קורס תטא הילינג

נמצאו עבורך 2 מוסדות לימודים:

לימודי תטא הילינג

תטא הילינג, באנגלית - Theta Healing  זו טכניקת טיפול מתחום הטיפולים האלטרנטיביים. שיטה זו מתבססת על גלי התטא במוח האדם והשפעתם על שיפור מצב בריאות גוף האדם ונפשו. על פי האמונה, הידע והאמונות של בני האדם מורכבים מ-12% מודע. כל היתר, 88% מהמחשבות והאמונות שלנו, נמצאים בתת-המודע. ידע, חוויות וזיכרונות שנמצאים בתת המודע יכולים להשפיע על הרגשות, הבריאות וכל תחומי החיים, ואליהם ניתן לגשת באמצעות התטא הילינג, שמשלבת בין המודע לתת מודע. ברגע שמקבלים ידע מקיף ומעמיק אודות התת מודע והמודע שלנו, לומדים כי הרבה מהסימפטומים הפיסיים שלנו נובעים מהם. תורת האנרגיות קובעת כי ביקום אנרגיות רבות, כשהעיקרית בהן, אליה מתחברים בני האדם, היא אנרגיית החיים, הזורמת ומתפזרת בגופנו.

לימודי תטא הילינג נועדו להכשיר את הסטודנטים בידע חשוב בתחום הטיפולים המשלימים, בין אם להעשרה עצמית וריפוי עצמי, או כהכשרה כמטפלים שמעניקים סיוע בעל ערך למטופלים שבאים אליהם לריפוי. אם גם אתם מעוניינים ללמוד תחום זה ולהנות מחויית לימודים מעשירה ובעלת ערך, כמו גם ממקצוע מאתגר, אתם מוזמנים לקרוא את המשך הדף ואף להשאיר את הפרטים שלכם בכדי לקבל מידע נוסף. 
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס תטא הילינג?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס תטא הילינג?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס תטא הילינג

התטא הילינג פותחה ע"י ויאנה סטייבל מארצות הברית במהלך שנות התשעים של המאה העשרים. היא טענה כי גילתה את הטכניקה בעת שהצליחה לרפא את עצמה ממחלת הסרטן. לדבריה שיטה זו מאמנת את המוח, הגוף ואת הנשמה, באמצעות, גלי התטא במוח האדם, שעשויים להיות כלי אנרגטי עוצמתי שמאפשר גישה לתת המודע. הגישה לתת המודע באמצעות תטא הילינג מאפשרת תהליכים של שינוי, ריפוי ויצירה של מציאות רצויה. תהליך התטא הילינג מתרחש בסיוע הדוק של דמיון מודרך.

לימודי תטא הילינג נועדו להכשיר את הסטודנטים במגוון טכניקות טיפוליות שממזגות בין המודע והתת מודע של נפש האדם. במסגרת הלימודים תהיה נגיעה בנושאי: תטא הילינג וזוגיות, תטא הילינג לילדים, תטא הילינג לחרדות ועוד. אם גם אתם מעוניינים בידע בתחום זה, במסגרת לימודים אלה תוכלו לרכוש כלים המסייעים לשלוף החוצה אמונות מגבילות, לשחרר חסימות, לנתק כבלים אנרגטיים מזיקים, לבצע ריפוי ספונטני למחלות, להגשים מציאות רצויה, להתמודד עם מחלות שונות ועוד. באמצעות הלימודים תזכו לחוויה מעשירה ולמקצוע מתגמל ומאתגר.
קורס תטא הילינג
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

למי מיועד קורס תטא הילינג?

קורס תטא הילינג מוכוון לקהל הרחב שמעוניין בהעשרה ובכלים שמעניקים יכולות טיפוליות שמחזקים בריאות ואהבה. קהל יעד נוסף הוא של מטפלים ברפואה משלימה על ענפיה השונים, שמעוניינים לרכוש יכולות טיפוליות נוספות ולסייע למטופלים שבאים אליהם.

כמו כן יתאים הקורס לבוגרי קורס הילינג, שמעוניינים להתקדם לגישה טיפולית ייחודית וחדשנית יחסית, שעושה שימוש בטכניקות שפותחו בשנים האחרונות שבהן ממזגים מודע ותת מודע. קהל יעד נוסף הוא של מי שלמד קורס תטא הילינג למתחילים ורוצים להתקדם בתחום באמצעות קורס תטא הילינג למתקדמים. הם עשויים לקבל כלים נוספים במסגרת הקורס למתקדמים ולהפוך למטפלי תטא הילינג בכירים.

מה הם תנאי הקבלה לקורס תטא הילינג?

בדרך כלל בכדי להתקבל לקורס תטא הילינג, לא יידרשו תנאי קבלה נוקשים. בחלק מן המכללות ירצו שהמועמדים לקורס יהיו בעלי 12 שנות לימוד. יכול להיות כי במקרים מסוימים אף ידרשו שהמועמדים לקורס יהיו בעלי תעודת בגרות.
 
תנאי קבלה נוסף כדי להתחיל קורס תטא הילינג הוא מעבר ראיון קבלה אישי עם ראשי חוג הלימודים. זה נועד לבדוק את מידת ההתאמה של המועמדים לקורס וגם את רמת המוטיבציה שלהם לעסוק בתטא הילינג, בגלל שהמועמדים לקורס אמורים להאמין ביעילות השיטה ולרצות להכיר אותה לעומק.
 
על המועמדים לשלוט היטב בשפה העברית מכיוון, ששפת הלימוד במרבית המכללות בישראל שמציעות לימודי רפואה משלימה היא עברית. כמו כן מי שמעוניין להתקבל ללימודי קורס תטא הילינג למתקדמים צריך קודם ללמוד קורס תטא הילינג למתחילים ולקבל תעודה בתחום.
קורס תטא הילינג
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

כמה זמן נמשך קורס תטא הילינג?

ברוב המקרים משך לימודי תטא הילינג יהיה עשרים וארבע שעות לימוד אקדמיות, המתפרשות על פני שלושה ימי לימוד מרוכזים (כל היום). שמונה שעות לימוד ביום. ישנם גם קורסים מתקדמים בנושאים מגוונים הקשורים לתטא הילינג שימשכו חמישה עשר ימי לימוד מלאים ורצופים. שמונה שעות לימוד ביום - סה"כ 120 שעות לימוד אקדמיות. לרוב לימודים אלה יילמדו במתכונת מרוכזת של מספר ימים רצופים, אולם ייתכן כי בחלק מן המכללות ילמדו את קורס תטא הילינג במסגרת של בין פעם לפעמיים בשבוע.

חלק מן המכללות ינהלו את לימודי תטא הילינג במתכונת של לימודי ערב, בכדי לאפשר גם למי שעובד במשרה מלאה להשתתף בקורסים אלה ולהנות מחוויית לימודים מעשירה.

מה לומדים בקורס תטא הילינג?

במסגרת לימודי תטא הילינג ילמדו הסטודנטים נושאים מגוונים שיעניקו להם ידע רב בתחום ייחודי זה. תכנית הלימודים מתעמקת בריפוי ובין תכני הלימוד הנפוצים ניתן למצוא את: איתור גלי תטא באופן פשוט ומהיר, ביצוע קריאה אינטואיטיבית לזיהוי קשיים ומצוקות, קבלת ידע ישירות מהמקור הגבוה ביותר, ריפוי ספונטני (מיידי), שליפת אמונות מגבילות והחלפתן באמונות חדשות, תטא הילינג וזוגיות, תטא הילינג לילדים, תטא הילינג לחרדות. חלק מהקורסים כוללים אף תכנים של ריפוי קבוצתי וכן של טיפול בבעלי חיים. את נושאי הלימוד יעבירו מרצים ומרצות מובילים בתחומם בעלי ידע רב וניסיון טיפולי.

מי שמתעניין בנושאי הלימוד של קורס תטא הילינג, עשוי לגלות עניין גם בקורסים הבאים: לימודי שיטת האיזון, קורס תטא הילינג למתקדמים ועוד.

איזו תעודה מקבלים בוגרי קורס תטא הילינג?

לבוגרי קורס תטא הילינג, בהנחה ועבדו בכל חובות הלימוד שלהם: עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, השתלמות מעשית ועמידה בפרויקט סיום, תוענק תעודת גמר מטעם המכללה בה הם למדו. למי שלמד קורס תטא הילינג למתחילים, תוענק תעודת גמר, שבאמצעותה הם יוכלו להתקדם ללימודי קורס תטא היליניג למתקדמים. באמצעות התעודות האלה הם יוכלו גם להתקדם ללימודי המשך, או לפנות לעסוק בתור מטפלים בתטא הילינג.

מה הם לימודי ההמשך לבוגרי קורס תטא הילינג?

בוגרי קורס תטא הילינג למתחילים עשויים להתקדם ללימודי המשך במסגרת קורסי תטא הילינג למתקדמים. קורס זה נועד לשפר את יכולותיהם המקצועיות והטיפוליות של בוגרי המסלול.

קורס נוסף אותו הם יכולים לקחת בכדי להרחיב את ידיעותיהם בתחומי הרפואה המשלימה הוא לימודי רפואה הוליסטית. קורס זה יעניק לבוגרים ידע נוסף בשיטות טיפול רפואי, הממזגות מתרבויות המזרח הרחוק ומתחומי הרפואה המשלימה שפותחה במערב. תוך הבנה שהגוף, הנפש והרוח הינם יחידה אחת.

קורס המשך נוסף שבוגרי לימודי תטא הילינג עשויים להפיק תועלת ממנו הוא קורס IPEC. במסגרת לימודים אלו יוכשרו הסטודנטים בידע מקיף בנושאי שחרור חסימות אנרגטיות בגוף האדם ולשחרר את הגוף והנפש ממחלות ומצוקות נפשיות.

במה עוסקים בוגרי קורס תטא הילינג?

בוגרי קורס תטא הילינג עשויים להשתלב במסגרות של רפואה משלימה מגוונות, כמו קליניקות פרטיות, מרכזי ספא וכדומה. בראשית דרכם המקצועית הבוגרים יעבדו כשכירים במקומות האלו, תחת עינם הפקוחה של המטפלים הותיקים. כך בהדרגה הם יצברו ניסיון וישפרו את איכות הטיפולים שהם מעניקים.

לאחר תקופה מסויימת כשכירים, הבוגרים יוכלו להתקדם באפיק העצמאי ולפתוח קליניקה פרטית משל עצמם, או בביתם, או במשרד אותו הם ישכרו. כך בהדרגה המוניטין שלהם כמטפלים בתטא הילינג יעלה. אופק מקצועי נוסף לבעלי ניסיון עשיר בתטא הילינג הוא לעסוק כמדריכי סדנאות וכמרצים במכללות לרפואה משלימה, ובאופן זה יעבירו מניסיונם ומהידע שלהם לדור הבא של מטפלי הרפואה המשלימה בנושאי תטא הילינג.
מודעה
מחפש קורס תטא הילינג?
מחפש קורס תטא הילינג?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חיפה, נתניה ובאר שבע
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חדרה
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה