האם כדאי לי ללמוד מדעי התזונה?

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
האם כדאי לי ללמוד מדעי התזונה?
רוצה לקבל מידע על האם כדאי לי ללמוד מדעי התזונה??
שירות אישי חינם!

כל היתרונות בלימודי מדעי התזונה במכללות

תזונה היא מרכיב חיוני בחיי כל חי בכלל ובחיינו שלנו בפרט. התזונה היא לא רק אוכל אלא גם פינוק, הנאה, איחוד, גיבוש וטקס. המזון למעשה משקף אותנו, מתאים לטעמים שלנו, עונה על צרכים פיסיים וגם נפשיים. הוא מנחם, מרגש ומלהיב. לימודי מדעי התזונה נוצרו מתוך הבנה כי התזונה צריכה להיות אחראית, מידתית ולא להוות גורם לעלייה בתמותה. השמנה, שבץ, התקפי לב, בעיות נשימה, בעיות אלו ועוד רבות אחרות עלולות להתפתח כתוצאה מתזונה לקויה ובלתי נשלטת. רוב המזון שאנו צורכים היום הוא מזון מהיר, מטוגן, מהיר להכנה ומלא ברכיבים משמרים וכימיים. מעטים מאיתנו צורכים ירקות ופירות על בסיס יומיומי ועל כן הגוף שלנו משקף זאת. נפש בריאה בגוף בריא ולכן מדעי התזונה רואים בראש ובראשונה מזון טבעי קל וטעים למטרה ראשונה. לימודי מדעי התזונה מכשירים את הסטודנטים ליועצי תזונה ואף לחוקרי המזון. במהלך הלימודים לומדים הסטודנטים תכנים רבים הנוגעים לתזונה כגון כימיה, ביולוגיה, ויטמינים, פעילות הגוף, פעילות מוחית ועוד. הלימודים למעשה משלבים לימודי רפואה עם התזונה אך הרפואה היא בהיקף מאוד נקודתי למדעי התזונה ולא לכלל הפעילות הרפואית.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות האם כדאי לי ללמוד מדעי התזונה??
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על האם כדאי לי ללמוד מדעי התזונה??
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

האם כדאי ללמוד מדעי התזונה - השתלבות תעסוקתית 

לימודי מדעי התזונה תורמים לחיזוק גוף האדם ולשיפור במרכיבי המזון. אנשים רבים יותר מתמיד פונים ליועצי תזונה על מנת לשפר את התזונה שלהם, לרדת במשקל ולתקן את מצבם הרפואי הירוד. שומנים, פחמימות, סוכרים ועוד מרכיבים את התזונה שלנו אך אנו לא תמיד יודעים את המידה המדויקת לצריכה. לימודי מדעי התזונה יתאימו לנשים וגברים כאחד שרואים את עצמם משתלבים בתעשיית המזון או כיועצי מזון, דיאטנים ומאמני כושר בעתיד. מדעי התזונה מאפשרים השתלבות בקופות חולים, בתי חולים, מרפאות פרטיות, מכוני ספא ומכוני כושר. המשכורת של תזונאים היא נאה אך יש לצבור ניסיון ושנות ותק בתחום. עליכם להוכיח את עצמכם בשטח זה וכמו גם לעבור סטאז' בתחום בהמלך הלימודים או אחריהם.

האם כדאי לי ללמוד מדעי התזונה?
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מדוע כדאי ללמוד מדעי התזונה - הכשרה אישית ומקצועית 

לימודי מדעי התזונה נמשכים בין 3 - 4 שנים כאשר משך התקופה משתנה ממוסד למוסד. הלימודים מקנים אפשרויות תעסוקה רבות, הם משלבים רפואה ונחשבים לתחום ריאלי. על כן יתאימו לכך אנשים בעלי חשיבה ריאלית ומשיכה לתחום הרפואה. לימודי מדעי התזונה משלבים תכנים עיוניים ומעשיים המתבצעים במעבדות. לאחר לימודי מדעי התזונה תוכלו להמשיך ללימודי תואר שני בתחום זה או בתחומים דומים ולהשלים השכלה נוספת. לימודים נוספים מקנים נקודות לזכותכם בקורות חיים ולהכשרה אישית ומקצועית. חיוני שגם בסיום לימודי מדעי התזונה תמשיכו ללמוד, להשלים ידע, להגיע לכנסים, לעסוק במחקר ולהתפתח.

למה כדאי ללמוד מדעי התזונה - קהל יעד 

כדאי ללמוד מעדי התזונה לאנשים שאוהבים לעבוד עם אנשים אחרים, שרואים את עצמם בתחום הבריאות, שאוהבים לתכנן, לייעץ ולחנך אחרים. דרישות הקבלה למדעי התזונה משתנים ממוסד למוסד ככלל תתבקשו להציג ציוני תעודת בגרות וציוני הבחינה הפסיכומטרית. חשוב שתהיה לכם רמת אנגלית סבירה והבנה בחלק הכמותי. כדאי ללמוד מדעי התזונה בעקבות התחום שהולך ומתקדם, התחום הוא דינמי והחלק המחקרי שבו פותח כיוונים חדשים לפיתוח תרופות ומזון בריא יותר.

האם כדאי לי ללמוד מדעי התזונה?
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

לימודי מדעי התזונה - מה מומלץ לבדוק 

לימודי מדעי התזונה נלמדים במספר מוסדות ברחבי הארץ ותוכנית הלימודים מקיפה מאוד. כדאי ללמוד מדעי התזונה אם אתם רוצים להשקיע, אם אתם יודעים כי זה התחום שמדבר אליכם ושאתם רוצים להתקדם בתחום זה. תאפשרו לכם לבדוק לפני ההרשמה תוכנית לימודים, קירבה למקום מגורים, קירבה למקום עבודה, ימי ושעות לימוד, נגישות בתחבורה ציבורית, הכוונה לסטאז', הכוונה למקומות תעסוקה ותנאי קבלה כמובן. כמו כן תרצו לבדוק שאתם מקבלים בסיום תעודת תואר ראשון BA. לימודי תואר ראשון במסלול מדעי התזונה מאוד מתקדמים, בעלי תחרות בשוק וניצבים בדרגת ביקוש גבוהה בשנים האחרונות. האם כדאי ללמוד מדעי התזונה?, כן ולא. התשובה טמונה רק בכם. לפני תחילת לימודי תואר ראשון יש לקחת שיקולים רבים בחשבון. רמת העניין שלכם, התפתחות אישית ומקצועית בתחום, המטרה הסופית שלכם ותעסוקה בתחום זה. מדעי התזונה מציעים מגוון תפקידים בשוק התעסוקה ופותחים דלתות רבות. תעשיית המזון כמו גם תחמי בריאות, תזונה וכושר רואים בתזונאים נכס.
מודעה
מחפש האם כדאי לי ללמוד מדעי התזונה??
מחפש האם כדאי לי ללמוד מדעי התזונה??
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רחובות
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: אריאל בשומרון
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חיפה, נתניה ובאר שבע
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: אשקלון
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב, ב"ש ורעננה
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה