ClickCease

בחירת קורס פסיכומטרי

נמצאו עבורך 3 מוסדות לימודים:

כיצד לבחור קורס הכנה פסיכומטרי?

לבחירת קורס הפסיכומטרי שתיקחו יש השלכות רבות - אם תיקחו את הקורס המתאים שלכם תוכלו לקבל את הציון הגבוה ביותר וכך תוכלו להתקבל ללימודים שבהם אתם חושקים. ישנו היצע מטורף של קורסי פסיכומטרי, קורסים שמטרתם להכין את התלמיד כמה שיותר טוב לבחינה הפסיכומטרית על מנת שיקבל את הציון הגבוה ביותר שהוא מסוגל ויממש את מלוא הפוטנציאל שלו. בואו לקבל את כל הטיפים לבחירת קורס פסיכומטרי שיתאים לתקציב שלכם, למקום המגורים שלכם ולשאיפה שלכם לגבי הציון.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות בחירת קורס פסיכומטרי?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על בחירת קורס פסיכומטרי?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

בחירת קורס פסיכומטרי - איך בוחרים קורס פסיכומטרי?

במבט מלמעלה מרבית קורסי הפסיכומטרי נראים דומים, מה שהופך את הבחירה בניהם למבלבלת ביותר עד בלתי אפשרית.
רבים פותרים את הבעיה על ידי הליכה למכון עליו המליצו חבריהם או למכון אליו נרשמו החברים, מבלי לערוך בירור מקיף על שלל הפרמטרים שמרכיבים את קורס הפסיכומטרי.
בחירת קורס פסיכומטרי
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מחיר קורס פסיכומטרי - כמה עולה קורס פסיכומטרי?

אין זה סוד שמחירי קורס פסיכומטרי יכולים להיות גבוהים עד גבוהים מאד, במיוחד כאשר מי שאמור לשלם אותם הם צעירים וחיילים משוחררים שלרוב אין להם ממון וחסכונות. מחיר קורס פסיכומטרי מוצע עומד על 4500 שקלים עד 7500 שקלים - בהחלט לא סכום מבוטל.
את הסכומים הללו יש לקחת בחשבון כאשר בוחרים קורס פסיכומטרי, ושימו לב - זה שאתם משלמים יותר לא תמיד אומר שהקורס או המדריך באמת טובים יותר, זה אומר שמכון הפסיכומטרי הצליח להשיג תווית יוקרתית יותר.
מחיר הקורס נגזר פעמים רבות מוותק המדריכים שעובדים במכון הפסיכומטרי, גודל הכיתות, מספר שעות התרגול וכן יוקרתו של הקורס כפי שנתפס בציבור. קרא עוד על מחיר קורס פסיכומטרי.

גודל כיתת הלימוד

קורסי פסיכומטרי נבדלים בניהם בגודל כיתות הלימוד בקורס. אין קורסים של 40 תלמידים בכיתה, כי כולם יודעים שזה לא אפקטיבי ולא מעיד על יוקרה, אולם ישנו הבדל גדול בין למידה יחד עם עוד 20 תלמידים לבין למידה עם 5 תלמידים ואפילו קבלת שיעורים פרטיים במסגרת הקורס.
כאן נכנסת לתמונה יכולת הלמידה האישית שלכם, כפי שאתם מכירים אותה מימי התיכון ואולי גם מהצבא, ועליכם להיות כנים עם עצמכם ולדעת האם קורס גדול יכול להתאים לכם, או שעל מנת להצליח באמת בבחינה הפסיכומטרית מומלץ לכם ללמוד בקבוצה קטנה (גם אם זה אומר לשלם יותר).
בחירת קורס פסיכומטרי
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

היקף חומרי הלימוד

כמעט כל קורס פסיכומטרי מתהדר בכמות חומר הלימוד שהוא מחלק לתלמידיו - ספר הכיתה, חוברת האנגלית, חוברת שאלות מילוליות, חוברת אוצר מילים (+ כרטיסיות לימוד), ספר שיעורי בית, חוברת שאלות כמותיות ועוד ועוד... כאשר יש גם חוברות לימוד שמחלקים רק לחלק מהתלמידים על מנת לחזק אותם.
המחשבה שיותר זה בהכרח יותר טוב היא לא תמיד נכונה. חשוב לשים לב שלעיתים קרובות מהות התוכן אינה משתנה בין מכוני הפסיכומטרי אלא רק דרך החלוקה שלו (האם אוספים אותו בשלוש חוברות או בשתיים).

פסיכומטרי מותאם לליקויי למידה

במידה ואתם נמנים על אלו אשר מאובחנים כבעלי לקויות למידה מומלץ לבחור בקורס אשר מתמחה בלימוד תלמידים עם לקויות למידה וכן מציב להם תנאים זהים לאלו שיקבלו בבחינת הפסיכומטרי המותאמת.
קורס פסיכומטרי אשר מתמחה בלימוד לקויות למידה הוא קורס קטן יותר ששיטות הלימוד בו, הטכניקות וקצב הלימוד בו מותאמות ליכולת התפיסה של התלמידים.

מרחק גיאוגרפי - שיקול בבחירת קורס פסיכומטרי

ישנם קורסי פסיכומטרי בכל רחבי הארץ כך שאין סיבה אמיתית לבחור קורס פסיכומטרי בעיר אחרת כאשר יש לכם קורס ממש ליד הבית (גם אם כל החברים רשומים לקורס השני). זכרו שבסופו של גבר הלמידה לפסיכומטרי היא אישית וכך גם הנסיעות לקורס.
הלימודים בקורס יכולים להתחיל מוקדם בבוקר או להסתיים מאוחר בלילה (22:00 בלילה למשל) ואין סיבה לטרטר את עצמכם בנסיעות ארוכות.
מודעה
מחפש בחירת קורס פסיכומטרי?
מחפש בחירת קורס פסיכומטרי?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: ירושלים, תל אביב, חיפה, באר שבע, פתח תקווה, ראשון לציון, זום (כלל ארצי)
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: פריסה ארצית
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: פריסה ארצית
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה