קורס סקלרולוגיה

נמצאו עבורך 2 מוסדות לימודים:

לימודי סקלרולוגיה

תורת הסקלרולוגיה מגלה מה קורה כרגע בתוך הגוף שלנו. זהו כלי חיוני לאירידולוגים, רופאים, ומטפלים ברפואה משלימה. אבחון הלחמית הוא מדע של פענוח סימנים וצבעים בלובן העין כסימנים למצב הבריאות. הסימנים האלו מרכיבים תמונות של מצבים פתולוגיים וחוסר איזון שמתחיל להופיע בגוף. היתרון של שיטה זו היא כי מדובר בבדיקה לא מתערבת, ללא צורך בשום דבר מלבד מבט על העין של המטופל - מבט אחד שיכול לאבחן התחלה של בעיה שניתן למנוע בזמן ולא לתת לה להתפתח למשהו חמור יותר. 

המידע שתרכשו מהקשתית מראה על חוזקות וחולשות גנטיות, תכונות גנטיות, סיכוני זמן, טראומות, סיכוני מרחב ותכונות רגשיות, בעוד שהמידע מהלחמית מאמת ומוסיף על המידע שמושג מאבחון הקשתית מבחינה פיזית ורגשית-נפשית. המטופל יכול להבין את המצב הפוטנציאלי לפני שמתפתחים סימפטומים, להבין את הנטיות התורשתיות ולגלות מחלות מהעבר ומההווה. את כל זה תלמדו בקורס סקלרולוגיה, שייתן לכם לא רק ידע תיאורטי, אלא התנסות מעשית תוך כדי הלימודים, כך שכאשר תסיימו את הקורס תהיו כבר בעלי כלים לעבודה בתחום. 
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס סקלרולוגיה?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס סקלרולוגיה?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות לימודי סקלרולוגיה

סקלרולוגיה היא שיטה לאבחון מצבים פתולוגיים שמתרחשים בגופינו על ידי הסימנים האדומים וסימנים נוספים בלובן בעין. כבר לפני כ- 1000 שנה השתמשו הסינים בשיטת אבחון זו וידוע כי גם האינדיאנים אבחנו דרך השיטה הזאת על מנת לזהות מחלות בגוף ובנפש. מכיוון שהעין האנושית בנויה מחלקים שונים העובדים ביחד כדי להעביר למוח את מה שאנחנו רואים, ניתן גם להשתמש בעין בכיוון הנגדי - להבין מה עובר בתוך גוף האדם ומוחו דרך החלק החיצוני של העין. 

בעצם, לימודי סקלרולוגיה ילמדו אותכם לזהות את הסימנים בלובן העין אשר יראו לכם את מצבו הבריאותי של המטופל. הצורה, גודל והצבע של הסימנים מלמדים על מצבים רפואיים שונים ומגוונים. תורת הסקלרולוגיה למעשה משלימה את שיטת האירדיולוגיה ובכך מאפשרת לקבל תמונה כוללת וברורה לגבי מצבו הרפואי של המטופל. בנוסף, בעזרת לימודי סקלרולוגיה תוכלו לדלות מידע לגבי נטיותיו הגנטיות של המטופל באשר למחלה מסויימת. 
קורס סקלרולוגיה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

למי מיועד קורס סקלרולוגיה?

לימודי סקלרולוגיה מתאימים למטפלים העוסקים בתחום, כגון מטפלים במגע, מאבחנים הוליסיטיים, מטפלים בארומתרפיה, יועצי תזונה ועוד, הרוצים להרחיב את אופקיהם ואת מגוון השירותים שהם מעניקים. מעבר לכך, ישנן מכללות המציעות קורס זה לכלל הציבור: מדובר בקורס ברמת "מתחילים" אשר יכול להתאים לכל מי שחולם להגיע לתחום הרפואה המשלימה, כל מי שרוצה לאבחן בעיות, לעזור לאנשים ולעזור להם בצורה ייחודית. מכיוון שלא מדובר בקורס הדורש מאמץ פיזי, כל אחד יכול להירשם ללימודים, גם אם הוא בעל מגבלה כלשהי. 

מה הם תנאי הקבלה לקורס סקלרולוגיה?

תנאי הקבלה לקורס סקלרולוגיה מתשנים ממכללה למכללה, ותלויים בקורס הסקלרולוגיה שאתם מעוניינים להירשם אליו. לקורס בסיסי וכולל, המיועדל קהל הרחב, תנאי הקבלה יהיו 12 שנות לימוד ומעבר ראיון קבלה קצר, שיבחן את מיד התאמתכם ללימודים. 

קורס סקלרולוגיה מתקדם, המיועד לבעלי רקע טיפולי, תנאי הקבלה יכללו סיום קורס אנטומיה ופיזיולוגיה, וישנן גם מכללות אשר ידרשו מהמועדים לסיים קודם כל קורס אירידיולוגיה קלאסית. גם במקרה זה ייתכן ותצטרכו לעבור ראיון קבלה קצר, שיבחן את מידת הנכונות שלכם להשתתף בשיעורים.  
קורס סקלרולוגיה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

כמה זמן נמשך קורס סקלרולוגיה?

משך קורס סקלרולוגיה ברפואה משלימה משתנה ממוסד למוסד ולכן מומלץ שתבררו זאת באופן עצמאי מול המוסד שתבחרו. עם זאת, רוב המוסדות מעבירים את החומר במפגשים שבועיים על פני כמה שבועות עד חודשים. אם אתם מעוניינים ללמוד את התחום המרתק הזה, אבל חוששים שלא תצליחו להשתתף בשיעורים עקב סדר יומכם העמוס, אל דאגה - במכללות רבות מציעים קורס סקלרולוגיה במתכונת של לימודי בוקר למי שצריך להיות עם הילדים בערב, או בעל אילוצים אחרים בשעות הערב, לצד מתכונת לימודי ערב לאנשים עובדים במשרה מלאה, או אנשים בעלי אילוצים אחרים בשעות הבוקר - כך שבכל מקרה תוכלו להרשם ללימודים מבלי לפגוע בשגרה. 

מה לומדים בקורס סקלרולוגיה?

אבחון הלחמית מקדם אבחון קליני באופן משמעותי. בלחמית העין ניתן לראות לחץ וגודש בכל אזור בגוף - באיזה איברים או רקמות מתחילה בעיה פתולוגית או התפשטות מחלה מאיבר אחד לאחר.  תוכלו להבין באילו איברים מדובר ובאיזו דרגה נמצאת רמת הפציעה שלהם. תוכלו להסיק לגבי תסמונת המחלה וכיצד היא התפתחה, אם קיים סיכון להתקף לב או שבץ ומהי התועלת של הטיפול לאחר הסתכלות בקווי ההחלמה. היתרון המשמעותי באבחון באמצעות לובן בעין הוא בכך שהסימנים בסקלרה גלויים בפניכם עוד לפני שמתפתחים לסימפטומים רפואיים.

בין הנושאים הנלמדים בקורס: מבנה העין, הבנת הקשר בין האדם לסביבה, מבוא לפסיכולוגיה, הבנת המפה המשקפת את אברי הגוף ועוד. יש לציין כי נושאי הלימוד משתנים ממוסד למוסד ועליכם לוודא זאת ישירות מול המוסד שתבחרו.

אילו אפשרויות לימודים נוספות יש לבוגרי קורס סקלרולוגיה?

אם לימודי סקלרולוגיה מעניינים אתכם, ייתכן כי תחומי לימודי רפואה משלימה הינם עשויים להתאים לכם ביותר. הלימודים כוללים קשת רחבה של אפשרויות לימוד מגוונות ביותר. כך לדוגמא, לימודי עיסוי הוליסטי, הינם מלמדים את המעוניינים בתחום לקבל את הידע הפרקטיקה הטובה ביותר אודות הדרך שבה יש לבצע עיסוי שיוביל בסופו של דבר יוביל להקלה עם הכאבים. אפשרות לימודים אחרת, הינם לימודי וואטסו, אשר מציעים עיסוי ברמה גבוהה עבור אותם אנשים שאינם מעוניינים לקבל מסאג' ללא בגדים.לימודי עיסוי באבנים חמות הינם שיטת עיסוי מוצלחת ביותר, אשר מציעה אפשרות טובה במיוחד להקלה על כאבים בגוף. 

במה עוסקים בוגרי קורס סקלרולוגיה?

בוגרי קורס סקלרולוגיה, שיעמדו בכל דרישות הלימודים (נוכחות בשיעורים, הגשת תרגילים, השתתפות בהתנסות מעשית), יקבלו תעודת גמר מטעם המכללה בה למדו. 

אפשרויות התעסוקה עבור בוגרי סקלרולוגיה הינן עבודה במרפאות, קליניקות, מרכזי רפואה משלימה, או עבודה עצמאית בקליניקה משלהם. הלימודים יאפשרו לכם לרפא את המטופל, לשנות את אורח חייו ולהתאים לו טיפולים רפואיים הולמים. בנוסף, הסקלרולוגיה מאפשרת לא רק להבין את הבעיה אלא אף לזהות את המקור שלה. בהתאם לזאת, טיפול במקור הבעיה יאפשר לכם לרפא את המטופלים באופן מקסימלי. יתרון נוסף מציג בפנינו את הרעיון שמדובר בבדיקה לא פולשנית ושעדיין נותנת התבוננות מעמיקה בגוף האדם.
מודעה
מחפש קורס סקלרולוגיה?
מחפש קורס סקלרולוגיה?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חיפה, נתניה ובאר שבע
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה