קורסי הכנה לבחינות

נמצאו עבורך 4 מוסדות לימודים:

לימודי הכנה למבחנים במכללות

בין אם אתם רוצים לשפר את סיכויי הקבלה שלכם לתואר ראשון, רוצים להתקבל לתואר שני במנהל עסקים או בפסיכולוגיה - אתם בוודאי זקוקים לקורס הכנה לבחינה - הכנה לבחינה הפסיכומטרית, השלמת בגרויות, הכנה לבחינת אמי"ר וכן הלאה. מחקרים מראים שמרבית בני האדם לומדים טוב יותר במסגרת. לכן, אם אתם רוצים להתכונן היטב לבחינה ולשפר את הסיכויים שלכם להצליח כדאי שתשתלבו בקורסי הכנה לבחינות שמוצעים על ידי מגוון מוסדות לימוד ומכללות בישראל. תוכלו כמובן גם ללמוד באופן פרטי לפסיכומטרי או לבגרות, אך הדבר אינו נפוץ בעיקר משום שתלמידים אינם מאמינים ביכולתם לארגן את החומר בצורה נכונה, ולשבת ללמוד בלי מסגרת. בואו לקרוא הכל על קורסי הכנה לבחינות.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורסי הכנה לבחינות?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורסי הכנה לבחינות?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי על קורס הכנה לבחינת הפסיכומטרי

בחינת הפסיכומטרי נחשבת לבחינה מאתגרת ולא פשוטה, לכן חלק גדול מהנבחנים מעדיפים להירשם לקורס הכנה, שיכול לשפר את הציון בפסיכומטרי באופן משמעותי. מכוני פסיכומטרי מקפידים כיום לתת לתלמיד סביבת לימוד נוחה והכוונה אישית. במידה והדבר חשוב לכם, תוכלו לשאול על מספר התלמידים בכיתה שבה תלמדו, ועל מספר השעות שייצא לכם לשבת באופן אישי עם המדריך/ה. 

קורסי הכנה לבחינות
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קורסי הכנה לבחינות בגרות

תעודת בגרות מלאה היא תנאי קדם נחוץ ומובהק הנדרש על ידי כל מוסדות הלימוד, לרבות מכללות, כחלק מתנאי הקבלה ללימודי תואר ראשון. ברוב המכללות בישראל כוללים תנאי הקבלה תעודת בגרות מלאה או לפחות במקצועות מסוימים. קורסי ההכנה לבחינות הבגרות במכללות ובמכונים השונים הינם קורסים מקצועיים המועברים על ידי מיטב המורים וזאת במטרה להביא את התלמידים להצלחה ובסופו של דבר לקבלה ללימודים אקדמיים. הלימודים בקורסים השונים מתקיימים במהלך מספר חודשים מועט שבמהלכם לומדים התלמידים את כל החומר הדרוש לבחינת הבגרות בהתאם למיקוד של משרד החינוך.

קהל יעד של קורסי הכנה לבחינות

  אם אתם רוצים להתקבל ללימודי תואר ראשון, עומדים להשתחרר מהצבא או שיש לכם זמן פנוי בין סיום הלימודים בתיכון לבין הגיוס - כדאי שתתחילו לחשוב ברצינות על קורס פסיכומטרי.

קורסי הכנה לבחינות
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

שאלות ותשובות על קורסי השלמת בגרויות

אילו בגרויות תרצו להשלים?
כדאי שתדעו - כמעט כל מכון הכנה לבגרות מציע 'חבילות' שונות המותאמות לכל תלמיד באופן אישי. ניתן לדוגמא לשפר או להשלים בגרות במקצוע בודד, או להשלים כמה מקצועות במקביל. כמו כן ישנם בתי ספר המציעים חבילת השלמת בגרויות מושלמת הכוללת את כל מקצועות החובה וכן את מקצועות הרשות שיחד יעניקו את הזכאות לתעודת בגרות.
מי צריך לשפר ציוני בגרויות או להשלים בגרויות?
מועמדים לתואר ראשון באוניברסיטה או במכללה המעוניינים לשפר את סיכויי הקבלה שלהם או שאין להם בגרות מלאה צריכים להשלים בגרויות או לשפר ציונים.

קורס הכנה לבחינת ה-GMAT

קורסי הכנה לבחינת GMAT, המיועדים למועמדי לימודי תואר שני במנהל עסקים, מועברים בכיתות קטנות של כ-12 סטודנטים. במסגרת הקורסים, הסטודנטים מכירים את סוגי השאלות שיופיעו בבחינה ולומדים כיצד לפתור אותן. בקורסי ההכנה לבחינת GMAT מועברים לסטודנטים שאלונים לדוגמה. הם לומדים להכיר היטב את מבנה הבחינה, ויכולים לתרגל בחינה בתנאים דומים ככל האפשר לתנאי אמת. ברוב מוסדות הלימוד קורסי ההכנה לבחינת GMAT נמשכים שלושה עד ארבעה חודשים. קורסי הכנה שמכינים רק לחלק הכמותי של הבחינה נמשכים חודשיים.

בחינות ג'ימאט נערכות באמצעות מחשב: הסטודנט נשאל בהתחלה שאלה ברמה ממוצעת, ובהתאם לרמה של תשובתו נקבעת הרמה של השאלות הבאות בבחינה. כלומר, אם הסטודנט עונה על השאלות ברמה גבוהה, השאלות הבאות שיקבל יהיו קשות במיוחד, אבל יזכו אותו בניקוד גבוה. אם הסטודנט טועה, השאלות הבאות שיקבל יהיו קלות יותר, אבל יזכו אותו בניקוד נמוך. קורסי ההכנה לבחינה מכשירים את הסטודנטים להתמודדות עם השיטה הזו. רוצים לדעת עוד על בחינת הג'י מאט?

שאלות ותשובות על קורס הכנה ל- GMAT

מי צריך לעשות קורס הכנה לבחינת ה-GMAT?
קורסי הכנה לבחינת ג'ימט מיועדים לכל מי שרוצה להתקבל ללימודי תואר שני במנהל עסקים ( MBA) - במכללות או באוניברסיטאות. שימו לב - בחינת ג'ימט הינה כמעט תמיד תנאי הכרחי לקראת לימודי תואר שני במנהל עסקים בכל העולם כמעט.

קורס הכנה לבחינת אמי"ר

מבחן אמ"יר הוא מבחן מיון לרמות באנגלית. מבחן אמי"ר מאפשר למוסדות לימוד לדעת מהי רמת השליטה של המועמד בשפה האנגלית ובהתאם לכך לקבוע האם הוא יידרש לעבור קורס חובה באנגלית.
מבחן אמי"ר בודק את יכולתו של המועמד לקרוא טקסטים אקדמיים (כלומר, מאמרים מדעיים) בשפה האנגלית ולהבין את הנקרא. קורסי ההכנה למבחן אמי"ר מועברים על ידי מוסדות לימוד שונים ומגוונים וביניהם מכוני הכנה לבגרות ולפסיכומטרי, מכונים המסייעים ללקויי למידה ומוסדות לימוד שעוסקים בלימוד השפה האנגלית. הקורסים מועברים על ידי מורים מנוסים שמכירים היטב את מבנה הבחינה.
בקורס ההכנה למבחן אמי"ר הסטודנטים עורכים היכרות עם סוגי השאלות השונים שניתנים בבחינה ומקבלים כלים להתמודדות עם השאלות האלו. הסטודנטים מתנסים בהכנת בחינות לבדיקה עצמית שכוללות שאלות מהסוגים שיופיעו בבחינה.

קהל יעד
לבחינת אמי"ר
קורס הכנה למבחן אמי"ר נועד לכל מי שנדרש לעמוד במבחן אמ"יר כדי להתקבל למוסד לימוד או למסלול לימודים מסוים - בדרך כלל אנשים שלא קיבלו ציון מספיק גבוה בפסיכומטרי בקטגוריית האנגלית.

קורס הכנה לבחינת המתא"ם

קורסי ההכנה למבחן מתא"ם נערכים על ידי המרכז הארצי לבחינות ולהערכה, בשיתוף עם החוגים לפסיכולוגיה באוניברסיטאות. כהכנה למבחן מציעים מגוון מוסדות לימוד קורסי הכנה שונים לבחינה. הצוותים שמעבירים את הקורסים מורכבים מאנשים בעלי השכלה בסטטיסטיקה ופסיכולוגיה, מפסיכולוגים או מסטודנטים מצטיינים לפסיכולוגיה. בחלק מהמסגרות מופעלים גם צוותים של מורים לאנגלית, שמדריכים את הסטודנטים בקריאת טקסטים מדעיים באנגלית. קורסי ההכנה לבחינת המתא"ם הינם קורסים מקצועיים המועברים בדגש על היכרות מעמיקה עם מבנה הבחינה וכוללים הדמיות (סימולציות) של בחינות בתנאים קרובים ככל האפשר לתנאי אמת, סדנאות עבודה בקבוצות קטנות, משוב אישי וביצוע מטלות מורכבות במיוחד בשלבים המאוחרים של הקורס וזאת במטרה להכין את הסטודנטים לסגנונות שונים של שאלות שעשויות להופיע בבחינה.

סטודנטים המעוניינים להתקבל ללימודי תואר שני בפסיכולוגיה. הלימודים למבחן מתא"ם נועדו להקנות לסטודנטים שליטה במיומנויות השונות שנדרשות בשני חלקי הבחינה. כדי להתמודד עם החלק שעוסק בשיטות מחקר בפסיכולוגיה, הסטודנטים לומדים יסודות חיוניים במדע הסטטיסטיקה, ולומדים באופן מעמיק את שיטות המחקר בפסיכולוגיה - בדרך שתאפשר להם, למשל, לערוך ביקורת של מחקרים בפסיכולוגיה, שהיא אחת מהמשימות הקשות שנכללות בבחינה.
מודעה
מחפש קורסי הכנה לבחינות?
מחפש קורסי הכנה לבחינות?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: פריסה ארצית
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: ספרי הכנה ותרגול אונליין
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: הרצליה ובאתרי לקוחות
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: קרית ביאליק, חיפה, רעננה, פתח תקווה, תל אביב, ראשון לציון, ירושלים, אשדוד, חדרה, באר שבע, אשקלון
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה