ClickCease

סביבת למידה לפסיכומטרי

נמצאו עבורך 3 מוסדות לימודים:

איפה כדאי ללמוד לפסיכומטרי?

מרגע הלידה האדם נמצא בלמידה מתמדת, אם למידה חברתית ואם למידה קוגניטיבית. ככל שעולים בגיל כך נדרשת יכולת הלמידה להשתכלל ולהקיף נושאים רבים יותר וחומר רב יותר. בבחינה הפסיכומטרית מגיעה יכולת הלמידה לרמת שיא של למידת חומר רב ומגוון בזמן קצר יחסית. איפה כדאי לשבת וללמוד? האם בסלון, כשיש רעש רקע של הטלוויזיה? או אולי בספרייה שקטה? מה יאפשר לכם ללמוד בצורה הטובה ביותר ומה יכין אתכם לסביבה שבה תעברו את הבחינה במציאות? כל המידע לפניכם.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות סביבת למידה לפסיכומטרי?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על סביבת למידה לפסיכומטרי?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

סביבת למידה למבחן הפסיכומטרי

רבים לומדים לבחינה הפסיכומטרית לאחר סיום הצבא, וכנזגרת מכך, הרבה אחרי שסיימו את התיכון ואת הלימודים האינטנסיביים לבגרויות. מכאן שאחת הבעיות הגדולות שניצבות לפני הנבחנים היא לחזור ולשכלל את יכולת הלמידה שלהם ואת הסבלנות "לשבת על התחת".
סביבת הלמידה היא גורם מרכזי ביכולת הריכוז של הנבחן וקיימים מספר כללי אצבע שיכולים לסייע ללמידה נכונה (ולא רק לבחינה הפסיכומטרית).
סביבת למידה לפסיכומטרי
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

סביבת לימודים מותאמת - כללי אצבע:סדר וניקיון

כן כן, גם אם אתם טיפוסים מבולגנים ואולי אפילו כאלו אשר מתגאים בבלגן שלהם, כאשר אתם באים ללמוד לבחינה הפסיכומטרית חשוב שסביבכם ישלטו דווקא הסדר והניקיון.
כאשר יש כל כך הרבה חוברות לימוד, סימולציות, דפי פתרונות, עפרונות עודפים ועוד ועוד אי אפשר שהשולחן יכיל הכל בבלגן. הבחינה הפסיכומטרית היא בחינה מסודרת, בה עוברים מפרק לפרק באופן מסודר ומוגדר ומומלץ להתרגל לאותו הסדר כבר בבית.
כידוע סדר חיצוני משרה סדר פנימי וזה בתורו מאפשר למידה יעילה ואפקטיבית.

לימודים על כיסא ושולחן

כן. ממש כמו בכיתה א' בה התעקשו שאת שיעורי הבית תעשו למול שולחן. אי אפשר ללמוד כאשר כל הבית מוגדר כאזור לימודים. זה מוציא מריכוז ופוגם בסדר ובניקיון.
זה מאד מפתה לצמוד על הספה או על המיטה, ולפעמים אפילו מרגישים כמו בסרט אמריקאי, רק מה - אנחנו לא באמריקה ובטח שלא בסרט. למידה אמיתית יכולה להתקיים רק למול שולחן למידה שהכתיבה עליו אינו שוברת את הגב ואינה מעייפםת את היד.
שולחן לימודים עם כיסא מותאם יכולים לשפר את הלמידה ואין בעיה לשים על השולחן עצמו חטיף או סנדוויץ' (ממש כמו שיהיה לכם בבחינה).
חשבו על זה כך: אם כל הבית מוקדש ללמידה ואין אזור לימודים מובחן כך גם אין אזור מנוחה מוגדר ולאן שלא תפנו בבית תמצאו סימולציה חצי פתורה או חוברת שיעורי בית...
נכון, לפעמים צריך קצת שמש או רוח נעימה, אבל את זה עושים לקראת סיום הלמידה, כאשר נותר לשנן אוצר מילים או לקרוא ספר באנגלית.
סביבת למידה לפסיכומטרי
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מקומות שמוציאים מריכוז

חצי מהעולם מוגדר היום כסובל מ"הפרעות קשב וריכוז", וגם אם אתם לא מוגדרים כסובלים מהפרעת קשב וריכוז עדיין, למה לעשות בכוונה? לשבת מול חלון או מול טלוויזיה דלוקה זה מתכון בדוק להסחות דעת שבטוח שברגע נתון באמת יותר מעניינות מבעיה כמותית, אבל לא ממש יעזרו בזמן המבחן הפסיכומטרי עצמו.

להקשיב למוזיקה

אז ככה, לא כולם אוהבים להקשיב למוזיקה, אבל גם למידה בשקט מוחלט אינה טובה. על הנבחנים להתרגל לעובדה שאת המבחן הם לא יעשו בחדר שלהם בשקט ושלווה, אלא עם עוד אנשים שיכולים להשמיע קולות שונים ומשונים במהלך הבחינה (אם בכוונה ואם לא בכוונה).
צריך ללמוד להתרכז ולהישאר בשלך גם כאשר השטח אינו סטרילי (כפי שלא פעם מדמה קורס פסיכומטרי).
מודעה
מחפש סביבת למידה לפסיכומטרי?
מחפש סביבת למידה לפסיכומטרי?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: ירושלים, תל אביב, חיפה, באר שבע, פתח תקווה, ראשון לציון, זום (כלל ארצי)
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: פריסה ארצית
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: פריסה ארצית
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה