קורס סייעות לגני ילדים במרכז

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש
קורס סייעות לגני ילדים במרכז
יועצת לימודים
לימודים

ייעוץ לימודים חינם

רוצה פרטים אודות קורס סייעות לגני ילדים במרכז?

שירות אישי חינם!

רוצה לקבל מידע על קורס סייעות לגני ילדים במרכז?

מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש

קורס סייעות גני ילדים במכללות במרכז

אם אתם גרים במרכז הארץ (תל אביב, רמת גן, ראשון לציון, פתח תקווה - וכל יתר ערי ויישובי המרכז) ורוצים ליהנות מלימודי הכשרה מקצועית איכותיים, שיכשירו אתכם לעבודה במקצוע מבוקש, בו תוכלו לתרום להתפחותם של ילדים קטנים ופעוטות - קורס הכשרת סייעות לגני ילדים באזור המרכז מיועד עבורכם. עבודת סייעת גני הילדים הינה חשובה לאין שיעור - וכמעט כל גן ילדים דואג להעסיק סייעת אחת לפחות, אשר תוכל לעזור לגננת האחראית בעבודתה רבת האחריות. 

קורס סייעות גני ילדים במכללות במרכז יקנה לבוגריו ובוגרותיו את מיטב הידע, המיומנויות והכלים הדרושים לעיסוק בתחום - ומייד עם סיומו הם יוכלו להשתלב בעבודות מתאימות - וכל זאת מבלי להרחיק יותר מידי מביתכם. חשיבות החינוך בגיל הרך היא רבה - וסייעות גני הילדים הן מנשות המקצוע החשובות בתחום - כך שעבודה זו הינה מלאת סיפוק. אז אם גם אתם מתעניינים בלימודי הכשרת סייעות לגני ילדים במרכז - העגעתם מקום הנכון: בעמוד זה תוכלו לקרוא מידע רב ושלל פרטים חשובים אודות הלימודים בקורס סייעות גני ילדים באזור המרכז. 
יועצת לימודים
לימודים

ייעוץ לימודים חינם

רוצה פרטים אודות קורס סייעות לגני ילדים במרכז?

שירות אישי חינם!

רוצה לקבל מידע על קורס סייעות לגני ילדים במרכז?

מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש

מידע כללי אודות קורס סייעות לגני ילדים במרכז

מרכז הארץ הוא ליבה הפועם של המדינה - ואזור המרכז הוא גם ביתם של כמה מהמכללות המובילות בארץ - כך שכמעט כל תחום לימודים שתוכלו להעלות על דעתכם (ומוצע ללימודים בישראל) - תוכלו ללמוד באזור המרכז. גם מקומו של תחום החינוך והטיפול - בין אם ללימודי תואר או ללימודי תעודה - אינו נפקד - כך שאם אתם מעוניינים בהכשרה מקצועית לעבודה דינאמית, מרתקת ומלאת סיפוק בחברתם של פעוטות וילדים רכים בשנים - כדאי לכם להכיר את קורס סייעות גני ילדים במרכז, היכול להוות עבורכם צעד ראשון לקריירה ארוכת שנים בתחום.

קורס הכשרת סייעות לגני ילדים במכללות במרכז נחשב למסלול לימודים מבוקש עד מאד - שכן מדובר במקצוע נדרש למדי בשוק העבודה. תחומי אחריותה ותפקידיה של סייעת גן הילדים הם רבים: הכנת הגן לקראת יום לימודים, אחריות על תחום הזנת הילדים בגן, מתן סיוע פיזי לילדי הגן ודאגה לניקיונם ורווחתם, שמירה על ניקיון הגן וסביבתו, סיוע בשמירה על בטיחות ילדי הגן, תמיכה בגנן/ת במימוש תוכנית העבודה של הגן והחלפת הגננת בהיעדרה ובהיעדר גננת מחליפה, כך שניתן לראות כי מדובר בעבודה רבת אחריות ומלאת סיפוק. 

קהל יעד

לימודי הכשרת סייעות גני ילדים במרכז מיועדים, כמובן, לתושבי ערי ויישובי המרכז, בעלי גישה וחיבה לילדים, אשר אינם נרתעים מעבודה מאתגרת ורבת אחריות. הלימודים מתאימים במיוחד לסייעות בעלות ניסיון מעשי אך חסרות השכלה פורמלית בתחום, המעוניינות להתפתח מקצועית. 

אם אתם מתעניינים בקורס סייעות גני ילדים באזור המרכז, אולי תגלו עניין גם בלימודי תואר ראשון בחינוך והוראה במרכז, קורס הקמה וניהול של גני ילדים, קורס מדריכי תנועה וצליל לגיל הרך, קורס ליווי התפתחותי וכיו"ב. 

תנאי קבלה

דרישות הקבלה לקורס סייעות לגני ילדים באזור המרכז אינן נחשבות לגבוהות במיוחד - ובדרך כלל נדרשים המועמדים להיות בוגרי 12 שנות לימוד לפחות ולדעת עברית על מנת להתקבל ללימודים. חלק מהמכללות מציבות בפני המועמדים דרישות נוספות - תעודת בגרות מלאה, מעבר של ריאיון אישי (הנועד לבדוק את מידת התאמת המועמד ללימודי התחום ולעיסוק בו) וניסיון מעשי בעבודה עם פעוטות וילדים קטנים. 

משך לימודים

קורס סייעות לגני ילדים במכללות במרכז נמשך, בדרך כלל, בין שנה וחצי לשנתיים, והוא כולל כ-270 שעות לימוד אקדמיות לערך. קיימים קורסי הכשרת סייעות גני ילדים במרכז מקוצרים - המיועדים לעובדים בעלי ניסיון רב בגני ילדים או מסגרות רלוונטיות אחרות, (שנתיים לפחות) המעוניינים לרכוש השכלה פורמלית בתחום. 

במטרה להקל על אנשים עובדים (ואנשים עסוקים אחרים) להשתלב בלימודי התחום - מציעות חלק מהמכללות אפשרות ללימודים המתקיימים בעיקר בשעות אחר הצהריים, הערב ו/ או ימי שישי בבוקר. חשוב לזכור כי גם במסלול לימודי הערב חלקם המעשי של הלימודים יתרחש בשעות הבוקר - שכן אלו עיקר שעות פעילותם של גני הילדים. 

נושאי לימודים

תכנית הלימודים בקורס סייעות גני ילדים באזור המרכז כוללת הרצאות עיוניות ותיאורטיות מרתקות, לצד שלל תרגולים והתנסויות מעשיות ויישומיות מעשירות (סימולציות, עבודה מעשית בגנים וכו' - בחלק מהמכללות בתחום) כך שהכשרת הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה. 

בין נושאי הלימוד במרבית הקורסים להכשרת סייעות גני ילדים במרכז: תיאוריות פסיכולוגיות בהתפתחות תינוקות והתפתחות הילד, תקשורת עם ילדים, עבודת צוות ותקשורת בינאישית, גן הילדים כמסגרת חינוכית, ארגון הסביבה החינוכית, התמודדות עם קשיים בטיפול וחינוך ילדים, מעורבות הורים בחינוך, הטיפול בילדים בעלי צרכים מיוחדים, תפקידי הסייעת בגן, תנועה ומוזיקה לגיל הרך, ספרות ילדים ועוד מגוון נושאי לימוד מרתקים. 

תעודה

בוגרי ובוגרות קורס סייעות גני ילדים במרכז, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים (עמידה בחובת הנוכחות, הגשת עבודות, מעבר מוצלח של בחינות וכיו"ב) יהיו זכאים לקבל תעודת גמר מטעם המכללה בה השלימו את לימודיהם. 

אפשרויות המשך לימודים

כאמור, קורס סייעות גני ילדים במכללות במרכז יכול להוות עבורכן את הצעד הראשון לקריירה רבת שנים. אם תבחרו להמשיך להתקדם ולהתפתח מקצועית - יש מגוון נרחב של מסלולי לימוד אליהם תוכלו לפנות: תואר ראשון בחינוך לגיל הרך, קורס הקמה וניהול של גני ילדים, קורס ליווי התפתחותי, קורס מדריכי תנועה וצליל לגיל הרך, קורס מטפלות לגיל הרך וקורס סייעות לחינוך המיוחד הם רק כמה מהאפשרויות ללימודי המשך מעשירים, אשר יכולים לתרום רבות להתקדמותם המקצועית של בוגרי קורס סייעות לגני הילדים במכללות במרכז. 

אפשרויות תעסוקה

גני ילדים פזורים בכל פינה מפינות ישראל - כך שבוגרי קורס הכשרת סייעות לגן ילדים במכללות במרכז יוכלו להשתלב בקלות ובמהירות יחסית בעבודה כסייעות בגני ילדים פרטיים ועירוניים. 
מודעה
מודעה
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש