קורסי פסיכומטרי באזור טבריה ועמק הירדן

נמצאו עבורך 4 מוסדות לימודים:

לימודי פסיכומטרי במכללות ומכוני הכנה בטבריה

לימודי הכנה לפסיכומטרי מסייעים להשיג את הציון הגבוה ביותר האפשרי, ומבטיחים קבלה ללימודים מבוקשים. קורס הכנה לפסיכומטרי בטבריה מאפשר ללמוד בצורה יעילה, ולהנות מכל היתרונות של לימודים קרוב לבית. אם אתם גרים בטבריה ורוצים לדעת היכן תוכלו להירשם לקורס ומה כדאי לחפש בקורס פסיכומטרי מוצלח - הגעתם למקום הנכון.
בואו לקרוא על קורסי פסיכומטרי בטבריה.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורסי פסיכומטרי באזור טבריה ועמק הירדן?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורסי פסיכומטרי באזור טבריה ועמק הירדן?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי על קורסי פסיכומטרי בטבריה 

בחירת מכון הכנה לפסיכומטרי משפיעה במידה רבה על הציון המתקבל, ולכן חשוב במיוחד לבדוק את איכות צוות המדריכים, ואת מידת הניסיון שלהם בהעברה של לימודי הכנה לפסיכומטרי בטבריה. עוד חשוב לבדוק את כמות הסימולציות והתרגולים המעשיים במהלך הקורס, וכמובן את הספרים וחומרי הלימוד הנוספים הניתנים לתלמידים. כמובן שכדאי לבדוק גם את מחיר הקורס, והאם ישנה התחייבות לקורס חוזר במידה ולא מצליחים להוציא את הציון הרצוי בבחינה.

קורסי פסיכומטרי באזור טבריה ועמק הירדן
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מתכונת הבחינה 

הבחינה הפסיכומטרית נחשבת לקשה ומלחיצה מאוד, מאחר והיא דורשת ריכוז רב במיוחד. משך הבחינה הוא שלוש שעות ועשרים דקות, המחולקות לשמונה פרקים. הנושאים העיקריים של הבחינה הפסיכומטרית הם חשיבה מילולית, חשיבה כמותית ואנגלית, וכל נושא זוכה לשניים עד שלושה פרקים בכל בחינה. חשוב לציין כי ניקוד ניתן על תשובה נכונה, ואין הורדת נקודות על תשובה לא נכונה. משום כך, גם אם לא בטוחים בתשובה, כדאי להמר ולנחש איזו תשובה מבין הארבע המוצעות היא ההגיוני ביותר.

סוגי קורסים

בטבריה ישנם מספר רב קורסי הכנה לפסיכומטרי, המוצעים במגוון רחב של מסלולים המתאימים לכל גיל ולכל כיס. קורס הכנה פרטי לפסיכומטרי - פסיכומטרי לחיילים משוחררים הינו המקיף ביותר, ונערך בכיתות קטנות במיוחד של עד חמישה תלמידים. לעומת זאת, קורס הכנה לפסיכומטרי במסגרת הצבא מתקיים בדרך כלל לקראת סוף השירות הצבאי או מייד לאחריו, ומסובסד על ידי הצבא בצורה חלקית. לעומת זאת, קורס הכנה במסגרת בית הספר התיכון הוא בקיץ, על מנת לא להפריע ללימודים הרגילים בבית הספר.

קורסי פסיכומטרי באזור טבריה ועמק הירדן
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מתכונת הקורס

רצוי להקדיש זמן רב ככל האפשר אל לימודי הכנה לפסיכומטרי בטבריה, כדי להבטיח את התועלת הרבה ביותר מהקורס. קורס הכנה לפסיכומטרי אורך על פי רוב שלושה חודשים, אולם כמובן שניתן להתכונן בצורה עצמאית ואז הלימודים נמשכים זמן רב יותר. אופן הלימודים בקורס נחשב למגוון במיוחד, וכולל שיעורים פרונטאליים, התנסות וסימולציות במבחן הפסיכומטרי, תרגולים ובחנים בנושאים ספציפיים על פי הצורך, מרתונים מרוכזים לפני הבחינה, ועוד.

מידע נוסף

המרכז הארצי לבחינות והערכה פיתח את הבחינה הפסיכומטרית ככלי לנבא את יכולתם העתידית של מועמדים ללימודים אקדמיים. המתכונת הייחודית של הבחינה מבטיחה כי אין צורך בידע כללי קודם על מנת להצליח בבחינה, בניגוד למבחני הבגרות. הפרמטרים הנבדקים במהלך בחינה פסיכומטרית בטבריה הם הנושאים של הפרקים השונים, אך גם יכולת הנבחנים להתרכז לאורך זמן, לעמוד בלחץ, לחשב את הזמן, דחיית סיפוקים, ועוד.
אם  תרצו בכך, תוכלו לקרוא גם על לימודים אקדמיים ולימודי תעודה בטבריה.
מודעה
מחפש קורסי פסיכומטרי באזור טבריה ועמק הירדן?
מחפש קורסי פסיכומטרי באזור טבריה ועמק הירדן?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: פריסה ארצית
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: פריסה ארצית
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: ספרי הכנה ותרגול אונליין
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: פריסה ארצית
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה