ClickCease

מורה פרטי לפסיכומטרי

נמצאו עבורך 3 מוסדות לימודים:

לימודים עם מדריך אישי לפסיכומטרי

הלימודים וההכנות לבחינה הפסיכומטרית, לפחות עבור מרבית האנשים, הינם  לימומודים אינטנסיביים ולא פעם קשים ומתישים. קורסי ההכנה לפסיכומטרי השתכללו מאד, הם מועברים בצורה דינאצמית, משלבים הומור והקשבה ומתייחסים רבות לקושי בלמידה האינטנסיבית. יחד עם זאת עדיין מדובר בכיתות לימוד שיכולות גדולות או מרעישות, תמיד יהיה מה שיוציא מריכוז ותמיד ישנם שיעורי בית שבהם המדריך לא נמצא.

לפיכך רבים מאלו שלומדים למבחן הפסיכומטרי מרגישים כי לפחות נושא אחד או תת פרק אינם יושבים טוב ויש לחזק אותם "אחד על אחד" עם מדריך פסיכומטרי.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות מורה פרטי לפסיכומטרי?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על מורה פרטי לפסיכומטרי?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

שיעור פרטי במסגרת קורס פסיכומטרי

ההבנה כי תלמידים מרוויחים הרבה יותר משיעור פרטי ממוקד בנקודות הקושי שלהם הביאה את מכוני הפסיכומטרי לשלב בתוך מסגרות קורס פסיכומטרי שיעורים פרטיים לנרשמים בהם יושב מדריך הקורס עם כל תלמיד ועובד איתו על נקודות הקושי שלו, כמו גם בונה לו תכנית אימונים אישית המתאימה לכישוריו.
השיעורים הפרטיים הם חלק בלתי נפרד ממערכת השעות של הקורס, כאשר ישנם קורסים בהם יש יותר שעות פרטיות או שעות חיזוק של קבוצות קטנות של תלמידים אשר מתקשות באותה נקודה, ויש קורסים בהם התלמידים יכולים לפנות למדריך לעזרה, אך השעות הפרטיות אינן מסופקות באופן סדיר.
הרווח הנוסף של שעות לימוד פרטיות הוא היחס האישי שמקבל כל תלמיד והתחושה הטובה שהוא יוצא איתה. אין לזלזל בתחושה זו, שכן לאחר שהתלמיד קיבל מענה אישי לנקודות הקושי שלו, פתרונות וטכניקות שהוא מבין ומסוגל לתרגל (גם אם הם ניתנו קודם בכיתה והוא פשוט לא קלט אותם), וכן קיבל מילה טובה וחיזוק על הנקודות החזקות שלו הוא יוצא בתחושה של יכולת ועם מוטיבציה גבוהה יותר להמשיך וללמוד ולהשקיע את המאמצים עד לבחינה.
מורה פרטי לפסיכומטרי
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מדריך פסיכומטרי פרטי לאורך כל הדרך

ישנם תלמידים אשר אינם מעוניינים בלימודים לפסיכומטרי בקבוצה. בין אם הם מרגישים כי קבוצה לא תעזור להם, בין אם הם פשוט לא אוהבים ללמוד בקבוצה ובין אם הם פשוט לא מצאו קורס שנפתח קרוב למקום מגוריהם או שמתאים להם מבחינת שעות - עבור אותם תלמידים האופציות שנותרו הן למידה לבד (באמצעות הספרים והחוברות ללמידה עצמית שמספקים מכוני הפסיכומטרי) או למידה יחד עם מדריך פסיכומטרי פרטי.
מדריכי פסיכומטרי פרטיים הינם מדריכים מנוסים אשר ניתן להשכיר את שירותם באופן פרטי או באמצעות מכוני פסיכומטרי אשר מספקים את השירות.
כאשר נפגשים ולומדים "אחד על אחד" עם מדריך פסיכומטרי שעות הלימוד גמישות ביותר וכך גם מסגרת הקוס וההשקעה בכל נושא ונושא. המדריך מתחיל מסימולציה אשר עוזרת לו לאבחן את נקודות הקושי והחוזק של התלמיד העומד מולו ובונה לו מערכת שיעורים המותאמת אישית לצרכיו - בין אם הוא זקוק ליותר שעות של חשיבה כמותיות או ליותר שעות חשיבה מילולית.
תלמידים רבים אשר ניגשים לפסיכומטרי בפעם השנייה על מנת לשפר את ציונם בוחרים באופציה זו של מדריך אישי, שכן הם יודעים על מה נפלו והיכן עליהם לשפר והם מרגישים כי הצטרפות לקורס אשר עובר על כל החומר יהיה בזבוז זמן וכסף עבורם.
וכאן המקום לציין שמן הסתם פגישה פרטית עם מדריך תעלה לכם יותר מאשר למידה בקבוצה, אולם אם אתם קובעים עם המדריך רק לפי הצורך שלכם ועושים הרבה עבודה בבית יש סיכוי טוב שהעלות הכוללת של המפגשים איתו לא תעלה על זו של קורס פסיכומטרי ממוצע.
מודעה
מחפש מורה פרטי לפסיכומטרי?
מחפש מורה פרטי לפסיכומטרי?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: ירושלים, תל אביב, חיפה, באר שבע, פתח תקווה, ראשון לציון, זום (כלל ארצי)
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: פריסה ארצית
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: פריסה ארצית
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה