קורס נרות הופי

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי נרות הופי

אם אתם נמשכים לתחומי הרפואה המשלימה וההוליסטית ומעוניינים ליהנות מלימודים קצרים במיוחד, אשר תוך מפגש אחד או שניים יקנו לכם היכרות מקיפה עם שיטת טיפול עתיקה, היעילה לטיפול בשלל בעיות וכאבים – הלימודים בקורס נרות הופי יכולים להתאים לכם עד מאד.

נרות הופי היא שיטת טיפול עתיקה, אשר דרך החדרת נרות ייחודיים לחלקה החיצוני של תעלת האוזן מקלה על שלל כאבים ועוזרת בפתרונן של מגוון בעיות – כאביי אוזניים, כאבי גרון, בעיות בסינוסים, מיגרנות וכאבי ראש, קשיי נשימה, בעיות שיווי משקל ועוד. את כל הידע, הכלים והמיומנויות לטיפול בשיטה זו תוכלו לקבל תוך שעות ספורות – אם תצטרפו ללימודים בקורס נרות הופי, המוצע לכם על ידי מספר מכללות מובילות בתחום.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס נרות הופי?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס נרות הופי?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס נרות הופי

הטיפול בנרות הופי כולל החדרה של נר ייחודי – נר חלול, עשוי מבד פשתן או בד כותנה, דונג וצמחי מרפא – לחלקה החיצוני של האוזן, כאשר המטופל על הצד, כאשר קצהו העליון של הנר (הקצה שאינו מוחדר לאוזן) בוער. הליך הטיפול נמשך כ-10 דקות לערך לכל אוזן, ומיד בסיומו חשים חלק מהמטופלים הקלה בתסמיניהם.
קורס נרות הופי
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

למי מיועד קורס נרות הופי?

הלימודים בקורס נרות הופי מתאימים לכל מעוניין ללמוד שיטה טיפולית פשוטה ויעילה לטיפול בשלל כאבים ובעיות. הלימודים מתאימים הן למי שמחפש העשרה אישית – שתעזור לו לטפל בבעיות אלו בבני משפחתו וקרוביו, כמו גם למי שמעוניין בהכשרה לעבודה טיפולית בתחום, ועל כן הלימודים מתאימים במיוחד לעוסקים בתחומי הרפואה המשלימה השונים, המעוניינים להעשיר את ארגז הכלים הטיפולי שלהם.

אם אתם מתעניינים בלימודי נרות הופי, אולי תגלו עניין גם בקורסים נוספים מתחומי הרפואה המשלימה- קורס כוסות רוח, קורס פרחי באך, קורס צמחי מרפא, קורס הקזת דם, קורס טיפול בצבע, קורס רפואה סינית ועוד מגוון קורסים מרתקים מהתחום.

מה הם תנאי הקבלה לקורס נרות הופי?

לימודי נרות הופי אינם מציבים, בדרך כלל, כל תנאי הקבלה – והקהל הרחב מוזמן לבוא וליהנות מלימודים אלה. מכללות אחדות בתחום מקיימות ראיונות אישיים, במטרה לבדוק את מידת התאמת המועמד ללימודי התחום ולעיסוק בו.
קורס נרות הופי
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

כמה זמן נמשך קורס נרות הופי?

קורס נרות הופי הוא קורס קצר למדי, הכולל, ברב המכללות בתחום, בין 4 ל-8 שעות לימוד אקדמיות בלבד, הנפרשות על פני מפגש לימודים אחד או שניים – כך שתוך שבוע אחד תוכלו להתחיל לטפל בשיטה מרתקת זו.

אם אתם מעוניינים להשתלב בלימודים אלו – אך חוששים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם להשתלב בקורס – יש לנו חדשות שוודאי תשמחו לשמוע: מרבית המכללות בתחום מציעות לכם אפשרות ללימודים בשעות הערב או בימי שישי בבוקר, כך שגם אם אתם עובדים במשרה מלאה (או עסוקים מכל סיבה אחרת) תוכלו להשתלב בלימודים בקלות, בשעות והזמנים הנוחים עבורכם ביותר.

מה לומדים בקורס נרות הופי?

לימודי נרות הופי יכשירו אתכם בכל הידע, המיומנויות והכלים הדרושים למטפל המקצועי בתחום, והתלמידים בקורס נהנים הן מהכשרות עיוניות ותיאורטיות מרתקות והן משלל תרגולים והתנסויות מעשיות, כך שמיד בסיום הלימודים הם יכולים להשתלב בעבודה בתחום.

הלימודים בקורס נרות הופי כוללים, לעיתים קרובות, את הנושאים והתכנים הבאים: ההיסטוריה של הטיפול בנרות הופי, מבנה האוזן – פיזיולוגיה של האוזן הפנימית והחיצונית, התוויות נגד לטיפול, מתי להשתמש בנרות הופי? דרכי טיפול וטכניקות טיפוליות, היכרות עם מחקרים בתחום ויעילות הטיפול, התנסות מעשית בטיפול בנרות הופי ועוד מגוון נושאי לימוד מרתקים.

איזו תעודה מקבלים בוגרי קורס נרות הופי?

בוגרי קורס נרות הופי, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המכללה בה השלימו את לימודיהם.

במה עוסקים בוגרי קורס נרות הופי?

בוגרי קורס נרות הופי יכולים להשתלב בעבודה בקליניקות ומרפאות לרפואה משלימה והוליסטית או לצאת לדרך עצמאית בתחום – ולפתוח מרכז טיפולי משל עצמם.
מודעה
מחפש קורס נרות הופי?
מחפש קורס נרות הופי?
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה