קורסי פסיכומטרי באזור הדרום

נמצאו עבורך 3 מוסדות לימודים:

לימודי פסיכומטרי במכללות ומכוני הכנה בדרום

קורס פסיכומטרי בדרום מוצע כיום במגוון רחב של מוסדות הכנה לפסיכומטרי, ומאפשר גם למי שמתגורר בדרום לממש את מלוא הפוטנציאל, כצעד ראשון בדרך אל לימודים אקדמיים. בואו לקרוא על לימודי פסיכומטרי בדרום. באזור הדרום חיים צעירים רבים, ויש בו מגוון רחב של מוסדות אקדמיים. קורס הכנה לפסיכומטרי בדרום מאפשר ללמוד ולהתכונן לבחינה החשובה, בסביבה רגועה ושקטה וללא צורך להחליף מקום מגורים.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורסי פסיכומטרי באזור הדרום?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורסי פסיכומטרי באזור הדרום?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי על קורס פסיכומטרי באזור הדרום

השכלה אקדמית מהווה תנאי קבלה בסיסי למקומות עבודה רבים, ובשל הביקוש הרב לתחומי לימוד דוגמת הנדסה או רפואה התעורר הצורך במבחן אשר ינבא בצורה אובייקטיבית את יכולתם של המועמדים להצליח בלימודים. המרכז הארצי לבחינות ולהערכה פיתח את בחינת הפסיכומטרי בכדי למדוד את יכולות המועמדים, ולאחר שקלול עם ציוני הבגרות, להחליט מי יכול להתקבל לתחומי הלימוד השונים ולמי כדאי לבחור בנושאים אחרים.

קורסי פסיכומטרי באזור הדרום
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה לומדים בקורסי פסיכומטרי באזור הדרום?

תוכנית הלימודים של קורס הכנה לפסיכומטרי באזור הדרום משתנה בין הקורסים השונים, אולם על פי רוב היא כוללת שילוב של לימודים תיאורטיים, בצד יישום פרקטי של החומר הנלמד. בתחילת הקורס תדירות הפגישות נמוכה והלימודים כוללים בעיקר חומר תיאורטי, והיכרות עם הטריקים השונים שמקלים על פתרון הבחינה. ככל שמתקרב מועד הבחינה, הדגש הוא על תרגול מעשי של החומר הנלמד, ובכלל זה מרתונים, סימולציות, בחנים, ועוד.
תוכל לקרוא באתר גם על לימודים אקדמיים ולימודי תעודה באזור הדרום.

מה הם מסלולי הלימוד בקורסי פסיכומטרי באזור הדרום?

לימודי הכנה לבחינה הפסיכומטרית מוצעים במגוון רחב של מסלולים, אשר מתאימים לכל גיל ולכל כיס. קורס הכנה לפסיכומטרי לתלמידי תיכון, לדוגמא, בנוי בצורה ייחודית אשר מתחשבת בעומסים הקיימים ממילא על התלמידים. לעומת זאת, קורס הכנה לפסיכומטרי המיועד לחיילים מתאפיין בהיותו מרוכז על פני תקופה קצרה, וכולל לימודים אינטנסיביים בפרק זמן קצר. חשוב לציין כי הצבא לעתים מסבסד בצורה חלקית או אף מלאה את שכר הלימוד של קורס הכנה לפסיכומטרי בדרום, לחיילים לקראת או שחרור או לחיילים בתפקידים מסוימים.
קורסי פסיכומטרי באזור הדרום
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה היא מתכונת הקורס?

קורס הכנה לפסיכומטרי נמשך בדרך כלל שלושה חודשים, כאשר תדירות הפגישות עולה ככל שמתקרב מועד המבחן. מספר התלמידים בכל כיתה הוא עד שלושים תלמידים, ומומלץ לוודא כי גם במקום אליו תרשמו תזכו ליחס אישי ועזרה בעת הצורך. צורת הלימודים מגוונת, וכוללת שיעורים תיאורטיים, היכרות עם טיפים וטריקים ייחודיים לבחינה הפסיכומטרית, שיעורי תגבור, בחנים וסימולציות, וכמובן מרתונים בנושאים שונים בסמוך לבחינה עצמה.

חשוב לציין כי כיום ישנם מכוני הכנה לפסיכומטרי רבים באזור הדרום, ומומלץ להשוות ולבדוק טרם ההרשמה את תדירות ושעות הפגישות, כמות המבחנים והסימולציות במהלך הקורס, מידת הניסיון בהוראה של המדריכים, וכמובן את גובה שכר הלימוד

מה היא מתכונת הבחינה?

משכה של הבחינה הפסיכומטרי הוא בסך הכול שלוש שעות ועשרים דקות, אשר מחולקות לשמונה פרקים בשלושה נושאים. הנושאים הם אנגלית, חשיבה מילולית וחשיבה כמותית, כאשר לכל אדם יכולות בתחום אחר ולעתים דווקא למי שמצטיין בתחום הכמותי יתגלו קשיים בתחום האנגלית, ולהפך. המבחן מורכב משאלות בנות ארבע תשובות, ויש לבחור את התשובה הנכונה ביותר מביניהן. כדאי לדעת שהניקוד הוא רק על תשובות נכונות, ולא יורד על תשובות לא נכונות. לכן, גם אם לא בטוחים בתשובה, כדאי לנחש אותה.
מודעה
מחפש קורסי פסיכומטרי באזור הדרום?
מחפש קורסי פסיכומטרי באזור הדרום?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: פריסה ארצית
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: פריסה ארצית
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: קרית ביאליק, חיפה, רעננה, פתח תקווה, תל אביב, ראשון לציון, ירושלים, אשדוד, חדרה, באר שבע, אשקלון
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה