קורסי פסיכומטרי באזור אשקלון

נמצאו עבורך 5 מוסדות לימודים:

לימודי פסיכומטרי במכללות ומכוני הכנה באשקלון

לימודי הכנה לפסיכומטרי באשקלון מאפשרים להתכונן לבחינה החשובה תוך שמירה על כל היתרונות שיש לעיר להציע, וליהנות מקורס איכותי קרוב לבית. בואו לקרוא על לימודי פסיכומטרי באשקלון. הבחינה הפסיכומטרית מהווה גורם מכריע בעת קבלה ללימודים אקדמיים, ועל כן חשוב להתכונן אליה בצורה הטובה ביותר. לימודי הכנה לפסיכומטרי באשקלון מאפשרים למצות את היכולות האישיות במלואן, וכל זאת בעיר קסומה ופסטורלית.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורסי פסיכומטרי באזור אשקלון?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורסי פסיכומטרי באזור אשקלון?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

קורסי פסיכומטרי באשקלון - מידע כללי

בעקבות מספרם הרב של מועמדים ללימודים אקדמיים, אשר נדרשים לעשות את הבחינה הפסיכומטרית, הוקמו בשנים האחרונות מכוני הכנה לפסיכומטרי באשקלון, וכיום ניתן לעשות את הבחינה קרוב לבית וללא צורך לנסוע למרכז.

קורסי פסיכומטרי באזור אשקלון
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה היא מתכונת הבחינה הפסיכומטרית?

הבחינה הפסיכומטרית נמשכת בסך הכול 300 דקות, ללא הפסקה, אולם לציון המתקבל ישנן השפעות הרות גורל על המועמדים ללימודים אקדמיים. הנושאים הנמדדים בבחינה הפסיכומטרית בבאר שבע הם יכולות הנבחנים בחשיבה כמותית, חשיבה מילולית ואנגלית, כאשר לכל נושא מוקדשים שניים עד שלושה פרקים מתוך שמונה בסך הכול. בכל פרק השאלות הן בנות ארבע תשובות, כאשר הניקוד ניתן על תשובה נכונה. מאחר ואין עונש על תשובה לא נכונה, מומלץ לנחש את התשובה גם במידה ולא בטוחים מה בדיוק עונה על השאלה.

איזה סוגי קורסים קיימים?

אשקלון מציעה מגוון רחב של קורס הכנה לפסיכומטרי, אשר מתאימים לכל המגזרים בעיר. קורס הכנה לפסיכומטרי במסגרת בית הספר בנוי במתכונת ייחודית אשר מתאימה לתלמידים, ומתקיים רק בזמן החופש הגדול. לעומת זאת, קורס הכנה לפסיכומטרי פרימיום נערך בכיתות קטנות ואינטימיות, עם מספר תלמידים מצומצם במיוחד, ובזמנים המתאימים להם. קורס ייעודי נוסף הוא קורס פסיכומטרי לציבור הדתי באשקלון, אשר מאפשר להתכונן לבחינה הפסיכומטרית בכיתות נפרדות לנשים וגברים.
קורסי פסיכומטרי באזור אשקלון
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה הוא אופן הלימודים?

קורס הכנה לפסיכומטרי איכותי משלב בין לימודים פרונטאליים ותרגול מעשי, בליווי אישי והדרכה צמודה של מדריך בעלי ניסיון. בתחילת הקורס ישנה חזרה ורענון של אוצר המילים בעברית ובאנגלית, וככל שמתקרבים אל מועד הבחינה הדגש ניתן על מבחנים וסימולציות של מבחן הפסיכומטרי. קורס פסיכומטרי באשקלון כולל גם מרתונים בנושאים ספציפיים, סימולציות, בחנים, והדמיה של הבחינה המלאה בתחילת ובסיום הקורס על מנת לבדוק את התקדמות התלמידים.

מה הוא מתכונת הלימודים בקורסי פסיכומטרי באשקלון?

שלושה חודשים הוא משך הזמן הממוצע של קורס הכנה לפסיכומטרי באשקלון, אולם במידה ובוחרים בקורס מרוכז או, לחלופין, בקורס בתדירות פגישות נמוכה יותר, הזמן משתנה בהתאם. כיתות הלימודים של לימודי הכנה לפסיכומטרי באשקלון כוללות בדרך כלל עד שלושים תלמידים, דבר המאפשר לימודים איכותיים תוך התייחסות אישית של המדריכים אל התלמידים. במהלך הלימודים התלמידים מתוודעים אל האופי המיוחד של הבחינה הפסיכומטרית, לומדים את כל הטריקים והטיפים הנחוצים לשם הצלחה בבחינה, ומתנסים בסימולציה של בחינה אמיתית.
אם תרצו, תוכלו גם לקרוא על לימודים אקדמיים באשקלון.
מודעה
מחפש קורסי פסיכומטרי באזור אשקלון?
מחפש קורסי פסיכומטרי באזור אשקלון?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: פריסה ארצית
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: פריסה ארצית
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: קרית ביאליק, חיפה, רעננה, פתח תקווה, תל אביב, ראשון לציון, ירושלים, אשדוד, חדרה, באר שבע, אשקלון
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: פריסה ארצית
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: ספרי הכנה ותרגול אונליין
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה