחב בתיאטרון כאמצעי תירפוייטי מוצלח ביותר.

במה עוסקים בוגרי קורס תיאטרון פלייבק?

בסיום הלימודים, תוכלו לעסוק בתחום המשחק, לעבוד כשחקנים אשר מתמודדים עם טקסטים מעניינים, דרישות של במאים, הפקה, והכי חשוב תוכלו לבטא את יצירתיותכם הפורצת במסגרת שתיתן לב ביטוי נרחב ביותר.

כמו כן, אם קדמת הבמה אינה זו שמעניינת אתכם, תוכלו לפנות ללימודי בימוי ותסריטאות. הלימודים מספקים כלים רחבים ומעניינים לאותם אנשים שתחום זה קוסם להם.
מודעה
מחפש קורס תיאטרון פלייבק?
מחפש קורס תיאטרון פלייבק?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה