הסבת אקדמאים להוראת אנגלית

נמצאו עבורך 2 מוסדות לימודים:

לימודי הכשרת אקדמאים להוראת אנגלית במכללות

בוגרי תארים ראשונים רבים, בעיקר מתחומי מדעי הרוח ומדעי החברה, מגלים שקשה להם למצוא עבודה מתאימה לכישורים שלהם ולידיעותיהם, אשר טופחו בשקדנות במשך שלוש או ארבע שנים. תחום עיסוק שבדרך כלל פתוח בפניהם הוא תחום המכירות, או הטלמרקטינג, שבו אפשרויות הקידום מוגבלות ורמת השחיקה בו גבוהות - והעיסוק בו אינו נחשב יוקרתי במיוחד. בנוסף לכך, פתוחה בפניהם האפשרות לעבור ולעשות הסבה מקצועית למקצוע בעל ערך,  מקצוע שהוא שליחות חברתית מן המעלה הראשונה: הוראה בבתי הספר. לימודי הסבת אקדמאים להוראת אנגלית נמשכים זמן קצר יחסית - ובסופם מצליחים הבוגרים, בד"כ, להשתלב במהירות בעבודות בתחום. 

אם סיימתם לימודי תואר ראשון בשפה וספרות אנגלית - או אם סיימתם תואר ראשון אחר, ורמת האנגלית גבוהה דייה, תוכלו להצטרף לאחד מן המסלולים הייחודיים להסבת אקדמאים להוראת אנגלית, המוצעים לכם על ידי מכללות מובילות לחינוך והרואה ברחבי הארץ. כיוון שמקצוע האנגלית הוא אחד המקצועות החשובים ביותר בבית הספר - והדרישה למורי אנגלית איכותיים היא גבוהה - הבוגרים משתלבים בקלות בעבודה - ונהנים מעבודה מאתגרת, בה הם עוזרים לטפח את הדור הבא, אשר יעצב את עתיד המדינה והעולם. בואו לקרוא מידע ופרטים נוספים אודות לימודי הסבת אקדמאים להוראת אנגלית במכללות המובילות. 
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות הסבת אקדמאים להוראת אנגלית?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על הסבת אקדמאים להוראת אנגלית?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות לימודי הכשרת אקדמאים להוראת אנגלית

השפה האנגלית היא אחת מן השפות המדוברות והחשובות ביותר בעולם. מספר האנשים שזו שפת האם שלהם נושק לחצי מיליארד והיא מהווה שפה רשמית במדינות רבות בעולם. השפה הזו שולטת בתחומים רבים כמו: המדעים, עולם המחשבים, רשת האינטרנט, באקדמיה ובמחקר, בכלכלה ובעסקים, בתקשורת ועוד. חשיבותה של השפה האנגלית בעולם המודרני היא רבה ובישראל הילדים מתחילים ללמוד אותה כבר בבית הספר היסודי (וחלקם כבר בגן הילדים) וממשיכים את לימודי השפה, בדרך כלל, עד כיתה י"ב. עקב חשיבותו הרבה של המקצוע נוצר צורך בהכשרה של מורים מקצועיים, שלצד ידיעותיהם המקיפות באנגלית, תהא להם גם יכולות להעביר את חומר הלימודים לקהל התלמידים הצעיר, בין אם בבית הספר היסודי ובין אם בחטיבות הביניים או בתיכונים.

אז אם יש לכם כישרון וידע נרחב באנגלית, וכבר סיימתם תואר ראשון כלשהו, ואתם רואים את ייעודכם בהעברת הידע החשוב הזה לדור הצעיר של תלמידי בית הספר - לימודי הכשרת אקדמאים להוראת אנגלית מיועדת עבורכם. הידע שתצברו במסגרת לימודי ההסבה האלה יאפשר לכם להחזיק את קהל התלמידים מרותק לדברים שאתם נושאים בכיתה. לכן מהרו להירשם ללימודי הסבת אקדמאים להוראת אנגלית וזכו לחוויית לימודים מרתקת, להרצאות מאירות עיניים ולהכשרה לעבודה מבוקשת ומקצוע בעל ערך תוך זמן קצר יחסית.
הסבת אקדמאים להוראת אנגלית
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מי קהל היעד להסבת אקדמאים להוראת אנגלית?

הכשרת אקדמאים להוראת אנגלית מיועדים בראש ובראשונה לבוגרי תואר ראשון בשפה וספרות אנגלית, אשר יוכלו להתקבל למסלול זה בקלות רבה. אולם, לא רק בוגרי לימודי שפה וספרות אנגלית, יכולים להירשם לימודי הסבת אקדמאים להוראת אנגלית, אלא גם בוגרי תארים ראשונים אחרים, בעיקר במדעי הרוח ומדעי החברה (אבל לא רק), שסיימו את חובותיהם להשגת פטור באנגלית, או שמלכתחילה השיגו פטור באנגלית בפסיכומטרי - ומעוניינים ליהנות ממסלול לימודים ייחודי שיכשיר אותם למקצוע מבוקש, נדרש ומאתגר תוך זמן קצר יחסית ותוך התחשבות בלימודיהם הקודמים.

מה הם תנאי הקבלה להסבת אקדמאים להוראת אנגלית?

ללימודי הכשרת אקדמאים להוראת אנגלית בדרך כלל יתקבלו מועמדים שסיימו את התואר הראשון שלהם בציונים של בין 75 ל-80 (בחלק מהמכללות תיתכן דרישה לממוצע תואר גבוה יותר). ייתכן שאוניברסיטאות ומכללות מסוימות, יבקשו מן המועמדים אף לעבור מספר קורסי השלמה, בכדי להתקבל ללימודי הכשרת מורים אקדמאים.

מרבית המכללות והאוניברסיטאות יעמידו תנאי של מעבר בחינת כניסה לחוג אנגלית, בכדי להתקבל למסלול הלימודים של הסבת אקדמאים להוראה אנגלית. כמו כן ברוב המקומות המועמד יצטרך לעבור ראיון קבלה עם ראשי החוגים ומסלולי לימודי ההוראה, בכדי לבדוק את מידת התאמתו ללימודים אלה.
הסבת אקדמאים להוראת אנגלית
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה משך לימודי הסבת אקדמאים להוראת אנגלית ?

משך לימודי הסבת אקדמאים להוראת אנגלית משתנה בין האוניברסיטאות והמכללות השונות. בדרך כלל נמשכים הלימודים בין שנת לימודים אחת לשנתיים (כשניים עד ארבעה סמסטרים). 

אוניברסיטאות ומכללות מציעות את לימודי הכשרת אקדמאים להוראת אנגלית אף במסגרת של לימודי ערב. בין פעם לפעמיים בשבוע, כשאחת מן הפעמים אף עשויה להתקיים בימי שישי בבוקר. מסלולי לימודים אלו נוצרו מתוך הרצון לאפשר גם לאנשים שעובדים במשרה מלאה להשתתף בלימודים אלה.

מהי תוכנית הלימוד במסגרת הכשרת אקדמאים להורדת אנגלית ?

במסגרת הכשרת מורים אקדמאים בשפה האנגלית ילמדו הסטודנטים נושאים מגוונים שיעניקו להם גם ידע נוסף באנגלית וגם כישורים לנהל שיעורים בבית הספר ולהתנהל מול כיתה של תלמידים בגילאים שונים. בין נושאי הלימוד ניתן למצוא את הנושאים הבאים: הכרות עם כתיבה אקדמית באנגלית, סדנאות שיפור ההגייה באנגלית, ספרות אנגלית, הכרות עם מסגרות חינוכיות שונות – בתי ספר יסודיים, חטיבות ביניים והתיכונים, בלשנות אנגלית, הכרות עם הבנת הנקרא ועוד. את נושאי הלימוד יעבירו מרצות ומרצים מובילים בתחומם בעלי ידע רב וניסיון חינוכי עשיר.

פעמים רבות כוללים הלימודים גם הכשרה מעשית (סטאז').

איזה תעודה מקבלים מסיימי הלימודים בהסבת מקצוע להוראת אנגלית ?

למי שמסיים את לימודי הסבת אקדמאים להוראת אנגלית, אחרי שעמד בכל חובות הלימודים שלו, הכוללות עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילי בית, הצלחה במבחני הקורסים הרבים, מעבר השתלמות מעשית ואף הגשת פרויקט סיום-  תינתן תעודת גמר והסמכה להוראה מטעם האוניברסיטה או המכללה בה הם למדו. באמצעות התעודה הזו הם יוכלו להציג את מועמדותם למשרות הוראת אנגלית בבתי הספר השונים.

תעודת ההוראה המתקבלת (להוראה ליסודי ו/ או לעל יסודי) תלויה, כמובן, במסלול הלימודים הנבחר. 

מה האפשרויות ללימודי המשך לבוגרי מסלול הסבת אקדמאים להוראה אנגלית ?

בוגרי המסלול של הסבת אקדמאים להוראה אנגלית, יכולים להתקדם ללימודי המשך מגוונים. אם ברצונם להתמקצע בתחום החינוך הם יוכלו להציג מועמדות ללימודי תואר שני בחינוך. באמצעות תואר זה הם יוכלו להתקדם למשרות חינוך והוראה בכירות ורווחיות יותר - או לפנות לאפיק המחקרי בחינוך ולנסות לפתח גישות חינוכיות חדשות וליישמן במסגרות בית ספריות, או במשרד החינוך.

לימודי המשך נוספים אפשריים הם לימודי ייעוץ חינוכי. בוגרי ההסבה האקדמית שמעוניינים להיכנס לתחום החינוך, על גווניו השונים, מתוך תחושת שליחות ומתוך רצון להיטיב את תנאי הלימודים והיחס אל תלמידי בתי הספר (בין אם בתי ספר יסודיים, או בתי ספר תיכוניים), הם יוכלו לבחור בתחום זה ולהציע את מועמדותם למשרות של יועצים בבתי ספר.

מה אפשרויות התעסוקה לאקדמאים שעשו הסבה להוראת אנגלית ?

בוגרי הכשרת אקדמאים להוראת אנגלית, שסיימו את לימודיהם בהצלחה וקיבלו תעודת גמר והסמכה להוראת השפה האנגלית יוכלו להציג את מועמדותם למשרות של מורי אנגלית בבתי הספר. כמו כן, תהיה להם אפשרות, אחרי מספר שנות עבודה כמורי אנגלית, להתקדם לתפקידי פיקוח במשרד החינוך על תכני ההוראה, או כמורים מרכזים של מקצוע זה בבתי הספר.

לעיתים בתור תפקיד ראשוני יוכלו מורי האנגלית להציע את מועמדותם לחברות שמארגנות שיעורים פרטיים באנגלית לתלמידים (מבית ספר יסודי ועד לתיכון) ועשויים לקבל שכר גבוה יותר פר שעה מאשר מורי בית הספר. כמו כן  פתוחה בפניהם האפשרות להיות מורים פרטיים עצמאיים.
מודעה
מחפש הסבת אקדמאים להוראת אנגלית?
מחפש הסבת אקדמאים להוראת אנגלית?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: איזור המרכז - ליד כפר סבא. הסעות חינם ומעונות
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה