קורס פלסטיקה

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי פלסטיקה במכללות

אם אתם מעוניינים לרכוש ידע נרחב על חומרים פלסטיים שונים, להתמקצע בטכניקות הזרקת פלסטיק, להכיר את טכנולוגיות השיחול הנפוצות או ללמוד כל נושא אחר בעולם הפלסטיקה - הגעתם למקום הנכון! בעמוד זה תוכלו לקרוא על קורסים בתחום הפלסטיקה המוצעים לעם על ידי המכללות המובילות בתחום.

לימודי פלסטיקה מתאימים, כמובן, בעיקר לעובדים מהתחום - למהנדסים, הנדסאים, טכנאים ועובדי מפעלים, ובניגוד ללימודי הנדסת פלסטיקה או לימודי הנדסאי פלסטיקה - מרבית הקורסים בתחום הם קצרים למדי ונמשכים חודשים ספורים בלבד. בעוד חלק מקורסי הפלסטיקה מיועדים לעובדים חסרי ניסיון, קיימים גם קורסי פלסטיקה מתקדמים, המיועדים לעובדים בעלי ניסיון בלבד. בואו לקרוא מידע נוסף על לימודי פלסטיקה במכללות המובילות. 
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס פלסטיקה?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס פלסטיקה?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס פלסטיקה

התעשייה המודרנית עושה שימוש נרחב בחומרים פלסטיים שונים - ועל כן הדרישה למהנדסים, הנדסאים ועובדי מפעלים הבקיאים בתחום הפלסטיקה - בשיטות העיבוד ובטכנולוגיות השונות בתחום - היא רבה. לאור זאת, מכללות רבות החלו להציע מגוון קורסי פלסטיקה להכשרת עובדים במיטב הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים להם.

בעמוד זה תוכלו לקרוא פרטים רבים על לימודי פלסטיקה במכללות המובילות בתחום - אילו קורסי פלסטיקה קיימים, למי מתאימים הלימודים, כמה זמן הם נמשכים ועוד. 
קורס פלסטיקה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה מסלולי הלימוד לקורס פלסטיקה?

לצד לימודי תואר ראשון בהנדסת פלסטיקה ולימודי הנדסאי פלסטיקה, קיימים גם קורסים רבים בתחום. בין הקורסים הפופולאריים: קורס מבוא לפלסטיקה, קורס טכנולוגיות הזרקה למתחילים, קורס טכנולוגיות הזרקה למתקדמים, קורס טכנולוגיה בשיחול, קורס יצירה ואמנות בפלסטיקה, קורס פלסטיקה ירוקה, קורס פולימרים מתכלים, קורס פלסטיקה - מבנים מחומרים מרוכבים, קורס פלסטיקה - תבניות ומוצרי הזרקה ועוד. 

מי קהל היעד לקורס פלסטיקה?

קורסי פלסטיקה מיועדים לעוסקים בתחום - מהנדסים, הנדסאים, טכנאים, אנשי פיתוח, מנהלי מפעלים ועובדי מפעלים, וכל מי שמעוניין להרחיב ידיעותיו בתחום. כמובן כי היצע הקורסים הרחב בתחום מתאים לעובדים מתחילים וחסרי ניסיון כמו גם לעובדים ותיקים ובעלי ניסיון בעולם הפלסטיקה. 
קורס פלסטיקה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה תנאי הקבלה לקורס פלסטיקה?

תנאי הקבלה לקורסי פלסטיקה משתנים, כמובן, בין קורס למשנהו - בהתאם למטרת הקורס. בעוד מרבית הקורסים למתחילים אינם מציבים כל תנאי קבלה - רוב הקורסים המתקדמים בתחום מיועדים רק לבעלי ניסיון, ולחלקם יכולים להתקבל רק הנדסאים ומהנדסים.

מה משך הלימודים ל קורס פלסטיקה?

בעוד לימודי הנדסת פלסטיקה לתואר ראשון נמשכים ארבע שנים, ולימודי הנדסאי פלסטיקה נמשכים שנתיים (או שלוש, במקרה של מסלול לימודי ערב), מרבית קורסי הפלסטיקה אינם ארוכים במיוחד ונמשכים, בדרך כלל, בין חודש לארבעה חודשים בלבד (כ-40 עד 80 שעות לימוד אקדמיות) בהתאם למטרתו של הקורס והיקפו.

כיוון שחלק גדול מלימודי הפלסטיקה מיועדים לאנשים עובדים - מרבית המכללות מציעות אפשרות ללימודים בשעות הערב ואחר הצהריים ו/ או בימי שישי בבוקר - כך שניתןל יהיה לשלב את הלימודים בקלות ובנוחות לצד עבודה במשרה מלאה. 

מה נושאי הלימוד לקורס פלסטיקה?

כאמור, עולם קורסי הפלסטיקה הוא עולם נרחב - וכמובן כי נושאי הלימוד משתנים מעט בין הקורסים השונים בתחום. בדרך כלל, כוללים לימודי פלסטיקה הרצאות עיוניות ותיאורטיות מקיפות בתחום, לצד התנסות מעשית ותרגולים, המקנים לבוגרי הלימודים את מטב הידע, המיומנויות והכלים הדרושים לעובדים בתחום. 

גדול מהלימודים בתחום הפלסטיקה כוללים את התכנים והנושאים הבאים: תעשיית הפלסטיק המקומית והעולמית, יסודות הפולימרים, שיטות עיבוד ועקרונות העיבוד בשיטות השונות, תהליכי הזרקה ותבניות, תהליכי שיחול, תכנון וחומרי גלם, תוספים לפולימרים, ניפוח שרוולים ועוד. 

איזו תעודה מקבל בוגר קורס פלסטיקה?

בוגרי הלימודים, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הקורס, יקבלו תעודת גמר מטעם המכללה בה הם השלימו את לימודיהם.
מודעה
מחפש קורס פלסטיקה?
מחפש קורס פלסטיקה?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: שלומי
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה