לימודי עבודה סוציאלית

נמצאו עבורך 4 מוסדות לימודים:

תואר ראשון בעבודה סוציאלית במכללות

עבודה סוציאלית הינו תחום לימודים מבוקש במיוחד, מאחר והוא מאפשר לסייע ולטפל בחלקים שונים באוכלוסיה. לימודי תואר ראשון בעבודה סוציאלית הם לימודים מרתקים המשלבים ידע מגוון במדעי ההתנהגות (פסיכולוגיה, אנתרופולוגיה וסוציולוגיה), ידע בתחומים של כלכלה, חוק ומשפט, היכרות מעמיקה עם שירותי הרווחה בישראל והכשרה מקצועית לעבודה סוציאלית המבוססת על התנסות ב"שטח" - בבתי ספר, בפנימיות, בבתי אבות, בבתי חולים, במוסדות לנוער בסיכון, במוסדות לאנשים הסובלים מפיגור ועוד. ישנם כיום מספר מוסדות לימוד ברחבי הארץ, אוניברסיטאות וגם מכללות, המציעים לימודי תואר ראשון בעבודה סוציאלית.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות לימודי עבודה סוציאלית?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על לימודי עבודה סוציאלית?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי על עובדים סוציאליים

  עובד סוציאלי הוא איש מקצוע העובד בדרך כלל במסגרת רשויות המדינה, שתפקידו לסייע לאנשים שסובלים ממצוקות שונות - כלכליות, בריאותיות ועוד. רוב האנשים שזקוקים לעזרתם של עובדים סוציאליים שייכים לאוכלוסיות חלשות, אם כי לא בהכרח. העובד הסוציאלי אחראי על איתור הבעיות והדיווח עליהן לגורמים המתאימים, וכמובן על פתרונן המוצלח.

עובדים סוציאליים מסייעים לקשישים,לאנשים בעלי מוגבלויות, לנוער מנותק, לאנשים שסובלים מאלימות במשפחה ועוד, ודואגים לכך שהמטופלים יקבלו זכויות סוציאליות, ביטחון אישי והגנה במידת הצורך, דיור הולם וכדומה. עובד סוציאלי צריך להיות "איכפתניק" ובעל רגישות אישית גבוהה, סבלנות וחוזק נפשי.

לימודי עבודה סוציאלית
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

היתרונות שיש בלימודי עבודה סוציאלית

מקצוע העבודה הסוציאלית הוא לא מקצוע שיש בו משכורות גבוהות, אבל זהו מקצוע "עם שליחות" שמביא עימו סיפוק רב. עובדים סוציאליים תורמים תרומה משמעותית לחברה משום שהם מסייעים לאנשים מהשכבות החלשות לפתור את בעיותיהם ולהשיג את זכויותיהם.

אפשרויות תעסוקה למסיימי תואר ראשון בעבודה סוציאלית

בוגרי לימודי עבודה סוציאלית יכולים להשתלב במגוון רחב של גופים כמו  מחלקות לשירותים חברתיים, בתי ספר, מוסדות לנוער בסיכון ופנימיות, בתי כלא, מרפאות, בתי אבות, בתי סוהר, ארגונים ללא כוונת רווח ועוד.

בוגרי תואר ראשון בעבודה סוציאלית עושים לעיתים הסבה לתחומים קרובים כמו פסיכולוגיה, סוציולוגיה, משאבי אנוש ועוד. תואר ראשון בעבודה סוציאלית פותח דלתות לעיסוק בתחומים מגוונים, ולכן הביקוש ללימודי עבודה סוציאלית נמצא במגמת עלייה. אם אתם מעוניינים במקצוע מרתק ומאתגר שכרוך בתרומה גדולה לחברה, עבודה סוציאלית הוא תחום שיכול להתאים לכם.
לימודי עבודה סוציאלית
קבלת פרטים ללא כל התחייבות
מודעה
מחפש לימודי עבודה סוציאלית?
מחפש לימודי עבודה סוציאלית?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: ירושלים
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: עמק יזרעאל
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: אריאל בשומרון
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל חי, סמוך לקרית שמונה
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה