לימודי קולנוע

נמצאו עבורך 3 מוסדות לימודים:

תואר ראשון בקולנוע

אם אתם מתעניינים בעולם הסרטים וחולמים להיות יוצרים, במאים, מפיקים או כל תפקיד אחר בתעשייה הקולנוע - לימודי קולנוע יכולים להתאים לכם. תואר ראשון בקולנוע מפתח חשיבה יצירתית, הבנה בצילום ויצירת קונספט. כמו כן הסטונדטים נחשפים לעבודה עם תסריטים, עריכת וידאו והתנהלות עם אפקטים ייחודיים. 

לימודי תואר ראשון בקולנוע הנם לימודים חוויתיים, מאתגרים, מלאי עניין ויצירה, המכשירים את בוגריהם במיטב הידע והכלים בתחום מרתק זה. בוגרי התואר זוכים ליצור ולעסוק בתחום שלמעשה הינו האהבה שלהם. תואר בקולנוע מתקשר באופן ישיר עם לימודי משחק
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות לימודי קולנוע?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על לימודי קולנוע?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות לימודי קולנוע

לימודי קולנוע מציעים לסטודנטים כל כך הרבה ובסופם הם הופכים לאנשים בעלי מקצוע איכותיים ומיומנים שיכולים להשתלב בעולם הקולנוע המופלא ולהתחיל ליצור עבור כולנו סרטים משובחים עם עלילות שיסחפו אותנו לתוכן.

לימודי קולנוע לתואר ראשון הם לימודים יוקרתיים ואיכותיים שייחודם הבולט הוא בהיותם יישומיים  וכוללים שפע של התנסות מעשית. הסטודנטים מקבלים הזדמנות ליצור סרטים, להפיק ולתת חיים לתסריטים או סיפורים עוצמתיים שכבשו אותם. סרט הינו שיקוף נפשו של הבמאי והשחקן. כל פרט בסרט נועד להגיד אמירה, לספק זווית ראייה והיבט מעניין על החיים המציאותיים שלנו. 
לימודי קולנוע
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מהם תנאי הקבלה ללימודי תואר ראשון בקולנוע?

תנאי קבלה ללימודי קולנוע מסתמכים בעיקר על תעודת בגרות ובחינה פסיכומטרית. לרוב התנאים מאוד גמישים ומאפשרים כניסה לקהל הרחב. חשוב שתדעו שלא כולם יכולים ללמוד קולנוע מאחר ומדובר בתחום נישתי שפונה לאנשים בעלי זיקה לאומנות ויצירה.

סמינר הקיבוצים מציע מסלול תקשורת וקולנוע למועמדים בעלי ציון משולב 525 לפחות, כך גם פועלת מכללת בית ברל. בכל אופן, כל מכללה מציעה את התנאים שלה ומעדכנת אותם מדי שנה. 

מה לומדים בתואר ראשון בקולנוע?

לימודי קולנוע במכללות עוסקים בהיבטים תרבותיים - פילוסופיים ובהיבטים מעשיים של יצירה קולנועית. מרבית מסלולי הלימודים בתור ראשון בקולנוע כוללים קורסים בנושא עולם הקולנוע מראשיתו, הקולנוע המודרני, השלכות חברתיות, פוליטיות, השלכות על כלכלה ועל תקשורת, טכנולוגיה קולנועית, קולנוע ככלי לעיצוב דעת קהל, סוגי קולנוע, תהליך היצירה וההפקה ובעלי התפקידים השונים ביצירה הקולנועית.

הלימודים משלבים את מכלול מקצועות היצירה הקולנועית: תסריט עלילתי ותיעודי, בימוי עלילתי ותיעודי, צילום, עריכה, טכנולוגיה, מבע קולנועי  ותולדות הקולנוע העולמי והישראלי. 

מכללות מסוימות מציעות קורסים וסדנאות בהם לומדים הסטודנטים על המרכיבים הטכנולוגיים של העשייה הקולנועית: שימוש במצלמות מקצועיות בפורמטים שונים, שימוש בתוכנות עריכה ואפקטים, אמצעי תאורה, גריפ ואמצעים להקלטת סאונד.
לימודי קולנוע
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

איזה מסלולי לימודי יש בתואר ראשון בקולנוע?

מכללות ללימודי תואר ראשון בקולנוע בישראל מציעות מגוון מסלולי לימודים, ביניהם תואר ראשון בהפקה קולנועית, תואר ראשון בקולנוע ולימודי הוראה, תואר ראשון בתקשורת וקולנוע ועוד.

במה עוסקים בוגרי תואר ראשון בקולנוע?

בוגרי לימודי תואר ראשון קולנוע יוכלו להשתלב במגוון תפקידים בעולם הקולנוע והטלויזיה (זה גם תלוי בכשרון, ביכולת ובהתמחות שבחרו במהלך הלימודים), לרבות: בימוי, הפקה, תסריטאות, עריכה קולנועית, ליהוק ועוד.

כמו כן בוגרי התואר משתלבים בעולם הפרסום והצילום. תואר ראשון בקולנוע מעניק המון יכולות טכניות לצד יכולות יצירתיות.
מודעה
מחפש לימודי קולנוע?
מחפש לימודי קולנוע?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: איזור המרכז - ליד כפר סבא. הסעות חינם ומעונות
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים ברחבי הארץ
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה