קורס מדריכי סנובורד

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס מדריכי סנובורד
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס מדריכי סנובורד?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס מדריכי סנובורד?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי הכשרת מדריכים לגלישה על גלשן שלג במכללות

הגלישה על סנובורד, הידוע גם כגלשן שלג, היא ספורט אתגרי המהווה מעין שילוב בין גלישה וסקי, ומזכיר מעט גם את הסקייטבורד ומזחלת השלג. הפופולאריות של הסנובורד החלה לצמוח במהירות לאורך שנות השבעים והשמונים, וב-1998 כבר זכה הסנובורד להיכלל כענף ספורט עצמאי באולימפיאדת החורף.

גם בארצנו זוכה הסנובורד לפופולאריות רבה, אולם כיוון שישראל לא התברכה בפסגות מושלגות עד רבות חובבי הספורט האתגרי המהנה נאלצים, פעמים רבות, לתור אחרי אתרי גלישה מתאימים ברחבי העולם, עובדה ההופכת את התחביב ליקר למדי. אחת מהדרכים לחסוך בעלויות הטיול היקרות היא להפוך למדריך סנובורד – ובכך להפוך את התחביב היקר למקור הכנסה.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס מדריכי סנובורד?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס מדריכי סנובורד?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי על לימודי הכשרת מדריכי סנובורד

אם גלישת שלג על סנובורד בהרים מושלגים היא התחביב שלכם, ואתם מחכים כל השנה לחופשת הגלישה הבאה, מתפללים לשלג על מורדות החרמון או חוסכים פרוטה לפרוטה במטרה ליהנות מחופשה בהרי שוויץ, אוסטריה, קנדה – או כל מקום אחר, ייתכן כי קורס מדריכי הסנובורד הוא בדיוק מה שאתם צריכים.

קורס חוויתי זה, הנערך, בדרך כלל, באתרי גלישה פופולאריים בחו"ל, יקנה לכם את כל הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים למדריך הסנובורד המקצועי והאיכותי. כך, במחיר של חופשת סקי (או מעט יותר) תזכו להכשרה מקיפה ומעמיקה, שתעזור לכם להפוך את התחביב היקר למקור פרנסה רווחי. אז בואו ליהנות מלימודים חווייתיים במיוחד – בואו ללמוד בקורס הכשרת מדריכי סנובורד.

מה נושאי הלימוד לקורס מדריכי סנובורד?

תכנית הלימודים של קורס הכשרת המדריכים לגלישת סנובורד היא עשירה וחווייתית במיוחד, שכן היא כוללת, לצד הלימודים העיוניים והתיאורטיים המקיפים, גם התנסות מעשית רבה – המתרחשת, במרבית הקורסים בתחום, באתרי גלישה נבחרים מסביב לעולם (קורסים אחדים בלבד מתקיימים בחרמון). 

בין הנושאים העיוניים הנלמדים במרבית הקורסים בתחום ניתן למצוא את תורת האימון, אנטומיה ופיזיולוגיה, פציעות ספורט נפוצות, בניית מערך שיעור, פסיכולוגיה של הספורט, עזרה ראשונה, ועוד.

מי קהל היעד לקורס מדריכי סנובורד?

הלימודים בקורס הכשרת מדריכי סנובורד מיועדים, כמובן, לחובבי הספורט הלבן והמרגש, המעוניינים להפוך את התחביב היקר – למקצוע מכניס.

מה תנאי הקבלה לקורס מדריכי סנובורד?

תנאי הקבלה ללימודים בקורס הכשרת מדריכי סנואובורד משתנים בין מכללות ומוסדות לימוד שונים בתחום, אך בכל המכללות בתחום נדרשים המועמדים להיות בעלי רקע וניסיון, ורמה טובה למדי – בגלישה. כמו כן נדרשים המועמדים להיות בני 16 לפחות ואישור רפואי המעיד על בריאות תקינה וכשירות לעסוק בפעילות גופנית.

ניסיון בהדרכה או בעבודה עם ילדים ונוער מהווה יתרון משמעותי בקבלה ללימודים. מבחנים עיוניים, מעשיים ועמידה בריאיון אישי, הבודק את מידת התאמת המועמד ללימודים ולעיסוק בתחום, מהווים תנאי קבלה נפוצים נוספים במכללות רבות. כמו כן, כיוון שחלק מהקורסים להכשרת מדריכי סנובורד מתקיימים באנגלית – מובן כי ההרשמה אליהם מותנית בידיעה ברמה טובה של אנגלית.

מה משך הלימודים לקורס מדריכי סנובורד?

משך הלימודים בקורס מדריכי גלישת שלג הינו בדרך כלל כוללים הלימודים בקורס בין 100 ל-250 שעות לימוד אקדמיות, אולם כיוון שקורסים רבים בתחום (ולמעשה – מרביתם) נערכים בחו"ל, הלימודים בקורס יגזלו מכם, בדרך כלל, לפחות שבוע שלם, ובדרך כלל – כשישה עד עשרה ימים.

לעיתים כוללים הלימודים גם חלק עיוני הנלמד בארץ, אשר ניתן ללמוד אותו בשעות הבוקר, אחר הצהריים או הערב, ולעיתים אף בימי שישי בבוקר, כך שגם אם אתם אנשים עובדים – או עסוקים במהלך שעות היום מכל סיבה אחרת שהיא – תוכלו ליהנות מיכולת להירשם לחלק העיוני של הלימודים בזמנים והמועדים הנוחים והמתאימים לכם ביותר.

איזו תעודה מקבל בוגר קורס מדריכי סנובורד?

בוגרי הלימודים, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הקורס, יהיו זכאים לתעודת "מדריך סנובורד (גלשן שלג)" מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

תעודה זו מאפשרת להעביר שיעורי סנובורד לבני כל הגילאים – אך רק לרמות מתחילים ובינוניים, ולא לרמה של גולשים מקצועיים. לעיתים קרובות מוכרים הלימודים על ידי איגודים מקצועיים רלוונטיים מרחבי העולם, בהתאם למקום בו נלמד הקורס – קורס אשר נלמד באוסטריה, למשל, יזכה את בוגריו, לעיתים, בתעודה המוכרת על ידי איגוד מדריכי הסנובורד האוסטרי.

שימו לב! קבלת תעודת מדריך הסנובורד מותנית בהשלמת קורס עזרה ראשונה. אם הלימודים בקורס בו בחרתם אינם כוללים גם לימודי עזרה ראשונה, יהיה עליכם להשלים את לימודי הע"ר בנפרד, על מנת שתוכלו לעסוק בהדרכת סנובורד.

מה אפשרויות הלימודים הנוספות לקורס מדריכי סנובורד?

קורס מדריכי סקי הינו תחום נוסף אשר יכול להיות רלוונטי לחובבי הסקי והסנובורד. הלימודים הינם מגוונים ומאפשר ללמוד לגלוש תחת תנאי מזג אוויר משתנים, אשר מותאמים הן לארץ והן לחו"ל. 

תחום אחר הינו קורס גלישת גלים שגם הוא דורש לימוד מקיף אודות זיהוי כיוון הרוח האפקטיבי ביותר עבורכם לשם ביצוע גלישה כיפית ואתגרית. אם לא נסגרתם עדיין אודות תחום ההדרכה, אולי שווה לשקול גם תחום לימוד זה ולראות מהם תנאי הקבלה ומחיר הקורס. 

אם עמוד זה דיבר עד כה על גלישה על הקרקע, בים תשמחו לגלות כי קורס מדריכי גלישה ממצוקים (סנפלינג) הינו תחום אשר מאפשר "גלישה" באוויר. הלימודים מאתגרים ביותר הן מבחינת המדריכים, שצריכים לדעת לטפס על סוגי מצוקים שונים (גם על כאלה שהינם נחשבים כמפחידים ביותר) והן מבחינת הלומדים אצל אותם מדריכים. אם תחום זה מעניין אתכן, שווה לכם לברר אודות תחום לימודים זה.   

מה אפשרויות התעסוקה לקורס מדריכי סנובורד?

בסיום הלימודים יוכלו הבוגרים להשתלב בעבודה כמדריכי גלישת סנובורד ולהפוך את התחביב היקר למקצוע רווחי – כעת, במקום להוציא מאות ואלפי דולרים על חופשת הסקי השנתית, יוכלו הבוגרים להפוך את חוויית הגלישה בגלשן השלג למקור הכנסה קבוע – ולהדריך קבוצות ישראלים (ואף להעביר שיעורים פרטיים בתחום) בגלישת שלג – בארץ וברחבי העולם.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎