קורס פאנצ'ה קארמה

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס פאנצ'ה קארמה
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס פאנצ'ה קארמה?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס פאנצ'ה קארמה?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי פנצ'ה קארמה

פאנצ'ה קארמה (חמשת הפעולות, בסנסקריט) הינה שיטת ריפוי קדומה, בת אלפי שנים, לניקוי וטיהור הגוף מרעלים, המהווה חלק מרכזי וחשוב מהרפואה האיורוודית (הרפואה ההודית המסורתית העתיקה). כיאה לשמה, כוללת שיטת הפאנצ'ה קארמה חמש פעולות עיקריות, הכוללות, מחד, הוצאה של רעלים מהגוף, ומאידך - הכנסתם של חומרים אחרים, בעלי יכולת ריפוי. יעילותה של השיטה, על פי חסידיה, הינה אדירה - אך דרוש ידע רב על מנת לבצעה במקצועיות, ועל כן - אם ברצונכם להתחיל לטפל בשיטה מבוקשת זו - יהיה עליכם להירשם לקורס פאנצ'ה קארמה (או ללימודי איורוודה מקיפים, הכוללים, לרוב, גם לימודי פאנצ'ה קארמה).

קורס פאנצ'ה קארמה, המוצע לכם על ידי מגוון מכללות מובילות מתחומי הרפואה המשלימה, משלב, בדרך כלל, בין לימודים עיוניים ותיאורטיים לבין תרגולים והתנסויות מעשיות - כך שמשתתפיו נהנים מהכשרה מלאה, מקיפה ומעמיקה, המאפשרת להם להתחיל ולטפל בפאנצ'ה קארמה מייד עם סיום הלימודים - ולעזור למטופליהם להתגבר על מגוון בעיות רפואיות או לסייע להם לשמור על תפקודו התקין של הגוף - ולתרום רבות לבריאות הנפשית והרגשית. בואו לקרוא מידע נוסף על לימודי פאנצ'ה קארמה במכללות המובילות. 
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס פאנצ'ה קארמה?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס פאנצ'ה קארמה?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות לימודי פאנצ'ה קארמה

בשנים האחרונות זוכה הרפואה המשלימה ככלל - והרפואה המסורתית של תרבויות עתיקות בפרט - להצלחה גוברת והולכת בכל רחבי העולם המערבי. לא רק שרבים פונים לטיפולי הרפואות המסורתיות - אלא גם מחקרים רבים מתחילים לגלות את סגולותיהם הייחודיות של שיטות הריפוי העתיקות. אחת משיטות הריפוי העתיקות ביותר בעולם, אשר רבים טוענים כי היא גם אחת העוצמתיות שבהן, היא שיטת הפאנצ'ה קארמה, המהווה חלק מעולם הרפואה האיורוודית.

שיטת פאנצ'ה קארמה מתבססת על חמש פעולות: וואמנה (הוצאת רעלים מהגוף דרך הקיבה), ווירצ'אנה (הוצאת רעלים מהגוף דרך פי הטבעת), באסטי - החדרת חומרים לגוף באמצעות חוקן, נסיה - שאיפתם של צמחי מרפא ורקטה מוקשה - הוצאת רעלים באמצעות הקזת דם

כפי שניתן להבין מקריאת הפעולות הנ"ל - דרוש ידע מקצועי רב על מנת לטפל בשיטה זו, ועל כן - אם אתם מעוניינים להשתלב בעבודה בתחום - תידרשו להשתלב בקורס פאנצ'ה קארמה, אשר ידאג להקנות לכם את כל הידע, המיומנויות והכלים להעברת טיפולים.

למי מיועדים לימודי פאנצ'ה קארמה?

לימודי שיטת פאנצ'ה קארמה מיועדים לכל המעוניינים להתמחות בטיפול בשיטה זו. הלימודים מתאימים במיוחד למטפלים מענפיה השונים של הרפואה המשלימה (מטפלים ברפואה סינית, נטורופתים וכיו"ב), המעוניינים להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם, להתקדם ולהתפתח. 

אם אתם מתעניינים בלימודי פאנצ'ה קארמה - אולי תגלו עניין גם בקורסים קרובים נוספים: קורס איורוודה (רפואה הודית), קורס עיסוי איורוודי, קורס תזונה על פי האיורוודה, קורס ריפוי בצבעים ועוד.

מה הם תנאי הקבלה לקורס פאנצ'ה קארמה?

מרבית המכללות בתחום אינן מציבות תנאי קבלה ללימודי פאנצ'ה קארמה. יחד עם זאת - חלק מהקורסים בתחום מיועדים רק לבעלי רקע קודם בתחומי הרפואה המשלימה או הרפואה ההודית (איורוודה). כמו כן, בחלק מהמכללות נדרשים המועמדים להיות בוגרי 12 שנות לימוד לפחות (לפעמים אף אף נדרשת תעודת בגרות מלאה), ולעיתים אף עורכות המכללות ראיונות קבלה, במטרה לבדוק את מידת התאמת המועמדים ללימודי התחום ולעיסוק בו. 

כמה זמן נמשך קורס פאנצ'ה קארמה?

קורס שיטת פאנצ'ה קארמה נמשך, בדרך כלל, בין חצי שנה לשנה. ניתן ללמוד פאנצ'ה קארמה כחלק מלימודי איורוודה מקיפים יותר (הכוללים, לצד לימודי פאנצ'ה קארמה גם לימודים של שיטות טיפול נוספות מעולם הרפואה ההודית - עיסוי איורוודי, תזונה אירו וודית ועוד). לימודים אלו נמשכים, בד"כ, בין שנתיים לארבע שנים. 

מכללות רבות בתחום מציעות אפשרות ללימודי פאנצ'ה קארמה בשעות הערב ואחר הצהריים ו/ או בימי שישי בבוקר, במטרה לאפשר גם לאנשים עובדים להשתלב בלימודים בנוחות ובקלות - מבלי לפגוע כמעט בסדר יומם הרגיל.

מה לומדים בקורס פאנצ'ה קארמה?

במסגרת לימודי פאנצ'ה קארמה ילמדו הסטודנטים את תהליכי הפאנצ'ה קארמה - ואמאנה, וירצ'אנה, באסטי, נסיה, ורקטה מוקשה וירכשו כלים ומיומנויות להתאמת שיטת הטיפול באופן אינדבידואלי לכל מטופל.

בהתאם למאפייני המטופל והמחלה הרלוונטית, ובהתחשב במגוון רחב של גורמים כגון מצב החולה, סוג המחלה, עונת השנה, תזונה, ועוד ידעו המטפלים לאבחן באופן הטוב ביותר את שיטת הטיפול הרצויה. כמו כן המשתתפים בקורס נחשפים לטיפול באמצעות צמחי מרפא, רוקחות טבעית, תזונה נכונה ועוד.

הלימודים משלבים בין הרצאות עיוניות ותיאורטיות מרתקות לבין תרגולים מעשיים ושלל התנסויות יישומיות - כך שהכשרת הבוגרים הינה לעילא ולעילא. 

איזו תעודה מקבלים בוגרי קורס פאנצ'ה קארמה?

בוגרי קורס פאנצ'ה קארמה, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יקבלו תעודת גמר מטעם המכללה בה השלימו את לימודיהם. בוגרים אשר יסיימו לימודי פאנצ'ה קארמה כחלק מלימודי ההסמכה בתחום הרפואה הודית – איור וודה, יהיו זכאים לתעודת ההסמכה הרלוונטית – מטפל מוסמך/ מטפל בכיר/ מטפל מומחה באיורוודה, בהתאם למסלול הלימודים אותו השלימו.

במה עוסקים בוגרי קורס פאנצ'ה קארמה?

בוגרי קורס פאנצ'ה קארמה יכולים להשתלב בעבודה כשכירים בקליניקות ומרכזי טיפול לרפואה משלימה, כמו גם במכוני ספא. כן יכולים הבוגרים לצאת לדרך עצמאית - ולפתוח קלינקה פרטית, בה הם יעניקו למטופליהם טיפולי פאנצ'ה קארמה. 

מה הם לימודי ההמשך לבוגרי קורס פאנצ'ה קארמה?

בוגרי לימודי פאנצ'ה קארמה יוכלו להמשיך ולהתפתח מקצועית בעזרת פנייה ללימודים נוספים מתחומי הרפואה המשלימה, אשר יקנו להם ידע, מיומנויות וכלים נוספים, באמצעותם הם יוכלו להעניק למטופליהם את הטיפול הטוב ביותר. בין הקורסים אליהם פונים בוגרי קורס פאנצ'ה קארמה: קורס רפואה סינית, קורס אירידיולוגיה, קורס נטורולוגיה, קורס תזונה על פי סוג דם, קורס כוסות רוח והקזת דם ועוד. 
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎