קורס פסיכומטרי באזור נתניה

נמצאו עבורך 5 מוסדות לימודים:

לימודי פסיכומטרי במכללות ומכוני הכנה בנתניה

קורס פסיכומטרי בנתניה מאפשר להתכונן למבחן החשוב והמשפיע ביותר בדרך אל לימודים אקדמיים, תוך שמירה על היתרונות של לימודים קרוב לבית ובסביבה פסטורלית. בואו לקרוא על לימודי פסיכומטרי בנתניה. לימודים אקדמיים מקנים כלים תיאורטיים ומעשיים הכרחיים בעולם המודרני, אולם על מנת להתחיל את הלימודים יש צורך לעבור את הבחינה הפסיכומטרית, ורצוי כמובן בציון גבוה ככל האפשר.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס פסיכומטרי באזור נתניה?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס פסיכומטרי באזור נתניה?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי על קורסי פסיכומטרי בנתניה 

קורס הכנה לבחינה הפסיכומטרית בנתניה מוצע במגוון רחב של מסלולים, אשר מאפשרים לכל אדם למצוא את מכון ההכנה לפסיכומטרי אשר עונה על דרישותיו בצורה הטובה ביותר. טרם בחירת מקום לימודים, מומלץ לבדוק את מידת הניסיון המעשי של המדריכים, ולוודא כי הם אכן בעלי הכשרה מתאימה.

בשל המספר הרב של המבקשים ללמוד לימודים אקדמיים, נוצרה דרישה לערוך מיון ודירוג של המועמדים על מנת להעריך את יכולתם להצליח בלימודים. המרכז הארצי לבחינות ולהערכה פיתח את הבחינה הפסיכומטרית, אשר בשקלול עם הציון הממוצע של תעודת הבגרות, קובעת מי מתקבל ומי לא. חשוב לציין כי הבחינה הפסיכומטרית מודדת יכולות ספציפיות בתחום הלימודים, ואיננה בודקת תחומים אחרים דוגמת אינטליגנציה רגשית או יצירתיות.
קורס פסיכומטרי באזור נתניה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה הוא מבנה הבחינה?

הבחינה הפסיכומטרית מורכבת משמונה פרקים בשלושה נושאים, הלוא הם אנגלית, חשיבה מילולית, וחשיבה כמותית. בסך הכול משך הבחינה הוא שלוש שעות ועשרים דקות ללא הפסקה, ועל כן כדאי להצטייד מראש במים ובחטיפי אנרגיה שונים. כל פרק של הבחינה הפסיכומטרית מורכב משאלות ברירה, ויש לבחור את התשובה הנכונה ביותר מבין ארבע אפשריות. חשוב לציין שמומלץ לנחש גם אם לא יודעים את התשובה, מאחר ואין הורדת נקודות על תשובה לא נכונה.

איזה סוגי קורסים קיימים?

נתניה מציעה מגוון רחב במיוחד של קורס הכנה לפסיכומטרי, המאפשר לכל אדם למצוא את המסלול המתאים לו ביותר מבחינת שעות, מחיר ועוד. ניתן לבחור במסלול של קורס פסיכומטרי במסגרת הצבא בנתניה, אשר מסובסד על ידי הצבא ומוצע לחיילים לפני השחרור. מסלול נוסף הוא של קורס פסיכומטרי לציבור הדתי בנתניה, במתכונת ייחודית הכוללת ספרי לימוד מותאמים, מדריכים בעלי רקע דתי, וכמובן כיתות נפרדות לגברים ונשים.
קורס פסיכומטרי באזור נתניה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה היא מתכונת הקורס?

בדרך כלל קורס הכנה לפסיכומטרי בנתניה אורך שלושה חודשים, אולם במידה ובוחרים בקורס מזורז, או, לחילופין, בקורס מעמיק, הרי שמשך הזמן משתנה. לימודי הכנה לפסיכומטרי בנתניה משלבים בין שיעורים תיאורטיים וסימולציות מעשיות, המאפשרים להטמיע ולתרגל את החומר הנלמד. חשוב לוודא כי מכון הכנה לפסיכומטרי בו בוחרים שומר על כיתות קטנות ואווירת לימודים איכותית ויעילה, וכי נערכים מספר רב ככל האפשר של בחנים וסימולציות של הבחינה הפסיכומטרי.

המטרה העיקרית של קורס הכנה לפסיכומטרי בנתניה היא תרגול בפועל של המבחן הפסיכומטרי, מאחר והוא בנוי בצורה ייחודית ולעתים מבלבלת. משום כך, לימודי פסיכומטרי בנתניה כוללים תרגול רב של הבחינה בפועל, באמצעות סימולציות ובחנים של החלקים השונים כמו גם של הבחינה במלואה. חלק מהותי נוסף של קורס הכנה לפסיכומטרי בנתניה כולל מרתונים ותרגולים ממוקדים בתחום ספציפי, וזאת לצד לימוד עצמאי לשם הרחבת אוצר המילים בעברית ובאנגלית.
אם אתם מעוניינים בכך, תוכלו לקרוא על לימודי תעודה ולימודים אקדמיים בנתניה.
מודעה
מחפש קורס פסיכומטרי באזור נתניה?
מחפש קורס פסיכומטרי באזור נתניה?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: פריסה ארצית
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: פריסה ארצית
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: ספרי הכנה ותרגול אונליין
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: פריסה ארצית
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: פריסה ארצית
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה