איך לקבל רישיון של חוקר פרטי

נמצאו עבורך 2 מוסדות לימודים:

כל התנאים לקבלת רישיון חוקרים פרטיים

אהבתם את הסדרה CSI? הייתם גם אתם רוצים לחקור את זירת הפשע ולעזור לתפוס את החשודים? זה אפשרי, כל מה שעליכם לעשות הוא לבחון את תחום לימודי החקירות הפרטיות ואולי תגלו ותפתחו לתחום שיעניין אתכם ויגשים את ייעודכם. תחום החקירות הפרטיות הפך להיות אחד המקצועות הנחשקים והיוקרתיים בשוק העבודה. אם אתם אוהבים אקשן והייתם רוצים להשתלב בתחום לא שגרתי ומרתק, כדאי לכם לחשוב על קריירה בתחום זה.

ישנם מגוון רחב של מכללות אשר מעבירות הכשרה לחוקרים פרטיים. לפני שאתם מתחילים ללמוד, חשוב שתדעו שעל מנת להיות חוקרים פרטיים אתם צריכים לקבל רישיון של חוקר פרטי ופה תוכלו לקבל את המידע שאתם זקוקים לו על מנת לקבל את הרישיון ולהתחיל לעבוד בתור חוקרים פרטיים, שכירים במשרד חקירות או חוקרים פרטיים בעלי משרד משלכם.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות איך לקבל רישיון של חוקר פרטי?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על איך לקבל רישיון של חוקר פרטי?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות איך לקבל רישיון של חוקר פרטי

נכון להיום, לא קיימת שום דרישה בחוק אשר מחייבת את מי שרוצה לעסוק בחקירה פרטית בלימודים או קורסים כלשהם. כלומר, כל אחד אשר מעוניין להיות חוקר פרטי יכול לעסוק במקצוע, אך חשוב לזכור שהלימודים עצמם אינם מקנים את הרישיון עצמו. יחד אם זאת, אם אין לכם שום ידע בתחום החקירות, יכול להיות שלימודים בתחום החקירות הפרטיות יעזור לכם להעמיק את הידע בנושא וכן יכול לעזור לכם בקבלת הרישיון ומעבר של המבחנים הדרושים.
איך לקבל רישיון של חוקר פרטי
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה הם תנאי הקבלה לקבלת רישיון של חוקר פרטי?

לפני שאתם מחליטים להיות חוקרים פרטיים חשוב לוודא שאתם בעלי 12 שנות לימוד לפחות וללא עבר פלילי. אחרי שבדקתם ששני תנאים אלו נכונים עבורכם, חשוב שתעקבו אחר השלבים הבאים:
1. על מנת שתהיו חוקרים פרטיים עליכם תחילה להתאמן במשרד חקירות, תחת פיקוחו של מאמן מורשה במשך שלוש שנים. לאחר שנה וחצי של אימון, אתם יכולים לנסות לגשת לבחינה אשר נערכת על ידי משרד המשפטים. במידה ועברתם את הבחינה, בתום שלוש השנים של ההתאמנות שלכם במשרד חקירות, תוכלו לקבל את הרישיון לעבודה כחוקרים פרטיים.
2. האימון משתנה בין משרד למשרד, אבל בדרך כלל נערך כמאה ארבעים שעות חודשיות לפחות. חשוב שתדעו שמהלך האימון לא ניתן לשלב עבודה נוספת, רק באישורים מתאימים ממשרד המשפטים.
3. לאחר שקיבלתם את הרישיון של החוקר הפרטי תוכלו לעסוק במקצוע רק תחת פיקוחו של משרד חקירות שלבעליו של המשרד יש רישיון לניהול משרד חקירות כדין. כלומר, אינכם יכולים לעסוק במקצוע באופן חופשי, אלא רק באמצעות משרד חקירות או אם הנכם בעל רישיון לניהול משרד של חקירות פרטיות.

במה עוסקים בוגרי קורס חוקר פרטי?

לאחר שתקבלו את רישיון של החוקר הפרטי תוכלו לעבוד גם באופן עצמאי ולפתוח משרד חקירות משלכם וגם כשכירים. לרוב , המקצוע של החוקר הפרטי מאפשר גמישות רבה ותוכלו להתאים אותו לאורח החיים שלכם ואף להשתכר בשכר נאה.
איך לקבל רישיון של חוקר פרטי
קבלת פרטים ללא כל התחייבות
מודעה
מחפש איך לקבל רישיון של חוקר פרטי?
מחפש איך לקבל רישיון של חוקר פרטי?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: קרית אתא ונתניה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים ברחבי הארץ
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה