קורס רפואה משלימה יהודית קבלית

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי רפואה משלימה בגישה יהודית קבלית

הפילוסופיה הקבלית מושכת רבבות אנשים כל שנה מאחר ומדובר בתורה מגובשת שמדברת על ערכים והגשמה עצמית. עולם הקבלה בשילוב רפואה משלימה, מאפשר להביא לריפוי נפשי. מתוך כך לימודי רפואה משלימה יהודית קבלית מחזקים את האמונה כי גוף בריא בנפש בריאה.

על פי הרפואה הקבלית המציאות בה אנו חיים נוצרת מתוך מחשבה ולכן אם המחשבה חיובית גם העולם שמסביבנו יהיה חיובי. כדי לאבחן את מצב מטופליו ועל מנת לטפל בהם הרופא הקבלי נעזר באנרגיה הנגלית באותיות המיוצגות על עשר הספירות של עץ החיים. קורסים לרפואה קבלית מעניקים למשתתפים כלים מגוונים לריפוי, על סמך כתבים עתיקים של יודעי ח"ן. לימודי רפואה משלימה יהודית קבלית מכשיר סטודנטים לשימוש בעקרנות קבליים לשיפור המצב הנפשי של המטופלים. העולם המערבי אימץ את השיטה של הרפואה המשלימה ושינה את התפיסה אודות הרפואה הלא קונבנציאלית. 
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס רפואה משלימה יהודית קבלית?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס רפואה משלימה יהודית קבלית?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות רפואה משלימה יהודית קבלית

רפואה משלימה הביאה לשינוי בתפיסת הרפואה וכיצד הנפש והגוף פועלים. ההרמוניה ואיזון שהרפואה המשלימה מאפשרת בגופם של המטופלים הביאה לריבוי מסלולי לימוד חדשים כגון שיאצו, הידרותרפיה, עיסוי רקמות עמוק, ארומתרפיה ועוד.

הקבלה שפעם נתפסה כתורה יהודית בלבד וסגורה לקהל מסוים בלבד, הפכה להיות נגישה ומרכזי קבלה נפתחים ברחבי העולם. הערכים והבסיס עליו מושתתת הקבלה מדברת לקהל רחב מאוד שאימץ את המחשבה וההגיון הקבלי.

שילוב רפואה משלימה עם הקבלה הביאה לתוצאה מדהימה של אושר עילאי, הגשמה עצמית ואור לחיי האנשים. האימון לחיים טובים יותר ואמונה שאנו יוצרים את המציאות שלנו, הם רק חלק קטן מתורה שלמה המסתתרת מאחורי רפואה משלימה יהודית קבלית.
קורס רפואה משלימה יהודית קבלית
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה לומדים ברפואה משלימה יהודית קבלית?

קורס ברפואה משלימה בגישה יהודית קבלית הינו חדשני ועשה כבר מהפכה בשוק הלימודים בארץ. בין התכנים של הקורס תמצאו מידע אודות פסיכולוגיה, פענוח חלומות, דמוי עצמי, תורת הקבלה, לימודי הילינג, הדרך לאושר, תורת הפילוסופיה, סגולות הקבלה, הגשמה עצמית, שימוש מושכל בחלומות ומשאלות ועוד.

תחום הרפואה הטבעית מסוגל ליצור עבורנו מציאות חדשה לחיות בה. מציאות בריאה יותר חיובית. התשוקות שלנו מצויות בעולם פיסי וקפיטליסטי ולכן אנחנו לא יכולים להפריד בין הרצון האמיתי לבין התשוקה לחפצים. באמצעות גישה יהודית קבלית ניתן ללמוד שליטה על הרצון שלנו על מנת להתקדם רוחנית ולאו דווקא פיסית.

למי מיועדים לימודי רפואה משלימה יהודית קבלית?

אנשים המתעניינים בתחומי הרפואה המשלימה, הינם רואים בצורך ההולך וגובר להשתמש בטכניקות ומיומנויות המשלבות בין הטיפול הפסיכולוגי לבין מיומנויות השייכות לתחום הרפואה.  
קורס רפואה משלימה יהודית קבלית
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

אפשרויות לימודים נוספות לבוגרי רפואה משלימה יהודית קבלית

רפואה משלימה פותחת הזדמנויות רבות בשוק הלימודים. בוגרי הקורס יכולים להמשיך ללימודי טיפול ואבחון ברפואה משלימה כגון רפואה סינית, לימודי נשימה מודעת ועוד.

תחום לימודים נוסף הינו קורס אבחון הוליסטי, הלימודים מתמקדים בשלב הראשוני של הבנת מקור הבעיה המביאה לחסימה אנרגטית ולמציאת דרכי התמודדות איתה בצורה אפקטיבית המביאה לתוצאות.
 

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי רפואה משלימה יהודית קבלית

בוגרי הקורס לרוב יכולים להמשיך בדרך עצמאית. לפתוח קבוצות למודעות עצמית ולהילינג או לפתוח קליניקה לריפוי. כמו כן רבים מבוגרי הקורס לומדים את תורת ההילינג הקבלי לטובת הרחבת אופקים והגשמה עצמית.

בין אם תבחרו להיות מדריכים לרפואה משלימה יהודית קבלית או להתקדם מבחינה אישית בלבד, הקורס בהחלט יסייע לכם להגיע לחיים מאושרים יותר ולמצוא את הדרך האולטימטיבית שתסייע לכם להגיע למימוש עצמי.
מודעה
מחפש קורס רפואה משלימה יהודית קבלית?
מחפש קורס רפואה משלימה יהודית קבלית?
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה