קורס התמחות באוטיזם

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס התמחות באוטיזם
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס התמחות באוטיזם?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס התמחות באוטיזם?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי התמחות באוטיזם

ילדים רבים סובלים מבעיות תקשורת ולרוב אינם מטופלים כראוי ובזמן. הם נמצאים רוב היום במערכת החינוך ולכן על אנשי החינוך להכיר בדרכי התמודדות עם הקשיים של הילדים על מנת שאלה לא יפלו בין הכיסאות. לימודי התמחות באוטיזם ממחישים יותר מכל את הצורך של הילדים בהכוונה ובסיוע. תכנית הלימודים בקורס זה נועדה להעמיק את הידע המקצועי של המשתתפים בכל הנוגע בתהליכי אבחון וטיפול בילדים ומבוגרים הסובלים מאוטיזם. המשתתפים יכירו גישות חדשות להתמודדות עם לקויות תקשורת וילמדו כיצד לפתח יכולות רגשיות ושכליות בקרב המתמודדים עמן. בנוסף, ירכשו כלים לשילובם של הילדים במסגרת הכיתתית וייחשפו לעקרונות הגישה הרב מערכתית לחינוך.

הפרעות בתקשורת נובעות מסיבות רבות ועל כן על אנשי החינוך להכיר בהן ולדעת לסייע לילד. לימודי התמחות באוטיזם נועדו לאנשי חינוך ומטפלים אשר מחפשים דרך לתקשר באופן טוב יותר עם הילדים ולהבין באיזו גישה לפנות אליהם. 
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס התמחות באוטיזם?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס התמחות באוטיזם?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס התמחות באוטיזם

בשפה המקצועית, אוטיזם, שנמצא בקשת רחבה של לקויות מהקלות לכבדות, נקרא ספקטרום אוטיסטי ולמעשה מתאר את רמת הלקות. לימודי התמחות באוטיזם מעניקים לאנשי חינוך את כל הידע והמידע על הספקטרום האוטיסטי ומשמעותו. חשוב להבין באיזה סוג של אוטיזם מדובר על מנת להבין באיזו גישה לנקוט כלפי אותם ילדים. 

לימודי התמחות באוטיזם נוצרו מאחר והמודעות ללקויות תקשורת וללקויות התפתחויות נרחבות גברה. היום, במקום להוקיע את הילדים מהחברה, החברה מושיטה להם יד ומסייעת להם בשילוב חברתי, קוגניטיבי ורגשי. בלימודי התמחות באוטיזם המיקוד יהיה על הספקטרום האוטיסטי מתוך הבנה כי הילדים הללו מסוגלים לתקשר וזקוקים לאנשי חינוך שיכוונו אותם, וכל זאת בהקשר רמת האוטיזם ממנו סובל הילד. 

למי מיועד קורס התמחות באוטיזם?

לימודי התמחות באוטיזם נוצרו מתוך הבנה כי יש צורך באנשי חינוך ומטפלים אשר מתמחים בספקטרום האוטיסטי ויודעים להתמודד עם ילדים בעלי לקויות חברתיות והתפתחותיות. הלימודים נועדו לאנשי חינוך, מורים, אנשי חינוך מיוחד ומטפלים בתחום אשר מחפשים דרכים נוספות להכשרה אישית,הרחבת אופקים והסבת מקצוע. ההתמחות הנה מאוד ספציפית ומכשירה לספקטרום האוטיסטי. 

דעו כי לימודי התמחות באוטיזם מאוד מבוקשים בקרב מערכת החינוך. הלימודים עדכניים על פי התכנים הנחקרים בכל העולם ונלמדות גישות רבות. יש לציין כי הלימודים מכשירים להתמחות באוטיזם בכל ההיבטים, ולכן תוכלו בהחלט לסייע לילדים להשתלבות חברתית.

מה לומדים בקורס התמחות באוטיזם?

הילדים שסובלים מלקויות תקשורת ומאוטיזם למעשה זקוקים לאבחון מוקדם של הלקות על מנת להתחיל לטפל בה מוקדם ככל האפשר. ניתן בהחלט לשלב ילדים אלו מבחינה חברתית ולשפר את היכולת הרגשית והקוגניטיבית שלהם. בלימודי התמחות באוטיזם מתמקדים בתכנים רבים ביניהם גישות חדשות לטיפול בלקויות תקשורת, גישה רב מערכתית בחינוך, פיתוח יכולות קוגניטיביות, רגשיות וחברתיות אצל הילדים ועוד. 

הלימודים נועדו לאנשי חינוך, מטפלים, אנשי חינוך מיוחד המחפשים עוד הכשרה בתחום לקויות תקשורת מתוך הבנה, כי מערכת החינוך מעריכה את הילדים ומקנה להם כלים לשיפור יכולות קוגניטיביות. דעו כי הלימודים נועדו להכשיר אנשי חינוך ואנשים הבאים מהתחום. 

אילו אפשרויות לימודים נוספות יש לבוגרי קורס התמחות באוטיזם?

תואר שני בחינוך מיוחד הינו תחום מעניין אשר מקנה לאנשים העוסקים בתחום החינוך את הידע והמיומנויות הדרושים להם לשם עזרה וטיפול באנשים הנמצאים על הספקטרום האוטיסטי, סובלים שיתוק מוחין, פיגור שכלי וקשיים מוטוריים. 

לימודי אבחון דידקטי גם הם מעניינים ביותר, המאבחן או המאבחנת הדידקטית צריכים ללמוד לתואר שני על מנת לאבחן בצורה מקצועית את קשיי הלמידה של הילד או הילדה. לימודים אלה כוללים לימודים עיוניים לצד לימודים מעשיים והינם מהנים ומאתגרים ביותר. 

תחום נוסף המשיק לתחום הלימודים הינו טיפול בתנועה לצרכים מיוחדים. הלימודים כוללים שיטות טיפול שונות ומשלבים את התיאוריה יחד עם טכניקות של תנועה. התנועה מסייעת בעיקר לתקשורת בלתי מילולית ומאפשרת לאוכלוסיות עם הצרכים המיוחדים לבטא את עצמם בהצלחה. 

במה עוסקים בוגרי קורס התמחות באוטיזם?

מערכת החינוך עושה מעשה מבורך. דרך העשייה שלהם הם מחנכים לערכים, ידע וגישות לימוד. גם בתוך מערכת חינוך רגילה ישנם ילדים הסובלים מלקויות תקשורת קלות אשר זקוקים לגישה אחרת וסיוע בשילוב חברתי.

הדרישה לאנשי חינוך המתמחים באוטיזם עולה. מערכת החינוך זקוקה לאנשי חינוך מיומנים שידעו לטפל ולהתמודד עם ילדים הסובלים מבעיות תקשורת ושנוטים להתרחק מסביבה חברתית. מתוך חשיבות העניין והבנה כי סיוע בגיל צעיר יביא תוצאות טובות לטווח ארוך, לימודי התמחות באוטיזם מכשירים מורים ואנשי חינוך.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎