ClickCease

לימודי הנדסאי מכונות עם התמחות באלקטרואופטיקה

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
לימודי הנדסאי מכונות עם התמחות באלקטרואופטיקה
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות לימודי הנדסאי מכונות עם התמחות באלקטרואופטיקה?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על לימודי הנדסאי מכונות עם התמחות באלקטרואופטיקה?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

הנדסאי מכונות - אלקטרואופטיקה

לימודי מכונות בהתמחות אלקטרו אופטיקה לתואר הנדסאי הינם לימודים מרתקים וייחודיים הנלמדים במסגרת לימודי הנדסאי מכונות ומטרתם הינה הכשרת הבוגרים להשתלבות בענפי המחקר, הפיתוח והייצור התעשייתי בתחום האלקטרו אופטיקה המשלב בין האופטיקה ותורת הגלים לבין החשמל והאלקטרוניקה.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים את מרב הידע, הן העיוני והן המעשי, כמו גם כלים ומיומנויות יישומיות, זאת על מנת שיוכלו לצאת לשוק העבודה כאנשי מקצוע איכותיים ומיומנים שיש באפשרותם להשתלב בתעשיות המתקדמות, שכן אלו מבוססות על מערכות אלקטרואופטיות שונות.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות לימודי הנדסאי מכונות עם התמחות באלקטרואופטיקה?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על לימודי הנדסאי מכונות עם התמחות באלקטרואופטיקה?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות לימודי הנדסאי מכונות בהתמחות אלקטרואופטיקה

תחום האלקטרו-אופטיקה מקיף טכנולוגיות, מוצרים ומכשירים רבים אשר נמצאים כיום בשימוש נפוץ וביניהם דיודות ופוטו-דיודות, לייזרים, גלאים בתדרים שונים, תאי שמש (תאים סולאריים), סיבים אופטיים ועוד. הנדסאי מכונות הינם בעלי מקצוע מבוקשים במיוחד כיום לא רק בתעשיית האלקטרואופטיקה אלא בכלל התעשיות, שכן כל אלו מתבססות על מערכות אלקטרו-אופטיות שונות.

במהלך הלימודים ייחשפו הסטודנטים לתהליכי הייצור של המכשירים האלקטרו אופטיים, יוכשרו להתמודד עם הדרישות המוצבות על ידי המערכות המתקדמות בתחום ולהשתלב בתפקידי מפתח בחזית הייצור והמחקר בתחום.

קהל היעד ללימודי הנדסאי מכונות עם התמחות באלקטרואופטיקה

לימודי הנדסאי מכונות בהתמחות אלקטרואופטיקה פונים לקהל הרחב ולכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים במיוחד למועמדים בעלי זיקה לתחומי המכונות, התפעול והתחזוקה שלהן, וכן לבעלי זיקה לענף האלקטרוניקה, אשר יש ברצונם לרכוש הכשרה שתאפשר להם להשתלב בתחומי המחקר והפיתוח של טכנולוגיות ומוצרים אלקטרואופטיים וכן לנהל ולתפעל מערכות בקרה ותחזוקה בכל התעשיות באשר הן.   

תנאי הקבלה ללימודי הנדסאי מכונות בהתמחות אלקטרואופטיקה

תנאי הקבלה ללימודי הנדסאי מכונות עם התמחות באלקטרואופטיקה משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, אך על פי רוב מתבססות דרישות הקבלה שנקבעות על ידי מה"ט על הצגת תעודת בגרות מלאה או על תעודת בגרות חלקית, בדגש על ציוני המקצועות מתמטיקה, אנגלית ועברית. כמו כן, יכולים להתקבל ללימודים גם בוגרי מכינה טכנולוגית המחזיקים בתעודת גמר חתומה על ידי הגורם המוסמך במה"ט או בוגרי מכינה קדם אקדמית בציונים עוברים.

בנוסף, ישנם מוסדות הדורשים כי יעברו המועמדים מבחן התאמה וריאיון קבלה אישי מול ראשי מסלול הלימודים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. חשוב לדעת כי מועמדים בני 35 ומעלה יכולים להתקבל ללימודים על סמך תעודה המעידה על סיום 12 שנות לימוד בלבד. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב. 

משך לימודי מכונות לתואר הנדסאי עם התמחות באלקטרואופטיקה

במרבית מוסדות הלימוד, נפרשים לימודי הנדסאי מכונות בהתמחות אלקטרואופטיקה על פני תקופת זמן של בין שנתיים לשלוש שנות לימוד אקדמיות, זאת בהתאם למתכונת הלימודים ולהיקף החומר הנלמד. חשוב לדעת כי תקופת הלימודים יכולה להתארך בהתאם לאילוציהם השונים של הסטודנטים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.  

נושאי הלימוד בלימודי הנדסאי מכונות בהתמחות אלקטרואופטיקה

במהלך לימודי הנדסאי מכונות במגמת אלקטרואופטיקה מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים במהלך הלימודים כוללים קורסים בנושא מערכות ייצור ממוחשבות, אלקטרוניקה תעשייתית, מיקרו מחשבים, רובוטיקה, אופטיקה, רכיבים אלקטרו אופטיים, לייזרים למדידות, מכשירי מדידה ועוד.   

תעודת גמר לאחר לימודי הנדסאי מכונות – אלקטרואופטיקה

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, מעבר מוצלח של הבחינות והגשת מטלות, תוענק תעודת גמר (דיפלומה) מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם ובשיתוף מה"ט (המכון הממשלתי להכשרה בטכנולוגיה ובמדע). 

אפשרויות תעסוקה לבוגרי הנדסאי מכונות בהתמחות אלקטרואופטיקה

עם סיום לימודי מכונות בהתמחות אלקטרואופטיקה לתואר הנדסאי יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה בשלל משרות ותפקידים בענפי המשק השונים ולעסוק תכנון וליווי טכני של פרויקטים בתעשיות האלקטרו אופטיות והאחרות, במחקר ופיתוח של טכנולוגיות ומוצרים אלקטרואופטיים ובניהול ותפעול של מערכות בקרה ותחזוקה בכלל התעשיות.

לימודי המשך לאחר לימודי הנדסאי מכונות בהתמחות אלקטרואופטיקה

בוגרי לימודי הנדסאי מכונות בהתמחות אלקטרואופטיקה המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודי תואר ראשון בהנדסת מכונות.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים במסגרת קורסים ולימודי תעודה בתחומי הניהול, הרכב, האלקטרוניקה ועוד.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎