לימודי תואר שני במכללות

נמצאו עבורך 13 מוסדות לימודים:

מכללות לתואר שני בישראל

תואר שני במכללות? אז זהו, שכן. לימודי תואר שני כבר מזמן אינם נחלתן הבלעדית של האוניברסיטאות, וכיום פועלות בישראל עשרות מכללות המציעות מגוון מסלולי לימודים יוקרתיים לתואר שני ולימודי המשך במגוון תחומים, ובעיקר בתחומים נחשבים ומבוקשים.

בעבר, רק בני המעמד הגבוה יכלו להרשות לעצמם להירשם ללימודים אקדמיים, אך כיום, בעקבות דרישת מקומות העבודה השונים לרמה אקדמית מסוימת, הפכו הלימודים לנחלת הכלל ורבים הם האוחזים בתואר ראשון. מסיבה זו, מומלץ להירשם ללימודי תואר שני כדי להשיג יתרון על הכלל. הלימודים לקראת התואר השני, המכונים גם לימודי מוסמך או לימודים מתקדמים, מעניקים לבוגריהם סמכויות נרחבות יותר, קידום מקצועי ותנאי העסקה משופרים. בואו לקרוא על לימודי תואר שני במכללות.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות לימודי תואר שני במכללות?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על לימודי תואר שני במכללות?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מוסדות לימוד

המכללות הנ"ל כוללת מכללות מוכרות ע'י המועצה להשכלה גבוהה בישראל (המל'ג), וכך גם התואר שהן מעניקות, לצד מכללות ספורות, אשר הן עצמן או התואר שהן מעניקות, אינו מוכר ע'י המל'ג, בין אם נמצא בתהליכי אישור (תהליך כזה אורך לעתים שנים ספורות), או שמדובר שתואר שאינו ישראלי, ולכן מטבע הדברים אינו מוכר גם ע'י המל'ג.

חשוב לציין, כי עובדת היותה של המכללה או התואר השני אותו היא מעניקה, מוכרים ע'י המל'ג, אינה בהכרח מצביעה על אפקטיביות התואר השני או יוקרתו ומידת התאמתו לשוק העבודה, אולם זהו נתון שלרוב חשוב לבחון במהלך בחירת התואר והמכללה.

לימודים ברוב המסלולים לתואר שני במכללות בישראל הם ברמה אקדמית גבוהה וכוללים מחקר והתנסות מעשית. כידוע, ניתן ללמוד לימודי תואר שני במסלול עם תיזה ובמסלול ללא תיזה. לרוב, מסלולי לימודי תואר שני המוצעים במכללות הם מסלולים ללא תיזה, אולם אין הדבר פוגע בכדאיות ההשתלבות בהם ובחשיבותם.
לימודי תואר שני במכללות
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה הם מסלולי הלימוד?

כיום, מרבית בוגרי התואר הראשון, המשתלבים בלימודי המשך ומרחיבים את השכלתם, מבלי לחתור להמשך לימודים לקראת תואר דוקטור, בוחרים ממילא להשתלב במסלול לימודי תואר שני ללא תיזה.

מסלול לימודים זה נחשב מסלול ראוי ואיכותי שמעניק אותה השכלה ויוקרה כפי שמעניק המסלול הכולל תיזה ובמקביל חוסך את הקשיים הרבים הכרוכים בעבודת התזה שאיננה נחוצה ברוב המקרים וכל זאת מבלי לפגוע ביתרונותיו של התואר השני.

בוגרי מסלולי לימודי תואר שני ללא תיזה במכללות רוכשים תואר שני מוכר בארץ ובעולם, תואר שני נחשב אשר תורם לשיפור ידיעותיהם ומיומנויותיהם, תורם לקידומם האישי והמקצועי, תורם לשיפור בשכרם ובתנאי העסקתם ופותח בפניהם אפשרויות תעסוקה רבות.

אולם, חלק מהמכללות מציעות גם מסלולי לימוד לתואר שני עם תיזה, ובקרוב אף אמורות להיפתח במכללות מובחרות מסלולי לימודי ייחודיים ללימודי תואר שני משולב עם לימודי דוקטורט

מודעה
מחפש לימודי תואר שני במכללות?
מחפש לימודי תואר שני במכללות?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: הוד השרון
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: אריאל בשומרון
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: עמק חפר ( ליד נתניה)
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: באר שבע, אשדוד
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב, הלימודים מתאימים לבני 18 ומעלה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת גן
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: איזור המרכז - קריית אונו
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: איזור המרכז - נתניה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: עמק יזרעאל
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל חי, סמוך לקרית שמונה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: איזור המרכז - ליד כפר סבא. הסעות חינם ומעונות
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: ירושלים
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה