קורסי פסיכומטרי באזור הצפון

נמצאו עבורך 4 מוסדות לימודים:

לימודי פסיכומטרי במכללות ומכוני הכנה בצפון

קורס פסיכומטרי בצפון מאפשר להנות מכל העולמות - גם ללמוד לבחינה המתישה, וגם להישאר באזור פסטורלי וקרוב לבית. בואו לקרוא על לימודי פסיכומטרי בצפון. באזור הצפון נמצאים יישובים רבים ומרכזיים, וצעירים רבים מתגוררים באזור זה.

קורס פסיכומטרי בצפון מוצע במגוון רחב של מכוני הכנה לפסיכומטרי, ומאפשר לכל אדם למצוא את המסלול המתאים לו ביותר.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורסי פסיכומטרי באזור הצפון?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורסי פסיכומטרי באזור הצפון?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי על לימודי פסיכומטרי בצפון 

מקומות עבודה רבים דורשים תואר ראשון כתנאי קבלה בסיסי, ועל מנת להתקבל לתחומי לימוד מבוקשים דוגמת הנדסה או פסיכולוגיה יש להציג ציון גבוה במיוחד בבחינה הפסיכומטרי. לימודי פסיכומטרי בצפון מעניקים היכרות מעמיקה עם כל הטריקים הקטנים, אשר הם אלה שמאפשרים לצלוח את הבחינה הפסיכומטרית בהצלחה. מספרם של מכוני הכנה לפסיכומטרי באזור הצפון הוא גבוה במיוחד, דבר המבטיח כי כל אדם יוכל למצוא את הקורס הכנה לפסיכומטרי אשר עונה על צרכיו. 

קורסי פסיכומטרי באזור הצפון
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה היא מטרת הבחינה הפסיכומטרית?

מבחן הפסיכומטרי פותח, בראש ובראשונה, על מנת להוות אמצעי דירוג אחיד של המועמדים לאוניברסיטאות. על פי המרכז הארצי לבחינות ולהערכה, אשר פיתח את הבחינה, מבחן הפסיכומטרי מאפשר לנבא בדיוק רב את ההצלחה של המועמדים באוניברסיטאות, ומבטיח כי רק המועמדים בעלי היכולת הגבוהה ביותר יתקבלו לחוגי הלימוד המבוקשים. חשוב לציין כי ציון הפסיכומטרי משוקלל עם ציון הבגרות, ועל כן חשוב ללמוד ולהשקיע גם במהלך הלימודים בבית הספר התיכון. אם אתה מתעניין בלימודים באזור הצפון בהמשך, קרא על מכללות באזור הצפון.

מה היא מתכונת הבחינה?

הבחינה הפסיכומטרית היא בסך הכול שלוש שעות ועשרים דקות, או בסך הכול 200 דקות רצופות ללא הפסקה. המבחן הפסיכומטרי מחולק לשמונה פרקים בשלושה נושאים, הלוא הם חשיבה מילולית, אנגלית והחלק הידוע לשמצה של חשיבה כמותית. חשוב לציין כי הניקוד ניתן על מענה נכון לשאלות, כלומר אם לא יודעים את התשובה מומלץ לנחש. קורסי פסיכומטרי בצפון כוללים סימולציות ומבחנים מעשיים, המאפשרים להכיר ולהיערך למתכונת הייחודית של הבחינה הפסיכומטרית, על מנת להבטיח ציון גבוה ככל האפשר.
קורסי פסיכומטרי באזור הצפון
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה היא מתכונת הלימודים בקורס?

קורסי פסיכומטרי בצפון מתקיימים על פי רוב בכיתות קטנות של עד שלושים תלמידים, כדי להבטיח לימודים יעילים והתייחסות אישית לכל תלמיד בקורס. במהלך הקורס התלמידים מרעננים את זיכרונם באנגלית, מרחיבים את אוצר המילים בעברית באמצעות הכרטיסיות המפורסמות, עושים מבחני סימולציה, משתתפים במרתונים מרוכזים בנושאים ספציפיים, עוברים בחנים, ועוד. חשוב לציין כי על מנת להצליח בפסיכומטרי, מומלץ להשקיע ולהקדיש את כל הזמן הראוי לקורס הכנה לפסיכומטרי. לימודי פסיכומטרי בצפון- פסיכומטרי באזור הצפון: בעת בחירת המקום בו מעוניינים לשם קורס הכנה לפסיכומטרי, כדאי לבדוק את המיקום הגיאוגרפי ואת הנגישות אל המכון, את שעות הלימודים ותדירות הפגישות, וכמובן את גובה שכר הלימוד והאפשרויות השונות לפרישת התשלומים.

מה השיטות לימוד?

מתכונת הלימודים של קורס פסיכומטרי בצפון היא אינטנסיבית במיוחד, ומשלבת לימודים תיאורטיים עם התנסות מעשית רבה. מאחר והבחינה הפסיכומטרית בודקת קשת רחבה של מיומנויות, מומלץ לכל תלמיד לבדוק באילו תחומים הוא חזק ובאיזה תחומים יש לעשות הכנה רבה יותר. בחינה זו נעשית במסגרת קורס הכנה לפסיכומטרי, וכוללת מבחן סימולציה המדמה בחינה אמיתית עם תחילת הקורס.
מודעה
מחפש קורסי פסיכומטרי באזור הצפון?
מחפש קורסי פסיכומטרי באזור הצפון?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חיפה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: פריסה ארצית
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: פריסה ארצית
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: קרית ביאליק, חיפה, רעננה, פתח תקווה, תל אביב, ראשון לציון, ירושלים, אשדוד, חדרה, באר שבע, אשקלון
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה