תואר שני במנהל עסקים עם התמחות בניהול חברות טכנולוגיה

נמצאו עבורך 4 מוסדות לימודים:

לימודי מנהל עסקים עם התמחות בניהול חברות טכנולוגיה לתואר שני

חולמים להשתלב בתפקידים בכירים וניהוליים בעולם ההייטק ובחברות עתירות טכנולוגיה? רוצים ליהנות מלימודים מרתקים, המשלבים בין עולם מנהל העסקים לעולם ההייטק והטכנולוגיות המתקדמות? אם עניתם בחיוב לשאלות אלו – ייתכן כי לימודי תואר שני במנהל עסקים בהתמחות ניהול טכנולוגיה הם בדיוק מה שאתם מחפשים.

לימודי תואר שני במנהל עסקים בהתמחות ניהול חברות טכנולוגיה נועדו להעניק למנהלים בכירים בחברות טכנולוגיה, או למי ששואפים למלא תפקידי ניהול בכירים בחברות טכנולוגיה, את הכלים והידע הנחוצים כדי למלא את התפקידים הללו בצורה המיטבית – ולתרום לצמיחת התחום ולפריחתו. בואו לקרוא עוד על לימודי תואר שני במנהל עסקים – ניהול חברות טכנולוגיה במכללות המובילות.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות תואר שני במנהל עסקים עם התמחות בניהול חברות טכנולוגיה?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על תואר שני במנהל עסקים עם התמחות בניהול חברות טכנולוגיה?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי

סקטור הטכנולוגיה הפך בשנים האחרונות לסקטור מוביל במשק הישראלי ורבים רואים את ה"קטר" המוביל את המשק לצמיחה. לימודי תואר שני במנהל עסקים - ניהול חברות טכנולוגיה נועדו לתת מענה לצרכים הייחודיים של סקטור הטכנולוגיה בישראל ולהכשיר מנהלים עתירי ידע וכלים בתחום, שיוכלו לתרום להמשך התפתחותו.

תואר שני במנהל עסקים עם התמחות בניהול חברות טכנולוגיה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

למי מתאים ללמוד תואר שני במנהל עסקים עם התמחות בניהול חברות טכנולוגיה?

לימודי מנהל עסקים בהתמחות ניהול טכנולוגיה לתואר שני מיועדים לכל המעוניינים להשתלב במשרות בכירות וניהוליות בעולם ההייטק, הביוטכנולוגיה, הקלין-טק ויתר התעשיות עתירות הידע.

אם אתם מתעניינים בלימודים אלו, אולי תגלו עניין גם בלימודי תואר שני במנהל עסקים בהתמחויות אחרות (ניהול עסקים גלובליים, מימון, ניהול משאבי אנוש וכו') או בתואר שני בניהול מערכות מידע, תואר שני בהנדסת תעשייה וניהול, תואר שני בניהול טכנולוגיה ותארים מתקדמים נוספים מהתחום.

מה הם תנאי הקבלה לתואר שני במנהל עסקים עם התמחות בניהול חברות טכנולוגיה?

על מנת להתקבל ללימודי תואר שני במנהל עסקים עם התמחות בניהול חברות עתירות טכנולוגיה יהיה עליכם לעמוד בדרישות הקבלה הבאות: תואר ראשון רלוונטי (מדעי המחשב, הנדסת תוכנה, הנדסת תעשייה וניהול וכו') בממוצע של 80 ומעלה (מכללות רבות דורשות ממוצע ציונים גבוה יותר), ידיעת אנגלית ברמה טובה, היכרות עם עולם ההייטק וניסיון מעשי בעבודה בהייטק או בעבודה ניהולית.

חלק מהמכללות מאפשרות גם לבוגרי תואר ראשון בכלכלה או מנהל עסקים (ותחומים קרובים נוספים) להתקבל ללימודים, בכפוף להשלמת מספר קורסי מבוא ובסיס בתחום.

כמו כן, לעיתים מציבים מוסדות הלימוד דרישות קבלה נוספות: ציון במבחן ה-GMAT, הצגת המלצות אקדמיות ו/ או מעשיות ומעבר שלראיון אישי, הבודק את מידת התאמת המועמד ללימודים ולעיסוק בתחום.
תואר שני במנהל עסקים עם התמחות בניהול חברות טכנולוגיה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

כמה זמן נמשכים לימודי תואר שני במנהל עסקים עם התמחות בניהול חברות טכנולוגיה?

לימודי מנהל עסקים בהתמחות ניהול חברות טכנולוגיה לתואר שני נמשכים שנתיים.

כיוון שלימודי התחום פונים בעיקר לאנשים עובדים – משקיעות המכללות והאוניברסיטאות מאמצים בבניית תכניות לימודים שישתלבו היטב עם סדר יומם של הנרשמים. תכניות לימודים אלו כוללות לימודים בעיקר בשעות הערב ואחר הצהריים ובימי שישי בבוקר, כך שגם אם אתם עובדים במשרה מלאה – תוכלו להשתלב, בקלות ונוחות יחסית, בלימודים מרתקים ומפתחים אלו.

מה לומדים בתואר שני במנהל עסקים עם התמחות בניהול חברות טכנולוגיה?

תכנית הלימודים של תואר שני במנהל עסקים במגמת ניהול חברות טכנולוגיה היא עשירה ומרתקת – ודואגת להכשיר את בוגריה במיטב הידע, המיומנויות והכלים הדרושים למנהלים מקצועיים בעולם ההייטק והתעשיות המתקדמות.

לעיתים קרובות כוללים לימודי תואר שני בניהול טכנולוגיה את הנושאים והתכנים הבאים: כלכלה למנהלים בתעשיית ההייטק, שיטות כמותיות בניהול, ניהול ארגוני טכנולוגיה, שיווק טכנולוגיות מתקדמות, ניהול פיננסי, הערכת פירמות, תמחיר, בקרה ודיווח כספי, ניהול אסטרטגי בעולם ההייטק, מיומנויות ניהול – ניהול מו"מ, ניהול עובדים ועוד, אתיקה ואחריות תאגידית ועוד מגוון נרחב של נושאי לימוד מרתקים.

איזה תעודה מקבלים בוגרי תואר שני במנהל עסקים עם התמחות בניהול חברות טכנולוגיה?

בוגרי תואר שני במנהל עסקים בהתמחות ניהול חברות טכנולוגיה, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת תואר שני – מוסמך במנהל עסקים בהתמחות ניהול חברות טכנולוגיה MBA, מטעם המכללה או האוניברסיטה בה השלימו את לימודיהם.

במה עוסקים בוגרי תואר שני במנהל עסקים עם התמחות בניהול חברות טכנולוגיה?

בוגרי תואר שני במנהל עסקים - ניהול חברות טכנולוגיה יוכלו להתקדם לתפקידי ניהול בכירים בעולם ההייטק ובחברות טכנולוגיות שונות – בארגונים גדולים וותיקים בתחום (מיקרוסופט, גוגל, אמדוקס, בזק וכו'), כמו גם במיזמי הזנק (סטארט-אפ) צעירים, הנמצאים בתחילת דרכם.
מודעה
מחפש תואר שני במנהל עסקים עם התמחות בניהול חברות טכנולוגיה?
מחפש תואר שני במנהל עסקים עם התמחות בניהול חברות טכנולוגיה?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רחובות
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: איזור המרכז - קריית אונו
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: עמק חפר ( ליד נתניה)
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: אריאל בשומרון
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה