תואר שני במורשת ישראל

נמצאו עבורך 2 מוסדות לימודים:

לימודי מורשת ישראל לתואר שני

אם אתם מעוניינים ליהנות מלימודים מרתקים שיכירו לכם את המורשת התרבותית וההיסטורית של עם ישראל והיהדות, להעמיק בחקר המקרא, להכיר את הפילוסופיה היהודית על שלל גווניה, לטעום מהספרות העברית ומהאמנות היהודית ולראות את התפתחותן לאורך הדורות וללמוד ולחקור את ההיסטוריה המודרנית של העם היהודי, מדינת ישראל והציונות – לימודי תואר שני במורשת ישראל יכולים להתאים לכם עד מאד.

לימודי מורשת ישראל לתואר שני מציעים לכם הזמנות פז ליהנות מתכנית לימודים חדשנית, מרתקת וחוצת תחומים, המאפשרת לכם להתמקד ולהרחיב שניים (או יותר) מהתחומים הבאים: מקרא, תלמוד ופילוסופיה יהודית, ספרות עברית ואמנויות יהודיות ו-ארץ ישראל, עם ישראל והציונות. בואו לקרוא מידע נוסף על לימודי תואר שני במורשת ישראל.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות תואר שני במורשת ישראל?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על תואר שני במורשת ישראל?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות תואר שני במורשת ישראל

מסלול הלימודים של לימודי תואר שני במורשת ישראל, הנלמד במסגרת החוג למדעי הרוח, הוא מסלול חדש יחסית, מרתק ורב-תחומי. לימודי תואר שני במורשת ישראלית משלבים תחומי לימוד שונים (ספרות, אמנות, מקרא, פילוסופיה, היסטוריה ועוד) בראיה הומניסטית רחבה ומתוך גישה רב-תרבותית, ומעניקים לבוגריהם הכשרה איכותית, מקיפה ומעמיקה בתחום חשוב זה.
תואר שני במורשת ישראל
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה הם תנאי הקבלה לתואר שני במורשת ישראל?

תנאי הקבלה לתואר שני במורשת ישראל כוללים דרישה לתואר ראשון במקרא, לימודי ארץ ישראל, ספרות עברית ותחומים רלוונטיים אחרים בממוצע 80 ומעלה (בוגרי תואר ראשון שאינו מתחומים אלו יכולים להתקבל ללימודים בכפוף להשלמה של מספר קורסי בסיס ומבוא) ומעבר של ריאיון קבלה, הבודק את מידת התאמת המועמד ללימודים. תעודת הוראה מהווה יתרון בקבלה.

כמה זמן נמשך תואר שני בלימודי מורשת ישראל?

לימודי מורשת ישראל לתואר שני נמשכים שנתיים (ארבעה סמסטרים).
תואר שני במורשת ישראל
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה הם מסלולי הלימוד בתואר שני במורשת ישראל?

את התואר השני במורשת ישראל אתם יכולים לבחור ללמוד במסלול מחקרי (עם תיזה) או במסלול ללא תיזה. אם אתם מתכוונים להמשיך בעתיד ללימודי דוקטורט בתחום (או בתחומים אחרים הקרובים לו) מומלץ עד מאד להירשם ללימודים במסלול המחקרי, המאפשר המשך פשוט וקל (יחסית) ללימודי התואר השלישי.

מה לומדים בתואר שני במורשת ישראל?

תכנית הלימודים בתואר שני במורשת ישראל היא עשירה ומרתקת. לצד קורסי החובה (שיטות מחקר, כתיבה מדעית וכיו"ב) נהנים התלמידים מהיצע נרחב במיוחד של קורסי בחירה מרתקים בתחומי המקרא, התלמוד והפילוסופיה היהודית, הספרות והאמנות היהודית ועם ישראל והציונות, כך שהם יכולים להתמחות בדיוק בנושאים המעניינים והמושכים את ליבם ביותר.

לעיתים קרובות מוצעים במסגרת תואר שני במורשת ישראל הקורסים הבאים: חסידים, משכילים ומתנגדים בסיפורת העברית החדשה, החינוך היהודי במקורות חז"ל, חקר סוגיות בתלמוד הבבלי, המקרא והספרות הבתר מקראית (אפוקריפים), המקרא ונוסחיו, פרשנות פילוסופית למקרא, זרמים בהגות היהודית באמריקה, בן גוריון כמנהיג פוליטי, בין דת ופילוסופיה, ירושלים בסיפורת העברית, מוסיקה יהודית ואמנות אחרת, הקהילה הרוסית בישראל, ארגונים יהודיים בעת החדשה ועוד מגוון נרחב של קורסים מרתקים.

איזה תעודה מקבלים בוגרי תואר שני במורשת ישראל?

בוגרי לימודי מורשת ישראל לתואר שני, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת תואר שני – מוסמך במורשת ישראל (MA), מטעם המכללה / אוניברסיטה בה השלימו את לימודיהם.

במה עוסקים בוגרי תואר שני במורשת ישראל?

בוגרי לימודי תואר שני במורשת ישראל יוכלו לעסוק בעבודות הוראה ובהדרכה במערכת החינוך הפורמאלית או במסגרות בלתי פורמאליות, כמו גם כמדריכים במוזיאונים ואתרי ארכאולוגיה ומורשת. כמו כן, יוכלו הבוגרים להשתלב בעבודות מחקר באוניברסיטאות או במכוני מחקר העוסקים במורשת ישראל.

מה הם לימודי ההמשך לבוגרי תואר שני במורשת ישראל?

בוגרי התואר, אשר ברצונם להמשיך להתמחות ולהתפתח בתחום יכולים לפנות ללימודי תואר שלישי (דוקטורט) במקרא, במחשבת ישראל, בהיסטוריה של עם ישראל, בלימודי ארץ ישראל או בספרות עברית, או אף לפנות ללימודי תעודה שיפתחו לפניהם שלל אפשרויות תעסוקה חדשות – כלימודי הכשרת מדריכי טיולים או לימודי תעודת הוראה, לדוגמא.
מודעה
מחפש תואר שני במורשת ישראל?
מחפש תואר שני במורשת ישראל?
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה