קורסי פסיכומטרי באזור המרכז

נמצאו עבורך 3 מוסדות לימודים:

לימודי פסיכומטרי במכללות ומכוני הכנה במרכז

קורסי פסיכומטרי במרכז משלב את כל היתרונות - גם מגורים במרכז הארץ ובלב המדינה, וגם לימודי הכנה לבחינה הפסיכומטרית המסייעים להתקבל לאקדמיה.
בעת בחירת מוסד הכנה לפסיכומטרי כדאי לבדוק את תדירות המפגשים ואת שעות הלימוד, על מנת להבטיח כי יהיה אפשר לשלב את הלימודים עם עבודה.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורסי פסיכומטרי באזור המרכז?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורסי פסיכומטרי באזור המרכז?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי על קורסי פסיכומטרי באזור המרכז

הציון בבחינה הפסיכומטרית הינו חשוב במיוחד עבור מי שמבקש להתקבל ללימודים אקדמיים בתחום מבוקש, אולם כל מי שמעוניין בלימודים גבוהים נדרש לעבור את הבחינה. קורס הכנה לבחינה הפסיכומטרית מאפשר לכל אדם להכיר את הטריקים והטיפים הקטנים שמסייעים להצליח ולקבל את הציון המרבי, ומגדיל את הסיכוי להתקבל לתחום בו הוא מעוניין. בשל הביקוש הרב לקורס פסיכומטרי, כיום ישנם מקומות רבים המציעים לימודי הכנה לבחינה הפסיכומטרית באזור המרכז.
קורסי פסיכומטרי באזור המרכז
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

לימודי פסיכומטרי במרכז - איזה סוגי קורסים?

מכוני הכנה לפסיכומטרי באזור המרכז מציעים מגוון רחב של קורסים, המאפשרים לכל אדם למצוא את המסגרת המתאימה לו. לימודי הכנה לבחינה הפסיכומטרית לתלמידי תיכון בנויים במתכונת ייחודית, אשר מותאמת למערכת הלימודים בבית הספר ומתחשבת בעומס הייחודי המוטל על התלמידים. קורס הכנה לפסיכומטרי המיועד לחיילים מתאפיין בדרך כלל במחירים נמוכים במיוחד, ולעתים הצבא אף מממן בצורה חלקית או מלאה את שכר הלימוד לחיילים בתפקידים מסוימים.

קורסי פסיכומטרי במרכז - מה הוא אופן הלימודים?

קורס הכנה לבחינה הפסיכומטרית מורכב מלימודים תיאורטיים נרחבים, לצד תרגול מעשי מקיף. כל מכון הכנה לפסיכומטרי מתמקד בתחום אחר, ומומלץ לברר טרם ההרשמה האם המכון בו מעוניינים אכן כולל בתוכנית הלימודים את הנושא אותו רוצים לחזק. לימודי הכנה לפסיכומטרי באזור המרכז מוצעים בקשת רחבה של מסלולים, ומאפשרים לבחור האם לשים את הדגש על תרגול מעשי, לימוד טיפים וטריקים לפתרון מהיר של שאלות, תגבור אוצר המילים בעברית, ועוד.
קורסי פסיכומטרי באזור המרכז
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

לימודי פסיכומטרי במרכז - מה היא מתכונת הלימוד?

לימודי הכנה לבחינה הפסיכומטרית מתקיימים בדרך כלל בכיתות של עד שלושים תלמידים, על מנת לאפשר אווירת לימודים איכותית ומענה אישי לכל תלמיד. בתחילת לימודי הכנה לפסיכומטרי במרכז הקורס כולל תגבור של אוצר המילים בעברית ובאנגלית, וככל שמתקרב מועד הבחינה בפועל הדגש מוסט אל תרגול מעשי של הבחינה. החודשיים האחרונות של קורס הכנה לפסיכומטרי כוללים בדרך כלל סימולציות, בחנים, שיעורי תגבור בנושאים ספציפיים ושיעורים פרונטאליים מרוכזים בתדירות גבוהה, על מנת להבטיח כי התלמידים יהיו מוכנים בצורה האופטימאלית לקראת הבחינה.

איה יש קורסי פסיכומטרי באזור המרכז?

אזור המרכז מקיף יישובים רבים, מחדרה עד גדרה, ומהווה את ליבה המסחרי והתרבותי של ישראל. צעירים רבים גרים באזור זה, ומבקשים לעשות קורס הכנה לפסיכומטרי קרוב למקום מגוריהם. משום כך, נפתחו בשנים האחרונות מכוני הכנה לפסיכומטרי רבים באזור המרכז, המציעים מגוון רחב של מסלולים, לכל גיל ולכל כיס.

לימודי פסיכומטרי במרכז - מה המתכונת הבחינה הפסיכומטרית?

הבחינה הפסיכומטרית מורכבת משלושה חלקים ושמונה פרקים, כלומר כל נושא זוכה לשניים עד שלושה פרקים במהלך הבחינה. משך הבחינה הוא 200 דקות רצופות ללא הפסקה, כאשר לכל פרק מוקצבות 25 דקות. החלקים הם חשיבה מילולית, חשיבה כמותית ואנגלית, ובכל פרק שאלות רבות ברירה, אשר יש לבחור את התשובה הנכונה מתוך ארבע. חשוב לציין כי לא יורד ניקוד על תשובה לא נכונה, ולכן מומלץ לנחש גם במקרה שלא יודעים את התשובה.
אם אתה מעוניין בכך, תוכל גם לקרוא על לימודים אקדמיים ולימודי תעודה באזור המרכז.
מודעה
מחפש קורסי פסיכומטרי באזור המרכז?
מחפש קורסי פסיכומטרי באזור המרכז?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: פריסה ארצית
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: פריסה ארצית
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: קרית ביאליק, חיפה, רעננה, פתח תקווה, תל אביב, ראשון לציון, ירושלים, אשדוד, חדרה, באר שבע, אשקלון
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה