לימודי אנימציה

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

תואר ראשון באנימציה

אם התברכתם ביצירתיות רבה, חיבה לאמנות, תפיסה אסתטית מעולה או כשרון עיצובי יוצא דופן, אם מגיל קטן הוקסמתם מסרטים מצוירים ואף כיום אנימציה שובה את ליבכם – ייתכן כי תואר ראשון באנימציה הוא בדיוק מה שאתם צריכים! תואר ראשון באנימציה הפך לאחד ממסלולי הלימוד הפופולאריים והמבוקשים במכללות ואוניברסיטאות, שכן מקצוע יצירתי ומרתק זה הולך והופך למבוקש מאד גם בשוק העבודה. כיום, תחום האנימציה הוא תחום רחב הנכלל בענפים שונים בתעשייה- החל מקולנוע וטלוויזיה, דרך ווידאוקליפים ועד עולם הפרסום ועולמות האינטרנט והאפליקציות הסלולריות. בואו לקרוא מידע נוסף אודות תואר ראשון באנימציה במכללות המובילות בישראל.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות לימודי אנימציה?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על לימודי אנימציה?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי

אנימציה (ובעברית תקנית – הנפשה) היא ענף העוסק ביצירת תנועה ו"חיים" באלמנטים מצוירים על גבי מסך (כלומר – האובייקטים המצוירים מקבלים נפש – אנימה). בעבר הלא מאד רחוק מרבית יצירות האנימציה צוירו באופן ידני, אולם כיום, עם התקדמות הטכנולוגיה, עבודת האנימטורים  מערבת שימוש רב במחשב ובתוכנות ייחודיות.

תואר ראשון באנימציה יעניק לכם את כל הידע התיאורטי ואת הניסיון המעשי שאתם זקוקים לו כדי לצאת לשוק כאנימטורים מקצוענים אשר בקיאים ושולטים בכל הטכניקות המרכזיות. הלימודים יאפשרו לכם לבדוק את האנימציה ביחס לאמנויות שכנות ולהתנסות בשילובים ביניהם תוך פיתוח היצירתיות וגיבוש שפה אמנותית אישית מתוך כל הכלים והשיטות שלמדתם. 
לימודי אנימציה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

למי מתאים ללמוד תואר ראשון באנימציה?

תואר ראשון באנימציה מיועד לאנשים יצירתיים, בעלי דמיון, תפיסה אסתטית ועיצובית טובה וכישורים אמנותיים. הלימודים מתאימים במיוחד למי שבעברו ניסיון בציור ואיור או בעבודה עם תוכנות מחשב רלוונטיות (פוטושופ, מאיה ודומיהן). אם אתם מתעניינים בלימודי תואר ראשון באנימציה, כדאי שתדעו כי ניתן ללמוד את התחום גם במסגרת לימודי הנדסאי אנימציה ובמסגרת קורסים שונים בתחום. 

מה הם תנאי הקבלה לתואר ראשון באנימציה?

תנאי הקבלה ללימודי תואר ראשון באנימציה אינם פשוטים כלל וכלל, ובדרך כלל נדרשים הבוגרים להציג תיק עבודות ולעבור מבחנים ייעודיים וראיונות קבלה, הבודקים את התאמתם ללימודים ולעיסוק בתחום. כן נדרשים המועמדים להיות בעלי תעודת בגרות מלאה וציון פסיכומטרי תקף – אולם בחלק מהמכללות ניתן להתקבל ללימודים גם ללא פסיכומטרי.
 
אם אינכם עומדים בתנאי הקבלה – אין זו סיבה לוותר על החלום ליהנות מלימודי תואר ראשון באנימציה: מכללות רבות מציעות מכינה ללימודי אנימציה וקורסים ללימודי הכנת תיק עבודות, אשר יעזרו לכם להעלות פלאים את סיכויי הקבלה שלכם.
לימודי אנימציה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

כמה זמן נמשכים לימודי תואר ראשון באנימציה?

לימודי תואר ראשון באנימציה נמשכים בין שלוש לארבע שנים, בהתאם להיקף הלימודים ומתכונתם – מספר ימי הלימוד בשבוע ואורכו של כל יום לימודים.

במטרה להקל על אנשים עובדים ליהנות מהלימודים, מציעות מספר מכללות אפשרות ללימודים במסלול ערב – המאפשר לסטודנטים לשלב בין עבודה ולימודים.

מה לומדים בתואר ראשון באנימציה?

לימודי תואר ראשון באנימציה משלבים בין הקניית ידע עיוני ותיאורטי רב ומעמיק, לבין שלל התנסויות מעשיות, תרגולים והקניית כלים יישומיים.

בין הנושאים והתכנים הנלמדים בתואר: תולדות האמנות, אנימציה דיגיטלית, אנימציה בתלת ממד, אנימציה בדו ממד, אנימציה ממוחשבת, עבודה עם קבצי קול, פוטושופ, אנימציה בפלאש, אנימציה במאיה, פיתוח חשיבה יצירתית, יסודות בתיאוריות ביקורתיות, סדנה ליסודות המדיה החזותית, תולדות הקולנוע, ועוד שלל נושאי לימוד מרתקים, המלווים בתרגולים שוטפים – ומכשירים את הבוגרים כאנימוטרים מקצועיים ואיכותיים.

איזה תעודה מקבלים בוגרי תואר ראשון באנימציה?

בוגרי התואר, שיעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת בוגר תואר ראשון באנימציה – BA  או BFA באנימציה, מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

במה עוסקים בוגרי תואר ראשון באנימציה?

לימודי תואר ראשון באנימציה יכשירו אתכם בכל הכלים הדרושים להשתלבות מקצועית בעולם המדיה הדיגיטלית העכשווית. בסיום ההכשרה וההתמקצעות תוכלו להשתלב בתחומי האנימציה השונים בעולם הקולנוע, הטלוויזיה, הפרסום, הגרפיקה והעיצוב, האינטרנט, בפיתוח אפליקציות לסמאטרפונים ובפיתוח משחקי מחשב.

מה הם לימודי ההמשך לתואר ראשון באנימציה?

בוגרי תואר ראשון באנימציה יכולים להמשיך ולהתפתח מקצועית בעזרת לימודים מתקדמים בתחום או בתחומים קרובים. הבוגרים יכולים להמשיך ללימודי תואר שני באמנות, תואר שני בעיצוב וכיו"ב, או לפנות ללימודי תעודה ולהתמקד בפיתוח מיומנויות יישומיות – קורס אנימציה תלת ממד מתקדם, קורס מאיה – ולימודי תוכנות אנימציה רבות אחרות, הם מאפשרויות לימודי התעודה המבוקשות ביותר בקרב הבוגרים.
מודעה
מחפש לימודי אנימציה?
מחפש לימודי אנימציה?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: ירושלים - לימודי מכינה בלבד!
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה