תואר שני במנהל עסקים בהתמחות פסיכולוגיה עסקית וניהולית

נמצאו עבורך 3 מוסדות לימודים:

לימודי מנהל עסקים בהתמחות פסיכולוגיה עסקית וניהולית לתואר שני

אם אתם שואפים גבוה ומעוניינים להשתלב במשרות בכירות וניהוליות בעולם העסקים, ולעסוק בהשפעות התהליכים הפסיכולוגיים על התנהגות עובדים, ארגונים וצרכנים – ייתכן כי לימודי תואר שני במנהל עסקים בהתמחות פסיכולוגיה ניהולית ועסקית הם בדיוק מה שאתם מחפשים. לימודים מרתקים אלו, המשלבים בין עולם הפסיכולוגיה לעולם הניהול והעסקים, יקנו לכם את מיטב הידע והכלים בתחום – ויפתחו בפניכם עולם חדש של אפשרויות תעסוקה מרתקות.

בעקבות המודעות הגוברת להשפעתם של תהליכים פסיכולוגיים וקוגניטיביים על ארגונים וצרכנים כאחד, הביקוש לאנשי מקצוע בעלי ידע פסיכולוגי מחד ובעלי ידע ניהולי מאידך, הולך וגובר. אז אם גם אתם מעוניינים בהכשרה איכותית זו – הגעתם למקום הנכון: בואו לקרוא מידע נוסף על תואר שני במנע"ס בהתמחות פסיכולוגיה עסקית וניהולית במכללות המובילות.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות תואר שני במנהל עסקים בהתמחות פסיכולוגיה עסקית וניהולית?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על תואר שני במנהל עסקים בהתמחות פסיכולוגיה עסקית וניהולית?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי

לימודי תואר שני במנהל עסקים בהתמחות פסיכולוגיה עסקית וניהולית נשענים על התובנה שלמנהל בעולם המודרני צריכים להיות כישורים בתחום הפסיכולוגיה. זאת, לנוכח העובדה שכיום החלטות ניהוליות רבות נוגעות יותר למשאב האנושי ולתהליכים ארגוניים מאשר לתהליכי ייצור וטכנולוגיה.

לימודי תואר שני במנהל עסקים בהתמחות פסיכולוגיה עסקית וניהולית חוקרים את ההשפעה של תהליכים פסיכולוגיים על ארגונים, תהליכים עסקיים וצרכנים ומקנים לסטודנטים מיומנויות ניהול שיכשירו אותם למלא תפקידי ניהול בכל תחומי הקשת הארגונית והעסקית, תוך שימת דגש על  הבנה של התהליכים הפסיכולוגיים המתרחשים בעולם העסקים – ברמת הארגון ועובדיו וברמת קהל הצרכנים.

אם אתם מתעניינים בלימודי מנהל עסקים – פסיכולוגיה עסקית וניהולית, אולי תגלו עניין גם בלימודי תואר שני במנהל עסקים בהתמחויות אחרות או בלימודי תואר שני בייעוץ ארגוני ותחומים קרובים נוספים.
תואר שני במנהל עסקים בהתמחות פסיכולוגיה עסקית וניהולית
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה הם תנאי הקבלה לתואר שני במנהל עסקים עם התמחות בפסיכולוגיה עסקית וניהולית?

תנאי הקבלה לתואר שני במנהל עסקים עם התמחות בפסיכולוגיה ניהולית ועסקית כוללים, בדרך כלל, את הדרישות הבאות: תואר ראשון בממוצע 80 לפחות, ידיעת אנגלית ברמה גבוהה, הצגת המלצות אקדמיות ו/ או מעשיות, הגשת חיבור אישי וקורות חיים ומעבר של ריאיון קבלה, הבודק את מידת התאמת המועמד ללימודי התחום ולעיסוק בו.

חלק מהמכללות אף דורשות מהמועמדים לעבור מבחן GMAT (במיוחד במקרים בהם ממוצע התואר הראשון של המועמד אינו גבוה דיו).

כמה זמן נמשכים לימודי תואר שני במנהל עסקים עם התמחות בפסיכולוגיה עסקית וניהולית?

לימודי תואר שני במנהל עסקים במגמת פסיכולוגיה עסקית וניהולית נמשכים שנתיים (ארבעה סמסטרים).

כיוון שהתכנית פונה בעיקר לקהל יעד של אנשים עובדים, משקיעות המכללות והאוניברסיטאות בתחום מאמצים בהתאמת זמני הלימודים לסדר היום של אנשים עובדים ורבות מהתכניות בתחום כוללים מפגשים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, המאפשרות לשלב בנוחות יחסית עבודה במשרה מלאה עם לימודים מרתקים ומעשירים אלו.
תואר שני במנהל עסקים בהתמחות פסיכולוגיה עסקית וניהולית
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה לומדים בתואר שני במנהל עסקים עם התמחות בפסיכולוגיה עסקית וניהולית?

תכנית הלימודים לתואר שני במנהל עסקים בהתמחות פסיכולוגיה עסקית וניהולית כוללת מגוון עשיר של נושאי לימוד עיוניים ותיאורטיים מרתקים, ולצדם התנסויות מעשיות מעשירות (השתתפות בסדנאות התנסותיות וכו') כך שהכשרת הבוגרים הינה לעילא ולעילא, ובסיום התואר הם אוחזים במיטב הידע, הכלים והמיומנויות בתחום.

לעיתים קרובות כוללים לימודי מנהל עסקים בהתמחות פסיכולוגיה עסקית וניהולית את התכנים הבאים: כלכלה למנהלים, חשבונאות למנהלים, דיני עסקים, ניהול השיווק, מימון הפירמה ושוק ההון, טכנולוגיות עסקיות, המשאב האנושי בארגון, ניהול אסטרטגי, אתיקה חברתית תאגידית, היבטים פסיכולוגיים בניהול, פסיכולוגיה שיווקית והתנהגות צרכנים, פסיכולוגיה חיובית, פסיכולוגיה ארגונית, מיומנויות ניהול, כלכלה התנהגותית, ניהול מו"מ, ייעוץ והנחייה ועוד שלל נושאי לימוד מרתקים.

איזה תעודה מקבלים בוגרי תואר שני במנהל עסקים עם התמחות בפסיכולוגיה עסקית וניהולית?

בוגרי תואר שני במנהל עסקים בהתמחות פסיכולוגיה עסקית וניהולית, אשר יעמדו בהצלחה בכל חובות התואר (הגשת עבודות, מעבר מבחנים, סיום חובות שמיעה וכו') יהיו זכאים לתעודת תואר שני – מוסמך במנהל עסקים עם התמחות בפסיכולוגיה עסקית וניהולית MBA, מטעם המכללה (או האוניברסיטה) בה השלימו את לימודיהם.

במה עוסקים בוגרי תואר שני במנהל עסקים עם התמחות בפסיכולוגיה עסקית וניהולית?

בוגרי תואר שני במנהל עסקים - פסיכולוגיה עסקית וניהולית יכולים להשתלב בתפקידים ניהוליים ותפקידים בכירים אחרים במגוון ארגונים ועסקים – במגזר הציבורי והפרטי כאחד. רבים מהבוגרים משתלבים במחלקות השיווק והפרסום של ארגונים ובמחלקות כוח האדם ומשאבי האנוש, ורבים אחרים פונים לתפקידי ניהול כללי או אף בתפקידי ייעוץ ארגוני.
מודעה
מחפש תואר שני במנהל עסקים בהתמחות פסיכולוגיה עסקית וניהולית?
מחפש תואר שני במנהל עסקים בהתמחות פסיכולוגיה עסקית וניהולית?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: אריאל בשומרון
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רחובות
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: עמק חפר ( ליד נתניה)
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה