קורס רוקחות טבעית

נמצאו עבורך 5 מוסדות לימודים:

לימודי רוקחות אורגנית במכללות

הרוקחות הטבעית, כמו גם הקוסמטיקה הטבעית, הולכת וזוכה בשנים האחרונות לפופולאריות גוברת, שכן, מתברר, כי יתרונותיה הם רבים למדי – היא ידידותית לסביבה, אינה כוללת ניסויים על בעלי חיים, מבוססת על רכיבים טבעיים בלבד, וכמובן – היא יעילה למדי כטיפול בשלל בעיות.
הכנתם של מוצרי הרוקחות הטבעית, המבוססים רבות על שימוש בצמחי מרפא, אינה כה קשה ומסובכת כפי שרבים נוטים לחשוב, ולמעשה, ניתן ללמוד שלל תכשירים מעולים בזמן קצר. על מנת ללמוד כיצד להכין מוצרי רוקחות וקוסמטיקה טבעית, כל שעליכם לעשות הוא להירשם לאחד מהקורסים האיכותיים ברוקחות טבעית, המוצעים לכם על ידי מכללות מובילות בכל רחבי הארץ.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס רוקחות טבעית?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס רוקחות טבעית?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מי קהל היעד לקורס רוקחות טבעית?

הלימודים בקורס רוקחות טבעית מיועדים לכל מי שמעוניין להעשיר את עצמו בידע מרתק, ובשלל כלים מעשיים לרקיחה, ייצור ושימוש במוצרי קוסמטיקה ורוקחות טבעיים. הלימודים מתאימים במיוחד למטפלים מתחומי הרפואה המשלימה, המעוניינים להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם, כמו גם לרוקחים, רופאים, דיאטנים ואחיות, המעוניינים להכיר מקרוב תחום זה.

אם אתם מתעניינים בלימודי רוקחות טבעית, ייתכן כי תגלו עניין גםבלימודים בקורס פרמקולוגיה, קורס צמחי מרפא, קורס קוסמטיקה טבעית, קורס איורוודה, קורס תזונה טבעית, קורס ארומתרפיה ומגוון קורסים נוספים מתחומי הרפואה המשלימה.
קורס רוקחות טבעית
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה תנאי הקבלה לקורס רוקחות טבעית?


תנאי הקבלה ללימודים בקורס רוקחות טבעית משתנים בין מכללות ומוסדות לימוד שונים בתחום, אולם ודאי תשמחו לדעת כי מכללות רבות אינן מציבות כל תנאי קבלה והלימודים בהן מיועדים לקהל הרחב. מכללות אחרות, לעומת זאת, מקיימות ראיונות קבלה, במטרה לבדוק את מידת התאמת המועמד ללימודי התחום ולעיסוק בו, ובמוסדות לימוד אחדים אף נדרש תואר ראשון על מנת להתקבל ללימודים.

כמו כן, מתקיימים גם קורסים ברוקחות טבעית לקהלי יעד ספציפיים- כגון קורס רוקחות טבעית למטפלים ברפואה משלימה, או קורס רוקחות וקוסמטיקה טבעית לקוסמטיקאים, והלימודים בקורסים אלו מיועדים, כמובן, רק למי שנמנה על קהלי היעד הרלוונטיים.

תנאי הקבלה לקורס רוקחות טבעית במכללת מדיקל לרפואה משלימה, לדוגמא, כוללים דרישה להשלמת 12 שנות לימוד ולמעבר מוצלח של ראיון אישי.

מה משך הלימודים ומתכונתם לקורס רוקחות טבעית?


משך הלימודים בקורס רוקחות טבעית משתנה אף הוא בין מכללות ומוסדות לימוד שונים בתחום, אך מרבית המכללות בתחום מציעות קורסים קצרים יחסית – הכוללים בין 18 ל-60 שעות לימוד אקדמיות, ונמשכים בין חודש לארבעה חודשים (בהתאם למספר שעות הלימודים הכולל, מספר המפגשים השבועיים ואורכו של כל מפגש).

קיימים גם קורסים מקיפים ומעמיקים יותר, המיועדים בעיקר לרופאים, רוקחים ואנשי מקצועות הבריאות והרפואה (שכן קורסים אלו הינם מדעיים ומחקריים הרבה יותר), הכוללים בסביבות ה-200 שעות לימוד אקדמיות, ונמשכים בין שנה לשנתיים.

אם אתם מעוניינים ליהנות מלימודים מרתקים ומעשירים אלו, אך חוששים כי לא תמצאו די זמן פנוי בכדי להירשם אליהם – יש לנו חדשות שוודאי תשמחו לשמוע: מכללות רבות בתחום מציעות בחירה בין לימודים בשעות הבוקר לבין לימודי ערב, ולעיתים אף מוצעים קורסים המתנהלים בימי שישי בבוקר, כך שגם אנשים עובדים, סטודנטים ואנשים עסוקים מכל סיבה אחרת – יכולים לבחור במסלול לימודים המתאים לשעותיהם הפנויות, ללא לוותר על ימי עבודה או לימודים.
קורס רוקחות טבעית
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה נושאי הלימוד בקורס רוקחות טבעית?


תכנית הלימודים בקורס רוקחות טבעית היא עשירה ומגוונת, וכוללת הן לימודים עיוניים ותיאורטיים מקיפים, הן התנסות מעשית ברקיחתם של שלל תכשירים קוסמטיים ומוצרי רוקחות.

בין הנושאים הנלמדים בקורס: ההבדלים בין הרוקחות והקוסמטיקה הטבעית לזו הקונבנציונלית, מושגי יסוד ברוקחות, היכרות עם צמחי מרפא, שמנים אתריים, איתור צמחים, שימור ואחסון צמחים, הכנת מוצרי רוקחות וקוסמטיקה, הציוד הדרוש לרקיחה ביתית, היכרות עם סוגי עור ומבני עור, בעיות עור, התאמת תכשיר לסוג העור, טיפול בבעיות שונות – לטיפול בכאבים, בבעיות עיכול ועוד, טיפולי אנטי אייג'ינג, תזונה טבעית, ועוד שלל נושאי לימוד מרתקים, מלווים בתרגולים והתנסויות מעשיות ברקיחת מוצרים שונים ועוד.

איזו תעודה מקבל בוגר קורס רוקחות טבעית?


בוגרי הקורס, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

מה אפשרויות התעסוקה לקורס רוקחות טבעית?

בסיום הלימודים יוכלו הבוגרים להכין בביתם הפרטי שלל מוצרי קוסמטיקה ורוקחות טבעיים, והם אף ידעו להתאים מוצרים שונים לאנשים ובעיות שונות. הבוגרים יוכלו לעבוד במכוני קוסמטיקה ומרכזי יופי, בחנויות ובוטיקים למוצרים טבעיים, במרכזי בריאות וספא ובמרפאות וקליניקות לרפואה משלימה.

בוגרי הקורס אשר הינם עוסקים באחד ממקצועות הרפואה (כגון רוקחים, דיאטנים וכו'), במקצועות היופי (קוסמטיקה, לדוגמא) והרפואה המשלימה – יוכלו לשלב במהלך טיפוליהם את השימוש במוצרי הרוקחות הטבעיים, ולהעניק למטופלים את הטיפול הטוב ביותר (ואף למשוך לקוחות חדשים). כן יוכלו הבוגרים לצאת לדרך עצמאית ולפתוח ליין למוצרי רוקחות וקוסמטיקה טבעיים משל עצמם, אותו ימכרו בבוטיק פרטי או בחנויות המובחרות.

סיכום לקורס רוקחות טבעית

לסיכום, אם גם אתם מעוניינים להכיר את נפלאותיה של הקוסמטיקה והרוקחות הטבעית, ואף ללמוד כיצד לרקוח ולייצר שלל מוצרים איכותיים בעצמכם – וכיצד להתאים שימוש בתכשירים אלו לאנשים שונים ולבעיות שונות – לימודי הרוקחות הטבעית מיועדים עבורכם.

לימודים מרתקים אלו, המתאימים הן למעוניינים בהעשרה אישית בלבד והן למעוניינים בהתפתחות מקצועית, נמשכים, בדרך כלל, זמן לא רב, ומקנים לכם ידע מעמיק ושלל כלים מעשיים בתחום צומח ומתפתח זה, כך שמיד בסיומם תוכלו להשתלב בעבודות בתחום. אז בואו ללמוד לרקוח מוצרים מופלאים – בואו ללמוד בקורס רוקחות טבעית.
מודעה
מחפש קורס רוקחות טבעית?
מחפש קורס רוקחות טבעית?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חיפה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: צפת
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב, ב"ש ורעננה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חדרה
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה