קורס מבדקים פנימיים

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי עריכת מבדקים במכללות

ניהול האיכות הוא אחד הגורמים החשובים המשפיעים על הצלחתו של (כמעט) כל ארגון - ועל מנת שניהול האיכות יהיה מיטבי - יש חשיבות גדולה לעריכות מבדקים פנימיים, אשר יוכלו לתרום לשיפור ובקרת התהליכים בארגון. קורס עורכי מבדקים פנימיים, נועד להכשיר את בוגריו במיטב הידע והכלים לביצועם של מבדקים אלו, ובוגריו יכולים להשתלב במגוון עבודות מרתקות בתעשיות השונות.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס מבדקים פנימיים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס מבדקים פנימיים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס מבדקים פנימיים

קורס מבדקים פנימיים נועד להכשיר עובדים מיומנים לביצוע מבדקי איכות, במטרה לשפר ולייעל את הליכי הייצור ואת המוצר (או השירות) הסופי. 
קורס מבדקים פנימיים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מי קהל היעד לקורס מבדקים פנימיים?

קורס עורכי מבדקים פנימיים מיועד לעובדים בתחומי האיכות - נאמני איכות, רכזי איכות, אנשי בקרת איכות והבטחת איכות וכו', כמו גם להנדסאים ומהנדסים, המעוניינים לקבל הכשרה איכותית לביצוע וניהול מבדקים פנימיים, מבדקי לקוח ומבדקי צד ג'.

מה משך הלימודים לקורס מבדקים פנימיים?

קורס מבדקים פנימיים אינו נחשב לקורס ארוך במיוחד - וברוב המכללות הוא כולל בין 30 ל-50 שעות לימוד אקדמיות ונמשך בין שבוע לחודש וחצי (בהתאם לסך שעות הלימוד הכולל, מספר מפגשי הלימוד השבועיים ואורכו של כל מפגש לימודים). רבות מהמכללות בתחום מציעות אפשרות ללימודי ערב, המתאימים במיוחד לאנשים עובדים. 
קורס מבדקים פנימיים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה נושאי הלימודים לקורס מבדקים פנימיים?

בין נושאי הלימוד בקורס: מבוא לדרישות מערכות איכות, ISO9001, סוגי מבדקי איכות, עקרונות במבדקי איכות (הסמכה, צד ג', פנימי וכו'), בניית מערכי מבדק, דו"ח מבדק פנימי, סיווג אי התאמות, שילוב מבדק במערכת האיכות ועוד מגוון נושאי לימוד.

איזו תעודה מקבל בוגר קורס מבדקים פנימיים?

בוגרי הקורס, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת "עורך מבדקים פנימיים" מטעם המכללה בה השלימו את לימודיהם.
מודעה
מחפש קורס מבדקים פנימיים?
מחפש קורס מבדקים פנימיים?
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה