כמה מרוויחים פרופילאים?

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש
כמה מרוויחים פרופילאים?
יועצת לימודים
לימודים

ייעוץ לימודים חינם

רוצה פרטים אודות כמה מרוויחים פרופילאים??

שירות אישי חינם!

רוצה לקבל מידע על כמה מרוויחים פרופילאים??

מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש

נתוני השכר של פרופילאים

האם אתם אוהבים את הסדרה חוק וסדר? האם הייתם מעוניינים לעזור ולמנוע את הפשע הבא? כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להתעניין במקצוע הפרופילאות ואולי תגלו עולם שלם שיכול לעניין אתכם ולהגשים את יעודכם. מקצוע הפרופיאלות הוא קצוע מאתגר, מרתק ולא שגרתי, אשר יגרום לכם הרגשה טובה וסיפוק רב.

הפרופילאי הוא מי שעוזר ליצור את הפרופיל של הפושעים בזירת הפשע, מי שמנתח את הזירה בה  התקיים הפשע ומי שעוזר לחוקרים במיקוד החקירה שלהם בזירה. המטרה של הפרופלאי היא להביא לצמצום החשודים המבצעים עברה ולנסות תוך כדי למנוע את הקורבנות הבאים. הלימודים מזכירים מאוד את תחום לימודי הקרימינולוגיה, אשר עונים על השם - תורת הפשע. הפרופילאות הינה חלק מתחום לימודים זה ומחייבת הכרה לעומק של תכני הלימוד הקיימים.
יועצת לימודים
לימודים

ייעוץ לימודים חינם

רוצה פרטים אודות כמה מרוויחים פרופילאים??

שירות אישי חינם!

רוצה לקבל מידע על כמה מרוויחים פרופילאים??

מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש

מידע כללי על שכרם של פרופילאים

תחום הפרופליאות הולך ומתפתח ובשנים האחרונות והצורך באנשי מקצוע מיומנים מתגבר. חשוב שתדעו ששכרם של הפרופילאים נקבע לפי מספר גורמים כגון, מידת הוותק והניסיון שלהם, היקף המשרה בה הם פועלים סוג התפקיד שהם מבצעים ועוד גורמים נוספים.

גורמים אלה עשויים להשפיע על המשכורות שלהם ולהביא להבדלי שכר משמעותיים. חשוב לשים לב שהנתונים המופיעים בהמשך מבוססים, בין היתר, על מדגמים שונים ועל כן אינם קבועים ויכולים להשתנות ולהתעדכן מעת ולעת.

מה לומדים בקורס פרופילאים?

כל זירת פשע שונה אחת מהשנייה, כאשר כל אחת מהזירות מצריכה שימוש שונה במשאבים של הפרופילאי. על מנת שהפרופילאי יוכל לעשות את עבודתו על הצד הטוב ביותר, הוא חייב שיעמדו לרשותו כל המשאבים הנחוצים לו.

גם עובדה זו משפיע על שכרו, כאשר פרופילאי שעובד בזירת פשע מורכבת, ירוויח ככל הנראה יותר מפרופילאי אשר יעבוד בזירות פשע שאינם מורכבות ואינן דורשות משאבים רבים.

מהו גובה השכר הממוצע של פרופילאי?

הוותק במקצוע משפיע על השכר של הפרופילאי. יש לציין שככל שעולה הוותק של הפרופילאי, כך גם עולה המשכורת שלו. לרוב, השכר ההתחלתי של הפרופילאים, בעלי ניסיון של שנה עד שנתיים, יכול לנוע בין עשרת אלפים ₪ עד לעשרים אלף ₪. ככל שהוותק עולה, עם ניסיון של חמש עד תשע שנים, המשכורת של הפרופילאי עשויה להגיע גם לארבעים אלף ₪.

שעות עבודה ורמת סיכון

העבודה של הפרופילאים אינה מתמקדת במקום אחד ומשתנה מעת לעת. עבודתו יכולה להתבצע לאורך כל שעות היום, היות ופשעים עשויים להתבצע כל הזמן.

פרופילאי אשר יבצע את עבודתו בשעות הלילה, ככל הנראה ירווח יותר מפרופילאי אשר יבצע את עבודתו בשעות ביום.

כך גם לפי רמת הסיכון, ככל שהאזורים בהם עובד הפרופילאי מסוכנים יותר, כך גם תגדל משכורתו, לעומת פרופילאי שעובד באזורים שהם פחות מסוכנים. כמובן שגם היקף המשרה בה עובד הפרופילאי משפיע על שכרו.

אילו אפשרויות לימודים נוספות יש לבוגרי קורס פרופילאים?

במידה ותחום הפרופילאות מעניין אתכם, ייתכן כי גם לימודי הפסיכולוגיה עשויים להתאים לכם. הלימודים הינם כוללים קשת רחבה של הוגי דעות מעניינים במיוחד שהנפוץ מביניהם הינו זיגמונד פרויד. 

קורס חוקר פרטי גם הוא יכול להיות רלוונטי ביותר עבורכם. הקורס מקנה שיטות מעקב חדשניות, אשר מבטיחות הצלחות רבות בקרב קהל הלקוחות המתעניינים בשירותיו של החוקר. 

קורס נוסף הינו קורס בודקי פוליגרף, שתפקידו הינו לשמש ככלי חיוני ביותר לשם הכרעה בדבר חפותו של אדם. 

במה עוסקים בוגרי קורס פרופילאים?

כפרופילאים תוכלו לעבוד בכוחות הביטחון, במשטרה, בבתי משפט, בבתי סוהר ועוד. חשוב שתזכרו שגם עבודה בכל אחד ממוסדות אלו עשויה להשפיע על השכר שלכם. תזכרו, תמיד אפשר להתקדם בעבודה, לצבור וותק, להגדיל את המשרה ובסופו של דבר גם את השכר.
מודעה
מודעה
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש